Pomocy! Czy Moze Byc Ciaza...

Zabi

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
No wiec... to bylo tak... ja i moja dziewczyna lubimy intensywne pieszczoty... no i 10 października własnie sie zabawialismy...No i ona była w samych majteczkach... i troche zmoczyly sie od spermy...a teraz ona mowi ze moze byc w ciazy... nie miala zadnych objawów , nic jej nie dolegało... No i to dopiero 13 dni minęło... ale sie boje ze nie wiem... pozatym to było dzien przed zanim dostała okresu... u niej okres trwa przeważnie 5 dni... i sie nie spóźnił... Kupiłem jej test ciązowy rano bede znał wynik... ale chce sie od was dowiedzec.. czy to mozliwe ze doszlo do zapłodnienia ?

Pozdro...
czekam na szybkie odpowiedzi...
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
]No i ona była w samych majteczkach... i troche zmoczyly sie od spermy...nie miala zadnych objawów , nic jej nie dolegało..[/b]. No i to dopiero 13 dni minęło... ale sie boje ze nie wiem... pozatym to było dzien przed zanim dostała okresu... u niej okres trwa przeważnie 5 dni... i sie nie spóźnił... Kupiłem jej test ciązowy rano bede znał wynik... ale chce sie od was dowiedzec.. czy to mozliwe ze doszlo do zapłodnienia ?
Ile Ty masz lat? :mruga:
Bo z tego co czytam to nie mogę uwierzyć,że ludzie zabierają się za coś a nie mają zielonego pojęcia.
 

Zabi

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
No sorry... ale po prostu dziewczyna mnie nastraszyła ^^... Chce tylko zeby ktos uswiadomił mi ze nie jest to mozliwe... Pozdro :)

Jak dostała okres to czym ty sie przejmujesz?

Podobno mozna dostać jeszcze trzy... gdzies czytałem na jakims portalu...
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Po 1 do incydentu doszło dzien przed okresem czyli zaplodnienie jest prawie nie mozliwe.
po 2 miala majtki troche sie zmoczyly ale to nie zmienia faktu
po 3 dostała okres
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Napewno w ciąży nie bedzie, to jest raczej niemozliwe zeby zajsc w ciaze dzien przed okresem, a na dodatek tylko majtki sie zmoczyły, Twoje plemniki musiały by być terminatorami zeby nie dosc zeby przedostac sie z majtek do pochwy, przetrwac okres i doczekac jeszcze pare dni po okresie na owulacje...
 

xgor

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2005
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
43
A najlepszy sposób zeby nie była to .... szklanka wody zamiast, zwłaszcza jak ma sie o tym takie pojęcie jak Ty masz
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
krótko przed okresem są dni nie płodne... krótko po - "pół-płodne" a nastepnie płodne ... i tak w kółko...
a nie lepiej ZAKONCZYC sprawe w prezerwatywie niz w na bieliznie dziewczyny?? :D:D:D

tylko jej dodatkową robote robisz :p wiesz jakie ochydne plamy sie po tym robią?? :p :hyhy:

a skoro mowa o Twoim pojęciu to ja wcale nie neguje Twoich pytan ... - na przyszłosc masz odp :p
 
Do góry