Pomoc w doborze perfumu

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
Szkoda, że mój komputer nie umie mówić (on na pewno poczuł zapach przez internet) No, ale przykro mi, ja tak nie potrafię ;)
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Chodziło mi o to żeby mi ktoś powiedział z doświadczenia nie każe wam wąchac przez internet :p Po prostu zakładam że ktoś na forum testował choc jeden z tych perfumów i napisze coś więcej o nich.
Znajoma mi mówiła że Puma Jamaica to najlepszy zapach dla faceta jaki może byc a kto inny mi znowu mówił że Armani Code jest najlepszy.
 

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
Ale to chyba tobie powinien się podobać najbardziej, bo to ty będziesz to czuł cały dzień a dopiero potem ktoś "obcy ". Gdzieś kiedyś słyszałem taką opinie, że dobrze dobrany zapach nie podrażnia mocno naszego węchu i nie odczuwamy go bardzo intensywnie.
 

Blaise9

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Nie znam tego zapachu oriflame wiec sie nie wypowiem. Co do dwoch pozostalych to bardziej polecam Ci Armani Code, chociaz Puma Jamaica tez ma fajny zapach no i jest o wiele tansza ;) Chociaz znam wiele ciekawszych i ladniejszych zapachow, wiec chetnie jakies polece. :)
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
No to śmiało, ja chętnie usłysze każdą propozycję ;) Aktualnie używam hugo bossa szarego ale chciałbym coś bardziej hmm.. świeżego? Bo boss to zapach bardziej dla starszych mężczyzn a nie dla nastolatków ale to tylko moje zdanie :)
 

Blaise9

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Cos bardziej swiezego...jak post wyzej, Hugo Boss Pure jest fajny, ale niezbyt trwaly.
Za to z innych swiezych szczerze polecam Lacoste Essential, bardzo ładny i dosc trwaly zapach. Lacoste Red rowniez swiezy,z wyczuwalna nuta jabłka ale nieco mniej trwaly oraz Giorgio Armani Acqua Di Gio - znany, ale zapach napewno nie przecietny,ma cos w sobie no jest i dobra trwalosc, a z tanszych swiezakow to polecam
Puma Create - swiezy i delikatnie owocowy, Mexx Ice Touch, Mexx Pure Life ;)
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Dzięki wielkie, teraz na pewno coś dobiorę dla siebie poza tym zamówiłem kilka próbek na allegro i czekam na dostarczenie :)
Dzięki raz jeszcze i pozdrawiam.
 
Do góry