Pomoc w doborze kurtki skórzanej

hili

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Zamierzam kupić kurtkę skórzaną. Przeglądałem allegro i kilka sklepów internetowych nic poza Ochnikiem nie znalazłem konkretnego. Która z poniższych kurtek waszym zdaniem jest najlepsza:

http://www.sklep.ochnik.pl/kurtka-meska-im665z10.html
http://www.sklep.ochnik.pl/kurtka-meska-im569w9.html
http://www.sklep.ochnik.pl/kurtka-meska-im584z9.html ta najbardziej mi się podoba (tylko te kieszenie takie jakieś)
 

vampir

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
477
Punkty reakcji
21
Najbardziej mi się podoba ta trzecia, ale w sumie wszystkie jakieś takie "nijakie", nie wiem, jakieś strasznie "minimalistyczne" mi się wydają. Niedawno był w LOGO artykuł na ten temat... wkleję Ci tu 2 screeny z niego;) (nie chce mi się przeszukiwać tego Ochnika wiec poszukasz sobie sam tych kurtek najwyżej)


Pierwsza kurtka mi się podoba, ta od Zary również ale czy to skóra naturalna?


Pierwsza i trzecia całkiem fajne.

Ja bym się zastanawiał przy zakupie nad kolorem brązowym;)
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Z tych wyżej najbardziej podoba mi się ostatnia. Z tych w pierwszym poście właściwe żadna. Ta ostatnia ewentualnie mogłaby być. Tez kiedyś szukałem podobnej kurtki i nie jest łatwo znaleźć coś ładnego. Posucha na rynku :/
 

Yarpen_

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2010
Posty
57
Punkty reakcji
1
Miasto
Polska
Z tych pierwszych propozycji mnie również żadna się nie podoba. Są jakieś takie skromne.
Natomiast z tych podanych przez vampira to ostatnia jest powalająca , po prostu świetna.

 

hili

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Mi się z tych podanych przez vampira podoba się pierwsza i druga reszta kompletnie nie. Ponadto jest problem z dostępnością do tych kurtek, patrzyłem w sklepie Ochnika i nie ma ich tam. Jeśli zna ktoś sklep (internetowy) w którym mogą być dostępne proszę o link.
 

vampir

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
477
Punkty reakcji
21
Panowie mówiąc ostatnia macie na myśli tą pilotkę(kożuch) Schott z drugiego zdjęcia czy może tą od Zary z pierwszego (moim zdaniem najładniejszą)? Co do sklepów to mogę Ci podać adresy stacjonarnych gdzie dostępne są kurtki Ochnik-a.
 

hili

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Możesz podać ale najlepiej coś w okolicy Gliwic jeśli jest. Bo w Kędzierzynie na pewno nic nie znajdę. Też nie ma sensu jechać do sklepu, jeśli w sklepie będzie to samo co w necie, szkoda czasu i jeszcze pociągiem w taką pogodę
 

vampir

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
477
Punkty reakcji
21
Gliwice ul Lipowa 1 (cokolwiek tam jest)
Katowice Silesia City Center
 

MhU

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2010
Posty
40
Punkty reakcji
1
Kiedyś był Ochnik na Staromiejskiej w Katowicach, ale nie jestem pewny czy dalej stoi, tym bardziej, że na stronie go nie widzę.
 

Krolicek

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Jedynka, Z tego linku niżej dwójka :> Ta z zary jakaś taka damska prawie że :>
 
Do góry