Pomoc przy rozpracowaniu dziewczyny

Sytuacja

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam
Pisze , ponieważ mam problem z dziewczyną z którą już 6 czy 7 razy się spotkałem i nic. na koniec tylko przytulenie , żadnego buziaka czy pocałunku . W ogóle podczas spotkań nie widzę , żadnych gestów i niczego co by mogło mnie skierować na pocałunek z nią . Ona nie chcę czy co jest grane ?
Proszę o odpowiedzi Będę wdzięczny :))
 

Vampire19

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2010
Posty
174
Punkty reakcji
18
Areq, nie dostaniesz się na mistrzów :D


A co do autora, hmm, może po prostu jej to wisi ?? :p
 

Marcel1994

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
165
Punkty reakcji
3
Miasto
Kosmopolitan
Spróbuj się zdobyć na odwagę i pocałuj ją na chama w usta :) Wtedy możliwe że wszystko się wyjaśni. Skoro spotkaliście się już 7 razy to nie ma bata że na ciebie nie leci :) Pozdrawiam .
 

Vampire19

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2010
Posty
174
Punkty reakcji
18
Spróbuj się zdobyć na odwagę i pocałuj ją na chama w usta :) Wtedy możliwe że wszystko się wyjaśni. Skoro spotkaliście się już 7 razy to nie ma bata że na ciebie nie leci :) Pozdrawiam .


Taa i dostanie tak w mordę, że przez miesiąc nie będzie mógł całować :p
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
To niech dostanie, przynajmniej będzie wiedział, jaki błąd popełnił. :D
Autorze, spróbuj więc pierwszy pocałować dziewoję, bo chyba nie chcesz, aby ta cała sprawa stała w miejscu. ; )
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Pocałuj ją :) a wówczas się przekonasz.

Tzn według Ciebie jakie gesty świadczą o tym że dziewczyna chce się całować? oblizywanie ust??he. Być może jest nieśmiała. Pocałuj ją a się przekonasz.Bo niby skąd my to mamy wiedzieć?:)
 

Sytuacja

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
A no nie chce heh :)
ale jak tak gadamy i piszemy to wszystko jest ok , że nie jest tak , że się jej nie podobam wręcz przeciwnie heh
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Witam
Pisze , ponieważ mam problem z dziewczyną z którą już 6 czy 7 razy się spotkałem i nic. na koniec tylko przytulenie , żadnego buziaka czy pocałunku . W ogóle podczas spotkań nie widzę , żadnych gestów i niczego co by mogło mnie skierować na pocałunek z nią . Ona nie chcę czy co jest grane ?
Proszę o odpowiedzi Będę wdzięczny :))

No jak siedzisz obok niej jak dvpa i nie wychodzisz z inicjatywą, niczego nie próbujesz to dlaczego miałoby być inaczej? Graj tak jak ona ci pozwala, jeśli nie ma sprzeciwu - go on. Gestów? To co, ma się na ciebie patrzeć i oblizywać? Sam fakt że się z tobą spotyka coś znaczy - tylko ty nie chcesz działać.
 

Marcel1994

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
165
Punkty reakcji
3
Miasto
Kosmopolitan
Nie dostaniesz w mordę nie martw się, a jak dostaniesz i zacznie krzyczeć i wzywać pomocy to preferuję obronę nogami :) Czyli ucieczka hahaha :) Pozdrawiam :)
 

zavitase

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
6 czy 7 razy to niezbyt dużo...
Chłopie nic na siłę. Wszystko przyjdzie z czasem. Jeśli ona jest Tobą zainteresowana to nawet nie zauważysz kiedy w tym samym momencie wykonacie pierwszy krok :)
 

kemotek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
587
Punkty reakcji
1
Drogi Autorze,

Jeśli czaisz się jeszcze na 6. spotkaniu to musisz być desperatem.
Niestety już za późno na jakąkolwiek zmianę sytuacji.

Zostaniesz jej przyjaciółką z penisem i będzie do Ciebie przychodziła na ploteczki.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
"Jeden słucha, drugi rucha" ;)

rozbawiles mnie.. smieszny tekst hehehehe

Co do autora, sam sprobuj ja do siebie jakos przekonac, usmiechaj sie duzo , flirtuj.. nie dziw sie ze dziewczyna nie daje Ci sygnalow.. moze Ty nieswiadomie pokazujesz jej jakby byla tylko kolezanka , jestes zbyt chlodny i oschly. moze z niesmialosci ? jezeli zaczniesz z ia flirtowac , usmiechacv sie, to nawet po wyrazie jej twarzy zobaczysz czy jest zainterssowana
co do tego pocalunku tez keidys znalam chlopaka ktory uwazal ze dziewczyna powinna pierwsza pocalowac .. a jak nie pocalowala to myslal ze nie podoba jej sie randka
he, najlepiej jak zaczna oboje, chociaz ja generalnie zawsze czekalam na ruch faceta, z moim obecnym to mi sie oplacilo, poniewaz on nie lubi dziewczyny ktora pierwsza zaczyna calowac.. woli sam to zainicjowac
jednym slowem rozne sa osoby.. mzoe ona czeka na Twoj ruch.. jak juz tak zaczniesz z nia flirtowac, zobaczysz, ze jej sie to podoba, to delikatnie przysun sie do niej, jak bedzie chciala pocalunku to tez przysunie sie pewnie i bedzie xP
jak Ciebie odsunie czy odepchnie to trudno ale czemu nie sprobowac ?
 

metycja

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
72
Punkty reakcji
3
Wydaje mi się, że takie rzeczy się czuje. Na pewno zauważysz, jeśli ona będzie niechętna. Próbuj, zbliżaj się powoli, delikatnie...na pewno się uda :)
 

Albinos

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
59
Punkty reakcji
1
Tu masz 3 fajne sposoby na pierwszy pocałunek - naprawdę działają;)

1. Jeżeli przyzna ze ma łaskotki zacznij ja łaskotać! Gilgocz ja, aż ona w końcu powie STÓJ albo przestań. W szczycie kiedy się śmieję i wydziela dużo pozytywnych emocji pocałuj ja. Całuj ja około 10 sekund po czym przestań i zapytaj się "nadal chcesz, bym PRZESTAŁ?" Nie czekaj aż odpowie tylko wróć do całowania.

2. Najlepiej użyć na końcu spotkania kiedy jeszcze jej nie pocałowałeś. "Dobrze, więc przytul ją bo to jest droga do pocałunku" Jak ja przytuliłeś powinieneś powiedzieć “Skoro minęliśmy scenę przytulenia, pocałujmy się”(pocałuj ją!)

3. Jeżeli kobieta sugeruje seks lub wchodzi na ten temat powiedz: "nie mógłbym się z tobą kochać ...Nawet nie wiem, czy dobrze całujesz!" Wtedy ruch i pocałuj ją.

Pomysły z http://sagio.pl/
 

armez

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Żadnej dziewczyny nie trzeba rozpracowywać. Jeśli Ci się podoba, traktuj ją jak koleżankę, obserwuj i to wszystko. Z czasem zauważysz, czy masz u niej szanse, czy nie. Jeśli będzie się z Tobą chętnie spotykać, z czasem zacznie Ci opowiadać swoje prywatne sprawy itp., wtedy możesz liczyć na coś więcej. Jeśli jednak okazuje niechęć, wtedy szkoda zachodu, bądź południa. Miałem 7 dziewczyn i z każdą było tak samo. Nareszcie trafiłem na tę jedyną :)
 
Do góry