pomoc przy prezencie imieninowym

K

kaszanlot

Guest
Hej, potrzebuję pomocy przy imieninowym prezencie dla mojej mamy. Myślałem może nad jakimś fajnym świecznikiem bo moja mama lubi tego typu rzeczy, ale niestety w moim miasteczku nie ma sklepów z takimi rzeczami. W sieci też nie znalazłem jak do tej pory nic ciekawego. Wszędzie praktycznie same przeciętne, a jak już jakiś fajny znajdę to cena jest znacznie za duża. Może ktoś z was jakiś pomysł, gdzie mogę znaleźć fajny świecznik ?
 
K

kaszanlot

Guest
dzięki bardzo, niestety nie do końca o coś takiego mi chodziło, bo szukałem czegoś na większe świeczki, ale przyznam, że to też jest jakiś pomysł. Tylko ta róża mi się średnio podoba, jest możliwość innych wzorów ?
 
J

jonasz80

Guest
kaszanlot napisał:
dzięki bardzo, niestety nie do końca o coś takiego mi chodziło, bo szukałem czegoś na większe świeczki, ale przyznam, że to też jest jakiś pomysł. Tylko ta róża mi się średnio podoba, jest możliwość innych wzorów ?
nie jestem pewien, wejdź sobie na stronę sklepu i poszukaj, ale ogólnie masz spore pole do popisu podczas projektowania tego kryształowego świecznika, bo sam sobie wszystko w konfiguratorze wybierasz jak ma wyglądać. decydujesz o tym jaki napisz zostanie wygrawerowany, w jakim miejscu, a nawet jaką czcionką. podczas procesu projektowania masz cały czas na wszystko podgląd, więc nie ma żadnych niespodzianek na koniec. ale najlepiej sam sobie zobacz i ocenisz
 

Nora Suarez

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2015
Posty
22
Punkty reakcji
1
Jeśli Twoja mama lubi książki to polecam 'Dzienniki Japońskie. Zapiski z roku królika i roku konia" bardzo interesująca pozycja
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Może zajrzyj na za10groszy i wybierz cos do licytacji to może ci się trafić jakiś dobry prezent, czy markowe perfumy dla mamy za grosze :)
 
N

nianiaSweet

Guest
a Tobie udało Ci się juz cos wylicytować na tym portalu? bo ludzie różne rzeczy piszą.
 
Do góry