Polskie seriale

milcia88

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
60
Punkty reakcji
1
Hej ;) Co myślicie o polskich serialach typu Klan, Plebania, M jak miłość?:) Oglądacie? Bo ja... jestem uzalezniona ;)
 

alani

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
65
Punkty reakcji
0
Czasem oglądam. Klan ostatnio odstawiłam,ale za to zaczęłam oglądać Plebanie. Widziałam, że grają tam nowi aktorzy. Serial jakby robi się bardziej dostępny dla młodzieży. W sumie dobrze, bo sama fabula i koncepcja serialu jest całkiem ok. M jak miłość musze nadrobić, bo w tym sezonie jeszcze nie widziałam. Z polskich lubię też Szpilki na Giewoncie i Barwy Szczęścia.
 

Zuetamiush

Bywalec
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
420
Punkty reakcji
39
Wiek
31
Miasto
Tychy
Ja oglądałem dawno, dawno temu i przyznam, że był to błąd i strata czasu :) Klan i wszystkie takie nowele są cholernie schematyczne i opierają się na ciągłym zdradzaniu i wracaniu do siebie przez 3432435435 odcinków. I nie, nie idę za modą na nienawidzenie polskich seriali/telenowel, w przeciwieństwie do jej zwolenników oglądałem co nieco.
 

asia580

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2008
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
:):):))))
ja uwelbiam oglądać m jak milosc, pierwsza milosc, czasem barwy szczescia i na wspolnej. czasem obejrze tez klan. aaa i ogladam tez na dobre i na zle.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Oglądałam kiedyś trochę polskich telenowel, ale ile można... Już dawno mi się to przejadło. Wolę zagraniczne seriale, ze skończoną ilością odcinków, są ciekawsze.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Polskie seriale, cóż pomysły kopiują od zagranicznych produkcji. Rzadko się zdarza, że jest coś ciekawego, wszystko wokół tego samego się toczy. Ten\ta zdradza, ktoś z mafią zadarł, a ktoś miał wypadek. Nieszczęśliwa miłość i głupota przy wyborze partnera. Ileż można? Tak jak amerykańskich/brazylijskich i innych tak i polskich takich produkcji nie trawie choć przyznam, że będąc dzieckiem je oglądałem.
 

Zuetamiush

Bywalec
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
420
Punkty reakcji
39
Wiek
31
Miasto
Tychy
Mayte, chyba każdy raczej coś obejrzał prędzej czy później :) Zamiast lasować mózgi tą polską beznadzieją, warto obejrzeć czasem coś innego, coś zagranicznego i chociaż troche bardziej ambitnego niż po raz milionowy rozterki Marysi, którą zostawił chłopak dla blondynki z dużym biustem. Ludzie, nie traćcie czasu -.- To już przynajmniej moda na amerykańskie kopie kolejnych powstających seriali kryminalnych jest lepsza.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Hej ;) Co myślicie o polskich serialach typu Klan, Plebania, M jak miłość?:) Oglądacie? Bo ja... jestem uzalezniona ;)
Nazywanie oper mydlanych serialami to trochę obrażanie tych drugich :D
Ja osobiście nie oglądam, ale u mnie w domu popularny jest np. Czas Honoru.
 

milcia88

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
60
Punkty reakcji
1
Opery mydlane? To już bliżej telenowele ;D Strata czasu może to i jest, ale wciąga. Oglądalność jak widać mają, jakby było inaczej to nie byłyby emitowane, bo nie zarabaiałyby na siebie. Mi tam się podoba. W każdym sezonie wprowadzają cos nowego, jak na przykład w Plebanii teraz Garlickiego czy Lesz. Idą do przodu. Nawet mają swoje fanpage na faceboku :D Więc widac, że wychodzą do młodych :D
 

Zuetamiush

Bywalec
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
420
Punkty reakcji
39
Wiek
31
Miasto
Tychy

milcia88

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
60
Punkty reakcji
1
Każdy lubi co innego :) Nie wiem dlaczego z tego powodu, że oglądam Plebanię mam być gorsza. Dla mnie to serial ponadczasowy :) Taki swojski o życiu, poprostu. A Ci, którzy negatywnie się wypowaidają, pewnie nawet go nie widzieli.
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
ja myślałam, że bez seriali nie mogę żyć. 'M jak miłość' znałam na pamięć a z 'Na wspólnej' jest podobnie.
ale...

ale to sie tak nie da. chyba to serialowe życie Mostowiaków czy innych zaczęło mnie nudzić.
Wyszłam do ludzi... i nie żałuję. ;)


właśnie.
co tam u Nich?
Baśka z Luckiem jeszcze żyją? ;P
 

Gosia19932

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2011
Posty
25
Punkty reakcji
2
No cóż za to ja z przykrością muszę stwierdzić że w telewizji już powoli nie ma czego oglądać. Zamiast ambitnych seriali, karmią nas tylko kolejnymi telenowelami, serialami z tym samym schematem, a co miesiąc na każdym kanale zaczyna się po pięć nowych, polskich seriali. Masakra :) Zresztą jakby się głębiej zastanowić to te seriale nie odzwierciedlają tak na prawdę rzeczywistości, są przerysowane i nagle okazuje się że w jednej rodzinie były już 4 zdrady, są 3 wdowy, a osoba zaraz po studiach ma nagle pieniądze żeby utrzymać wielki 200 metrowy dom. I o dziwo te seriale mają ogromną ogląalność a w tym samym czasie okazuje się że serialami najchętniej oglądanymi w internecie są... nie polskie seriale ale zagraniczne produkcje. Naprawdę zachęcam wszystkich do obejrzenia jakiegoś innego serialu typi "DEXTER", "Breaking Bad", "Rzym", "Mildred Pierce" itd itp. Dzięki takim serialom już teraz mówi się o zmierzchu kina a świetnośći telewizji. POLECAM!!!
 

adelheid

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Opery mydlane? To już bliżej telenowele ;D Strata czasu może to i jest, ale wciąga. Oglądalność jak widać mają, jakby było inaczej to nie byłyby emitowane, bo nie zarabaiałyby na siebie. Mi tam się podoba. W każdym sezonie wprowadzają cos nowego, jak na przykład w Plebanii teraz Garlickiego czy Lesz. Idą do przodu. Nawet mają swoje fanpage na faceboku
biggrin.gif
Więc widac, że wychodzą do młodych
biggrin.gif

Też oglądam polskie telenowele, dla mnie to dobry sosob na relaks ;) W Plebanii fakt, coś się wreszcie ruszyło. No widziałam tą stronę na facebooku, spoko :)
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Każdy lubi co innego
smile.gif
Nie wiem dlaczego z tego powodu, że oglądam Plebanię mam być gorsza. Dla mnie to serial ponadczasowy
smile.gif
Taki swojski o życiu, poprostu. A Ci, którzy negatywnie się wypowaidają, pewnie nawet go nie widzieli.


Cóż ogladałem plebanie, Klan i Na dobre i na złe. Więc nie możesz powiedzieć, że nie widziałem żadnego z nich. Będąc dzieciakiem nie poznałem dobrze świata i szło mi wcisnąć każdy kit teraz już jest z tym ciężej. Dlatrego zaprzestałem kiedyś tam oglądania tego.
Ale jak powiedziałaś każdy lubi coś innego, ja lubuje się w fantasy i sf a ty w polskich serialach.
 

mustafia

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
62
Punkty reakcji
7
Wiek
26
Miasto
Chotomów
Moim zdaniem seriale wymienione powyżej są (jak już ktoś powiedział) schematyczne i poprostu nudne. A przynajmniej Klan i Plebania. M jak Miłość jeszcze moim zdaniem ujdzie. Ale za to lubię od czasu do czasu obejrzeć sobie "Na dobre i na złe" oraz "Na Wspólnej", ale właśnie - od czasu do czasu, a nie każdy odcinek. Ale za to jestem uzależniona od "Przepisu na życie" ;) Te nowsze polskie seriale sa moim zdaniem nie najgorsze ;)
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Ja oglądam, tylko i wyłącznie serial "na wspólnej" bardzo mnie ciekawi ostatnio co będzie dalej. Pamiętam początkowe odcinki, a tu już grubo ponad 1000 ;)
 

Maja_S

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Jakoś nie przepadam za tymi serialami, zdarza mi się co prawda obejrzeć tylko M jak M :) bo moja mama bardzo go lubi
 

stokrotka15

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
mnie wciągnęło ostatnio Przeznaczenie, z wróżką Trzaskomą, u której kiedyś byłam :) bardzo fajny serial, do końca trzyma w napięciu :)) No i M jak miłość, na wspólnej, a w ogole to jeszcze wszystkie kryminalne, takie jak Ojciec Mateusz
 
Do góry