Polskie morze gdzie ze znajomymi...

tusa56

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Siema. Jest to mój pierwszy post tak więc witam wszystkich serdecznie. Moje pytanie z pozoru wydaję się banalne otóż NIE! Wczoraj z kolegą wykonaliśmy blisko 30-40 telefonów do różnych miejscowości, z zapytaniem o wynajem domków letniskowych.
Niby wszystko ładnie pięknie ale to zadanie komplikuję się chociażby dlatego, że wycieczka ta obejmie 20-25 osób :) Rok temu rzutem na taśmę udało nam się zarezerwować 3 domki murowane po 6 osób... (Władysławowo)a w tym roku jest cholernie ciężko..

Wszystkie domki albo pozajmowane, albo rozmowa wygląda następująco:

-"witam serdecznie dzwonie z zapytaniem o domki letniskowe, interesowało by nas 4 domki 6 osobowe (tutaj liczby się zmieniaj, np. 5 domkow po 4 os / 5 os. zależy jakie oferty mają w internecie)"
-"a co to za grupa? młodzież?"
-"tak młodzież, ale spokojna ble ble ble"
-"to w takim razie nie ma wolnych miejsc, młodzieży nie wynajmujemy"

Tak wyglądało blisko 40% naszych rozmów.

Macie jakieś pomysły gdzie można się wybrać? Prosiłbym o konkrety a nie posty typu "jedźcie do mielna, kołobrzegu czy Bóg wie gdzie jeszcze"

Serdecznie dziękujemy.
 

carlos44

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
:))) poszukaj w Łebie, np. na campingu Ambre. Mają specjalną sekcję dla młodzieży, więc powinno być łatwiej. Tutaj jest pełne info - łeba domki
 

ania_

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Gorąco polecam ośrodek wypoczynkowy Przystań w Grzybowie - http://www.osrodek-przystan.pl
Znakomita kuchnia i piękne miejsca oraz przyjemna obsługa! Naprawdę warto tam zajrzeć:)
 

wdowiec

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
W Dębkach też fajnie :D Byłem rok temu i takiego szału nie było jak teraz z Heyah. No i fajnie byłoby wygrać jakąś nagrodę, tym bardziej za taki staż jaki już mam ze znajomymi w tej sieci... w ogóle Heyah podkręca klimat w tym roku, aż chce się tam być, bo tak to zawsze morze na jeden/dwa dni i do domu, a teraz... kijem z plaży nie wypędzisz :p
 
Do góry