Polski hh vs. zagraniczny

Wo_OreK

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
384
Punkty reakcji
0
Miasto
ze znowu ?
Jesli ktos słucha zagranicznego hh i bardziej mu sie podoba niz Polski
to tylko dlatego ze bit mu wpada w ucho a nie tekst
 

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
Wolę polski hip hop. Z zagranicznego słucham tylko Chamillionaire,czasem jeszcze coś innego, ale to pojedyncze przypadki. A dlaczego polski? Chyba najbardziej z tego wzgledu, iż rozumiem tekst a o to głównie w rapie chodzi.
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
To ja chyba jestem jakis inny na to wychodzi :) bo ja uwazam ze w dobrym hip-hopie tekst to moze od 30 do 50 % całosci. Przeciez nie tylko o tekst chodzi.
A co do Polskich raperów co rymuja o dziecinstwie ciezkim, o blokowiskach itd jakos nie za bardzo lubie takie cos :)
Tak w ogole to nie lubie jak sie wraca do przeszłosci :)
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Polski rap czy jak kto woli hh jest bardzo dobry-lecz tylko niektóre zepoły są godne polecenia

Zagraniczny-rlz jak sie oczywiście rozumie o co chodzi w textach =.= bo co za sens słuchać czegoś czego się nie rozumie?

Ale jak kto lubi bo dla rozluźnienia też czasem słucham czegoś czego nie rozumiem: Sean Paul lub inne
 

Kina14

mała maruda. ;]
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Miasto
Koszalin
Tylko i wyłącznie polski hh. Co mnie interesuje co się dzieje w USA czy gdzie indziej.
WWO, Trzeci wymiar, Molesta, Hemp Gru, Jamal...
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja nie cierpie polskiego hh :/ moim zdaniem to jest tragedia :p 100 razy wole zagraniczny
 

aje

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
polski jest najlepszy!!! (przynajmniej jak sie nie zna jezyka) a co do wykonawcow to najbardziej lubie : Łona, O.S.T.R, Astek, ReZO, Tetris, Onar, Pezet, Szybki Szmal i Jimson.
 

JOKER eMCe

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2006
Posty
47
Punkty reakcji
0
Polski w 25 %
Amerykański w 75%
Nie wiem jak można słuchac francuskiego, albo co gorsza niemieckiego rapu.
 
Do góry