Polska

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Wprowadzili? Pisałeś mature z religi? To na h** ludzie się burzą jak jeszcze nic nie zostało ustalone czy przyjęte. To tak jakby powiedzieć, zamknąć wszystkich młodych bo mogą kogoś pobić czy okraść ale jeszcze tego nie zrobili. Zastanówcie się troche...

w niektórych przypadkach droga od słów do czynów jest krótka.. I dobrze że się burzą, a co mają się po fakcie burzyć? Jak będzie musztarda po obiedzie? A to co napisałeś w przedostatnim zdaniu nazywa się profilaktyką..
 

DdD

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
594
Punkty reakcji
0
Profilaktyka swoją drogą, ale nie popadajmy w skrajności. Można zamknąć wszystkich młodych, łysych, tych co jeżdżą BMW itp tak profilaktycznie. Profilaktyka ok ale z głową a większość protestujących nawet dobrze nie wie przeciwko czemu protestuje. Co jak co ale w dzisiejszych czasach czystego nazizmu czy faszyzmu sie wprowadzić nie da...
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Tu nie jest kwestia faszyzmu, czy nazizmu, tylko że przeciwko PiS jest prawie 70% wyborców. Ta władza nie ma racji bytu!
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Trzeba uważać bo nam paszporty pozabierają :D
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Z kaczyńskim to wszystko jest możliwe.
Przecież prawdziwy patriota to ten który bojkotuje to co nie polskie i poza polskę nie wyjeżdża :p
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
"Albo dasz paszport albo ci nie damy kartek na jedzenie" :D
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
A na granicy będą paszposty zabierali :D
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Wracając do tematu...czy da się jeszcze Polskę kochać?
Ja myślę że nie.
Nie ma już za co.
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
Odeon napisał:
Tu nie jest kwestia faszyzmu, czy nazizmu, tylko że przeciwko PiS jest prawie 70% wyborców. Ta władza nie ma racji bytu!
taaaaaa....SLD też miało zaje_biste popracie i jakoś rządziłooo....poza tym ich władza chyba do Liechtensteinu nie sięgaa co?!
Z kaczyńskim to wszystko jest możliwe.
Przecież prawdziwy patriota to ten który bojkotuje to co nie polskie i poza polskę nie wyjeżdża :p
taaaa....właśnie dlatego wypowiedziałeś te słowa:
Wracając do tematu...czy da się jeszcze Polskę kochać?
Ja myślę że nie.
Nie ma już za co.
nie ma za coo?! jak nieee ma za co?! za to ze Polska jest Polską! a nie mieszkamy jedni w Reichu, inni Rosji a jeszcze inni w Austrii....że nie gadamy po rosyjsku czy po niemiecku....za to że w Niej żyjemy (no fakt nie wszyscyyy)...za to że właśnie jest.....władza jaka nastąpiłą na pewno nie chce działać dla prywaty jak poprzednicyyy....Oni chcą działać dla dobra Ojczyzny...naszego wspólnego domu...bo Oni są patriotami...jak nie PiS to kto? znów SLD? znów Starachowice, pożyczka moskiewska, Orlen, znów grupa trzymająca władzę?! znów prezdent który pod przysięgą twierdzi że ma wyształcenie wyższe będąc po technikum?! czemu po tym rządzie od samego początku wszyscy jadą?! dajcie im czas oceńcie ich w następnych wyborach....komuchów (SLD) wybieraliście ślepo z kadencji w kadencję....mimo tego że ręce mieli uje_bane....co wam przeszkadza w prezydencie?! ze jest niski...że nie jest cudowny, przystojny...itp. ...no taaa lepszy Kwach co po pijaku buja się na cmentarzu w Charkowie czy każe Siwcowi błogosławić i całować ziemię?! koniec szargania imienia Polski! nadchodzą czasy w których nasza Ojczyzna będzie wielka! wielka pod rządami PiS-u! może mnie zaraz pojedziecie itp. ...ale poczekajcie z ocenami do końca kadencji...wtedy na pewno wasze zdanie będzie przychylneee....zaraz będą głosy: Lepper, Giertych w rządzie, brak taniego państwaa....jeśli PO się obraziło to z kim tworzyć koalicję? wypada tylko na te partiee...no cóż też mi się to za bardzo nie podoba ale cóż...ale przyjrzyjmy się "przestępstwom" Andrzeja: pobicie, wysypywanie zboża, obrona rolników....noooo wielki bandytaaaa....nie ma co w SLD wszyscy byli czyściutcyyy....ooo taaaa!
Romek?!...."co on robiii?! religia na maturę?!" ....czemu nie?! przecież nie będzie obowiazku jej zdawać....więc o co krzyk?! jest historia muzyki, historia sztuki itp. to czemuby nie religiaa? na pewno będzie ktos kto będzie zdawał ją....i raczej nie będzie to kilka osób w skali kraju tylko duża rzesza osób.....
tanie państwo poszło gdzieeeś....heh....to tylko tymczasowee...żeby wciągnąć do koalicji Leppera z Giertychem.....według mnie za jakiś czas dojdzie do realizacji tego postulatuuu....chociaz ktooo wieee....heh....no ale zobaczmy ile poprzednicy obietnic spełnilii?!
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Niemiecki nie jest taki zły.
A co do obietnic, pożyjemy zobaczymy.
Raczej w tym tempie nie zrealizują za wiele ze swojego programu.
 

..::Black::..

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem jeszcze mozna...Nie chce tutaj przywoływac chorej sytuacji politycznej naszego kracu...Mam może na myśli nasz kraj od strony kultury itp...Po prostu przychodzi mi do głowy jedno:"CUDZE CHWALICIE SWEGO NIE ZNACIE SAMI NIE WIECIE, CO POSIADACIE!" I to jest prawda...Jest w naszym kraju wiele miejsc...Wyjatkowych miejsc i ta to powinniśmy Polskę kochac...
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
W polsce jest zimno.
A poza tym, w polsce nie ma żadnej kompetentnej władzy.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Przynajmniej nie poprzedni prezydent nie był burakiem.
 
Do góry