Polska wobec kryzysu - red. S. Michałkiewicz

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Po II WŚ mieszkałem w Lęborku (Czołgistów 4)
Tam była wylęgarnia prawicowców. Popieram Michalkiewicza.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
W państwie potrzebne są różne kierunki dążenia - od lewicy, przez centrum, do prawicy.
W zależności od celu, który powinniśmy osiągnąć, rządzić powinna jkaś opcja.
Trzeba o tym pamietać, słuchając krytyyki Michalkiewicza tych opcji, które teraz powinny być w głębokiej rezerwie (na zapleczu).
A lakimś trafem są na świeczniku.
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Michalkiewicz zręcznie i w zgodzie z logiką wytyka Tuskowi i jego ludziom ich sprzeczne opinie i poczynania w zależności od czasu i od sytuacji
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Ciekawy jest opis obalania komunizmu przez okrągły stół.
Otóż wiadomo powszechnie, że w zakamarkach dusz Polaków są ukryte demony ksenofobii i antysemityzmu. Komunizm umiał to trzymać na wodzy.
Magdalenka była pomyślana jako tak delikatne obalenie komunizmu, aby go nie zniszczyć, bo on trzyma wzmiankolwane demony na uwięzi.

Pewno w pozostałych krajach 0bozu Socjalistycznego ZSRR te demony hulają po polu i piją kakao. I tam same ksenofoby i antysemity
Dlatego Szewach Weiss woli u nas niż gdzie indziej?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
i dlaczego nie zrobiono z nim porządku jak z resztą żydów ???????????

Budowaniem animozji, rozliczaniem wszystkich dookoła nie zbuduje się niczego trwałego. Fajnie tak siedzieć jako dziennikarz i krytykować. Ale trudniej zakasać rękawy i ciężko pracować
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Ilekroć czytam Twój wpis - przychodzą mi na myśl dwa nazwiska osób bardzo pożytecznych o zdecydowanych poglądach - Ordyński i właśnie Boni
 

vik123

Bywalec
Dołączył
11 Listopad 2011
Posty
1 186
Punkty reakcji
45
Miasto
Perth, WA
i dlaczego nie zrobiono z nim porządku jak z resztą żydów ???????????

Budowaniem animozji, rozliczaniem wszystkich dookoła nie zbuduje się niczego trwałego. Fajnie tak siedzieć jako dziennikarz i krytykować. Ale trudniej zakasać rękawy i ciężko pracować

Aby cos trwalego zbudowac to najpierw trzeba bardzo dokladnie oczyscic plac budowy.

pozdrawiam,
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a to jest prawda, tylko jest odwieczny problem jak czyścic i kto ma to zrobić aby było obiektywnie czysto zrobione
 
Do góry