Polska Scena

calamrun

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
171
Punkty reakcji
1
Mamy tematy dotyczące zespołów. Ale chciałbym porozmawiać ogólnie o polskiej scenie reggae/dancehall/ska/dub. Jak ją postrzegacie? Czy naprawde mamy się czym pochwalić? Czy też słabo u nas, słabo...?
No, piszta : )
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
90% zespolow przemnie sluchanych sa z Polski ;)

Uwielbiam Polskie reggae i nie tylko, wg mnie nie odstajemy od osob z zagranicy.

Chociaz na koncercie, to zazwyczaj Ci zagraniczni lepiej potrafia zlapac kontakt z tlumem i go rozgrzac ;)
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Polska scena reggae wg. mnie wcale nie jest gorsza od tej światowej...
Szkoda tylko, że płyty moich ulubionych ekip nie wychodzą zbyt często :p Ale to już jest marudzenie :p
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
Polska scena reggae jest w jak najlepszym porządku, mamy zespoły na naprawdę wysokim poziomie a i zespoły starsze które już nie grają poprzeczką podniosły bardzo wysoko, chociażby zespół RAP, można powiedzieć że prekursor - i to jaki prekursor BB)
 

Piorasv

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
BDG
Cenię Polską scenę grająca reggae, ragga, dancehall, dub, ska, bo właśnie od polskich zespołów zacząłem słuchać tego rodzaju muzyki(choć słucham jeszcze muzyki : rap, psychorap, rapcore, punk, post punk, oi!, hc, rock alternatywny). Obecnie częściej jednak słucham zagranicznych składów grających muzykę na początku wspomnianą przeze mnie np. hiszpania, rosja, japonia...
, lecz nie uważam by Polska scena grająca taka muzykę nie dorównywała scenie zagranicznej ;)
 

ziontrain_ona

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Etiopia/Syjon
Ja uważam ze jamajskim wykonawcą nikt nie dorowna jezeli chodzi o granie reggae.. Peter Tosh,Bob Marley,Don Carlos..
Natomiast raggae, dancehall, ska i inne pochodne są u nas na naprawde dobrym poziomie.. mozna niezle sobie poPOGOwać xD i do tego calkiem dobry przekaz mają teksty polskich zespolow tego pokroju. Vavamuffin,Habakuk, Maleo...<3 yeah man.x] pzdr
 
Do góry