Polska Reprezentacja.

Dołączył
4 Sierpień 2011
Posty
125
Punkty reakcji
5
Jak wszyscy wiemy , Polska Reprezentacja przygotowuje się do występu na Euro 2012 , którego będziemy gospodarzami. Tutaj możemy zamieszczać swoje opinie , napisać , co sądzimy o decyzjach Smudy , meczach towarzyskich polaków. Właśnie w tej chwili grają z Meksykiem , jest 1-1 , 75 minuta. Nasi grają nieźle , tyle , że Obraniak zachował się głupio , i otrzymał czerwoną kartkę.
Następny mecz nasi zagrają z niemcami , i jeśli wygrają będę najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. Łatwo nie będzie. Już było jakieś zamieszanie , straż pożarna przyczepiła się do stadionu w Gdańsku , nie wiadomo było , czy do meczu dojdzie. Wstyd na całą Europę , ale już na szczęście jest w miarę ok .
Niektórzy narzekają i widzą wszystko w czarnych barwach . Nie chcę teraz oceniać Smudy , na pewno zrobię to po Euro.
Polska!:D
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Mecz z Meksykiem na remis, gra naszych mogła się podobać, przynajmniej do akcji Obraniaka... Zawodnik tej klasy powinien potrafić się powstrzymać od tak szczeniackich zachowań... Myślę że gdyby nie 20 min gry w osłabieniu nasza drużyna mogłaby powalczyć o wynik, ale i tak nie jest źle. Potrafimy już zdobyć bramkę oraz dowieźć korzystny wynik do końca, a niektóre akcje mogły się podobać.
 
Dołączył
4 Sierpień 2011
Posty
125
Punkty reakcji
5
Fakt , mecz nie był zły , nasi zagrali naprawdę nieźle. Obraniak mnie zdenerwował , Reprezentantowi Polski nie przystoi takie zachowanie. Polityka Smudy zaczyna skutkować , gramy coraz lepiej. Ważnym sprawdzianem będzie wtorkowy mecz towarzyski z niemcami - dowiemy się mniej więcej , w jakim jesteśmy miejscu. Zresztą dla większości Polaków pokonanie niemców to byłoby coś niesamowitego , wykraczającego poza sferę sportową.
Będzie ciężko , ale będę mocno trzymał kciuki , za Naszych ;)
 
Dołączył
4 Sierpień 2011
Posty
125
Punkty reakcji
5
Obrona cholernie dziurawa , ale brawa dla Szczęsnego. Do przerwy 0-0 , choć mogło paść już z 8 bramek , w tym 3 dla Polski. Nie ma tragedii , ale musimy zagrać lepiej w obronie w drugiej połowie - w końcu coś będzie musiało wpaść. Może uda się wykorzystać jakąś kontrę i w końcu pokonamy niemców. Oby;D
Mamy , mamy gola ;D
 
Dołączył
4 Sierpień 2011
Posty
125
Punkty reakcji
5
No właśnie , po karnym jest 1-1 , a nasz czeka 20 minut rozpaczliwej obrony. Oby pomogło szczęście , bo umiejętności ych dwóch drużyn nie ma co porównywać , niestety. Nie wiedziałem , że różnica w grze będzie tak duża. Remis też byłby sukcesem.
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Teraz aby utrzymać ten wynik:)

gol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2:! wiedziałem!!

ech 2:2;/
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Zwycięstwo było w zasięgu ręki... Brakuje zimnej krwi, ale to nic remis wywalczony w dobrym stylu, gra naszych mogła się podobać ;)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Przecież to był mecz towarzyski, Niemcy nie podeszli do niego na poważnie. Widać to było po tym jak się poruszali na boisku, nie grali agresywnie. Jeżeli byłby to mecz o jakąś stawkę to zapewne skończyłoby się wynikiem 0:4
 
Dołączył
4 Sierpień 2011
Posty
125
Punkty reakcji
5
Może nie grali na 100% , ale remis i tak jest sukcesem. Nie ma co gdybać , co by było , gdyby. Mamy mniej klasowych piłkarzy od mocnych ekip , ale możemy to nadrobić zaangażowaniem , co wraz ze szczęściem może przynieść dobry wyniki. Jestem ciekawy , jak kadra zaprezentuje się w następnych spotkaniach , w tej chwili progres jest zauważalny , co mnie niezwykle cieszy. Wiem , że nasza wygrana nie byłaby sprawiedliwa , ale mimo to szkoda . Bardzo emocjonujący mecz , dobrze się oglądało , na początku szokowała mnie tylko nasza nieporadność w obronie.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Przecież to był mecz towarzyski, Niemcy nie podeszli do niego na poważnie. Widać to było po tym jak się poruszali na boisku, nie grali agresywnie. Jeżeli byłby to mecz o jakąś stawkę to zapewne skończyłoby się wynikiem 0:4
Wszyscy chyba pamiętają wynik meczu Polska- Hiszpania. Wtedy nasi przeciwnicy też nie grali na 100% i skończyło się jak się skończyło. W porównaniu do tego meczu, wczorajsze spotkanie było o niebo lepsze.
 
C

compton_style

Guest
Chyba nigdy nie wygramy z Niemcami... Gdyby nie Szczęsny to byłoby bardzo ciężko o remis, chłopak ma ogromny talent, mam nadzieję, że nie będzie tak ględził jak jego pseudozabawny ojciec :).
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Czemu pseudozabawny? To właśnie dzięki niemu się wybił.
 

Lea_

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Już naprawdę nie wiem, kiedy my tych Niemców pokonamy, bliżej niż ostatnio być nie mogło, taka szkoda w ostatniej sekundzie stracić gola... Ale się wtedy zdenerwowałam, no ;P Przed meczem wynik brałabym w ciemno, a po meczu jestem rozczarowana, to dobrze świadczyć musi choć trochę ;)
 

Hendoslaw

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2011
Posty
112
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Gdynia
W naszej reprezentacji tak naprawde szwankuje obrona. Nie mamy stałych ludzi na tej pozycji, przez co nie moga się zgrać i wychodzą takie byki.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
@up pewnie dlatego, że jesteś sezonowym kibicem a naszą reprezentacją interesujesz się tylko przy okazji "głośniejszych" spotkań. Fakt może potęgą w świecie futbolu nie jesteśmy ale nie należy również popadać w skrajność. Mamy paru dobrych zawodników. Szkoda tylko, że są to jednostki które same zbyt wiele nie zdziałają.
 

slavo87

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
111
Punkty reakcji
1
Prawda jest taka , że nasza reprezentacja jest "średniakiem" europejskim od wielu lat. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest kiepski system szkolenia młodzieży. Zgadzam się, że defensywa to najsłabsze ogniwo.
 
Do góry