POLSKA : NIEMCY

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Napastnik żyje z podań jak ich nie ma to i jego nie ma na boisku. Jak dostał piłkę na czystą pozycje to walnął bramkę której głupi Norweg nie uznał.
Czy glupi nie wiem ale spalony tam byl.

Żurawski na klasycznego napastnika się nie nadaje bo za dużo cofa sie do pomocy on nie może grać na szpicy bo wychodza takie cyrki ja w pierwszej połowie meczu z Albanią gdzie właził i dublował pozycję Rogera, a kapitan z niego żaden nie ma cech przywódczych prędzej Boruca zrobiłbym kapitanem.
Tak, kapitan z niego zaden.
Na jedynego napastnika sie nie nadaje. Na jednego z 2 od biedy tak (jesli nie ma lepszego w okolicy)
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Napastnik żyje z podań jak ich nie ma to i jego nie ma na boisku. Jak dostał piłkę na czystą pozycje to walnął bramkę której głupi Norweg nie uznał.

no własnie..przeciez przy tej bramce był taki sam spalony jak przy pierwszej niemców.

a jak oglądałem na ZDF w nocy studio to oni chyba mówili jeśli pamietam że najwięcej niemcy problemów mieli na prawej stronie czyli łobodzinski,wasilewki. Zgadzam się z tym, chyba wszystkie grożne akcje były z prawego skrzydła.
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
ja jako prawdziwy kibic mam ochote powiedziec takiemu komus ze prawdopodobnie nigdy nei ebdzie kibicem bo nie wierzy:)
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
@Malina..xD - "pfff . podejrzewam że ty jak byś grał ze swoimi rodakami to byś nie strzelał im goli oO nawet jak Ci się piłka nawinie pod nogi ." - zacznijmy od tego że ja bym nigdy nie grał przeciwko swoim rodakom, bo jestem patriotą.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
ja jako prawdziwy kibic mam ochote powiedziec takiemu komus ze prawdopodobnie nigdy nei ebdzie kibicem bo nie wierzy:)
To ja nie jestem kibicem... Ja nie wierztlem ze przegramy ani nie wierzylem ze wygramy.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
@Malina..xD - "pfff . podejrzewam że ty jak byś grał ze swoimi rodakami to byś nie strzelał im goli oO nawet jak Ci się piłka nawinie pod nogi ." - zacznijmy od tego że ja bym nigdy nie grał przeciwko swoim rodakom, bo jestem patriotą.


Zacznijmy od tego, ze jego rodacy nie chciali go w reprezentacji Polski!!! Zacznijmy od tego, ze jesli sie jest profesionalista i zawodowcem to nie ma sentymentow, trzeba wywiazywac sie ze swoich zadan, ale Ty pewnie tego nie pojmujesz?

Co do bramek, Smolarek byl zdecydowanie NA SPALONYM!!! zaczyna mnie irytowac opinia ludzi, ktorzy unikaja okulisty. Dwie bramki ktore stracilismy to byly nasze prezenty dla Niemcow, bo obrona nasza grala tragicznie.

Zorawski, ma kontuzje sierota, i juz nie zagra. Wielkiej straty nie ma, w koncu on nawet bramek nie potrafi strzelac. Nie rozumiem dlaczego go Leo zabral na Euro. W Polskiej reprezentacji bramek nie strzelal od ladnych kilkunastu miesiecy, bo tej z Albania nie licze. W Szkockej lidzie nawet na lawce nie siedzial, wiec przeszedl do slabej greckiej druzyny, ktora walczyla o utrzymanie sie w I Lidze. 6 goli w lidze, ktora jest chyba 8 sila w Europie, to zaden wyczyn!!!

Leo powinien zabrac Wichniarka, 10 bramek w lidze Niemieckiej i dobry sezon tego zawodnika, ale to szczegol.

Dlaczego przegralismy, i bedziemy przegrwac? Bo tylko Polska ekipa miala dwa odrebne treningi, dla zawodnikow, ktorzy grali w swoich klubach, i dla zawodnikow, ktorzy caly sezon grzali lawe. Niestety u nas kazdy prawie grzeje lawe.

W 11 tylko Boruc, Zewlakow, Lewandowski, Lobodzinski, Krzynowek grali w podstawowej 11 lub wchodzili z lawki rezerwowych. Pozostali jak np. Ebi, Bak, Golanski grali, ale tez mieli przerwy zwiazane z kontuzjami, reszta to lawa rezerwowych przez caly sezon.

Portugalia, z nimi ugralismy 3 pt. Widzieliscie jak inna druzyna byli w meczu z Turcja? To samo tyczy sie innych, tylko nie naszej ekipy, bo nasi jak troche potrenuja to zaraz kontuzje lapia, albo sa zmeczeni.
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
To ja nie jestem kibicem... Ja nie wierztlem ze przegramy ani nie wierzylem ze wygramy.
No to wierzyłes w chociaż remis:) mi chodziło o to żę pesymista nie może być prawdziwym kibicem.

Co do bramek, Smolarek byl zdecydowanie NA SPALONYM!!! zaczyna mnie irytowac opinia ludzi, ktorzy unikaja okulisty. Dwie bramki ktore stracilismy to byly nasze prezenty dla Niemcow, bo obrona nasza grala tragicznie.
Niemcy tez strzelili bramke ze spalonego !!! sami to przyznają.
Obrona grała źle tylkoprzy pułapkach offsaidowych których podobno nie mieli stosować, a niemcy to wykorzstali.

Ogólnie to Polska naprawde nie grała źle i była w stanie strzelić jedną bramke. Na przykład taki Żurawski po podnaniu łobodzinskiego..ja tego nei rozumiem że nawet w bramke nie trafił...szkoda
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Zacznijmy od tego, ze jego rodacy nie chciali go w reprezentacji Polski!!! Zacznijmy od tego, ze jesli sie jest profesionalista i zawodowcem to nie ma sentymentow, trzeba wywiazywac sie ze swoich zadan, ale Ty pewnie tego nie pojmujesz?
Nikt nie maod niego pretensji ze strzelił te 2 bramki dziwne jak by specjalnie w piłke nie trafił ale cały czas gadanie o tym jak on chciał grać dla Polski jest bzdurne i maglowane tylko przez tvn i wyborczą. W młodzieżowej reprezentacji Polski gra Alabidyn Zeyn S-Latef (matka Polka ojciec Irakijczyk) urodzony w Szwecji namawiany przez samego H. Larsonna do gry dla szwedów nie przyjął powołania bo nie wyobraża sobie gry dla innego kraju niż Polska to samo tyczy się pewnego mulata nie pamiętam już nazwiska który nie przyjął powołania do młodzieżowej repr. Anglii bo urodził się w Polsce mieszkal tu chyba z 10 lat dopiero wtedy wyjechał na wyspy. Dla mnie obaj ci zawodnicy są 100% polakami w przeciwieństwie do pana Podolskiego który mydli oczy wszystkim na około.
Oczywiście to wszystko nie zmienia faktu że w pzpn siedza stare dziady trzymające się stołków którzy nic nie robią na szczęście są tacy pasjonaci jak Michał Globisz którzy wyszukują młodych zawodników polskiego pochodzenia na całym świecie.
Co do bramek, Smolarek byl zdecydowanie NA SPALONYM!!! zaczyna mnie irytowac opinia ludzi, ktorzy unikaja okulisty. Dwie bramki ktore stracilismy to byly nasze prezenty dla Niemcow, bo obrona nasza grala tragicznie.
Tak samo jak 1 bramka dla niemców, Klose był na spalonym niewielkim jak Smolarek ale spalonym sami niemcy to przyznają więc jeśli w jedną strone można gwizdnąć to dlaczego w druga nie?
 

przemek_ex

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2008
Posty
65
Punkty reakcji
0
Miasto
Katowice
Polacy grali dobrze, starali się i za to im dziekuje, Niemcy po prostu są lepszą drużyną, silniejszą, szybszą, lepszą technicznie, mającą indywidualności...
Przewidywałem porażkę, chociaż miałem nadzieję na remis...nic trzeba grać dalej i dać z siebie wszystko!
 
M

Malina..xD

Guest
@Malina..xD - "pfff . podejrzewam że ty jak byś grał ze swoimi rodakami to byś nie strzelał im goli oO nawet jak Ci się piłka nawinie pod nogi ." - zacznijmy od tego że ja bym nigdy nie grał przeciwko swoim rodakom, bo jestem patriotą.
taaa . taaa . czarować to my ale nie nas . ^_^
z resztą wszsytko napisał Lestat więc się nie będę powtarzać xd .
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Ja myślę, że nie ma co o Podolskim za dużo gadać. Nikt do końca nie wie jak to naprawdę z tą grą w nasdzym składzie było. I nie drązmy może tego lepiej. Gra u Niemców i tyle nam powinno starczyć. Póki co jest wrogiem, a nie przyjacielem- ale tylko dlatego, żę gra w innej drużynie niż nasza, tak jak Chorwaci i Austriacy.

Co się tyczy reszty, ja się na piłce nie znam, lubię oglądać, nie powiem, jak jakieś większe 'coś' się szykuje- co w naszym wypadku jest niesamowite ;-). Mimo to trzeba przyznać, że w to się wkręcić można raz dwa. Także póki co liczę na nas w meczu z Austrią. Chociaż słyszałam o nich różne opinie, to na dobrą sprawę podobno zbyt dobrze to tam z nimi nie jest, bo kibiców coś słabych mają, niedowiarków jakichś ;). Liczmy na to, że nasi w siebie wystarczająco uwierzą, kibice nie zawiodą i skład będzie czerpał przykład z Rogera i Lewandowskiego- no i, że ten nasz skład nie zaiwedzie przez zły wybór Leo B. (ale lubię gościa ;-) )

Apeluję również do tych pesymistów, których już ktoś tutaj oceniał, jako że nie mogą być prawdziwymi kibicami, że... to prawda. Jakby nie było trzeba wierzyć, bo wiara rzeczywiście czyni cuda, nie można wątpić w siebie, bo to jest ewidentny koniec kariery- wspominałam, że nasi m u s z ą mieć własnie takie problemy. Nie wierzą.

Czekamy do czwartku ;-)
 

Liss

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Ehh, no kiepsko! ale ja jestem prawdziwym kibicem i do tego optymista. Nie poszlo dobrze, może bedzie lepiej...Mam jeszcze wiarę!
a i jeszcze sie pytałem, czy ktos był w multikinie na meczu? bo słyszalem, ze fajnie i sam sie zastanawiam.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
No to wierzyłes w chociaż remis:) mi chodziło o to żę pesymista nie może być prawdziwym kibicem.
W nic nie wierzylem. Ogladalem mecz i pragnąłem aby Polska sprawila niespodzianke...Nie wiem co ma wiara w zespol do kibicowania zespolowi...

Tak samo jak 1 bramka dla niemców, Klose był na spalonym niewielkim jak Smolarek ale spalonym sami niemcy to przyznają więc jeśli w jedną strone można gwizdnąć to dlaczego w druga nie?
Bo 2 bledy sa 2 razy gorsze niz 1 blad.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Co do Podolskiego, Elpablo, to nie tylko tvn i wyborcza o tym mowia. Temat jest poruszany juz od kilku lat i za kazdym razem ten motyw wytyka dzialaczom pzpn np. Z. Boniek, J. Tomaszewski i masa innych dzienikarzy sportowych takich jak np. R. Stec czy cos w tym stylu. To tyle na ten temat.

Austria pokazala wielka klase w meczu z Chorwacja, i ja bym tu nie byl tego pewny, ze wygramy. Remis jest raczej w naszym zasiegu, ale wygrac bedzie bardzo ciezko. Za to cieszy mnie slaba dyspozycja Chorwacji, jesli wygramy z Austria to bedziemy mieli pelny obraz Chorwatow, ktorzy raczej przegraja z Niemcami. I wtedy zobaczymy jak stoi kondycyjnie reprezentacja Chorwacji.
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
W nic nie wierzylem. Ogladalem mecz i pragnąłem aby Polska sprawila niespodzianke...Nie wiem co ma wiara w zespol do kibicowania zespolowi...

tez chciałem by polska sprawiła niespodzianke...ale nie mów, że nie rozumiesz o co chodzi, Znaczaco róznisz sie od tego uzytkownika który napisał, że wiedział, że tak będzie. no chyba, że ty tez wiedziałes.



A ja jestem dziwnie spokojny że z austria sobie poradzą. Kibicujmy niemcom w meczu z chorwacja :)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Dokładnie- popieram Lusjusa. Możemy być relaistami i myśleć, że jesteśmy słabi kondycyjnie, mamy zły zepsół, cienkich napastników itd. Ale jak można pisać: To był do przewidzenia, bo Oni są do d*py (za przeproszeniem)?
A takich Polaków trochę jest, co by tylko sobie ponarzekali na wszystko wokół, a sami często nie grzeszą, chociażby, inteligencją.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Najbardziej denerwuje mnie EKSPERCI od siedmiu bolesci w polsacie. Boniek, jakim byl selekcjonerem kazdy widzial.
T. Hajto i inni byli zawodnicy sami grali nie raz jak sieroty, teraz sa wielkimi znawcami!!!

Ja optymista przd meczem nie jestem, moze byc ciazko. Mam nadzieje, ze wygramy, ale bedzie bardzo ciezko.
 
Do góry