Polscy wykonawcy

tomek_1425211

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
89
Punkty reakcji
0
Miasto
Korzemowo małe
Witam !!! mam juz dośc zagranicznych nutek a że patriota jest ze mnie to chce poszukac czegos POLSkiego. Podajcie przykłady jakiś polskich wykonawców godnych polecenia od razu zaznaczam ze nie maja to być gwiazdy energy 2000 bo ich nie cierpie. Czyli cos fajnego i polskiego. prosze o dopowiedzi i POZDRAWIAM
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Jacek Sienkiewicz- dosyć populrany wśród miłośników minimalu. Szczególnie polecam kawałki "special kind" i "given sources"
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
W muzyce elektronicznej to chyba nie ma znaczenia narodowość :p
Ja Ci polecam Nitrous Oxide.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Rain- głosowanie w Twoim linku dotyczy djów a nie producentów :p co prawda jedno nie wyklucza drugiego ale niewielu z tamtej listy zabrało się za jakąś produkcje
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Co przez to rozumiesz? Bo nie rozumiem o co Ci chodzi
 

Olusia9612

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Miasto
Górny Śląsk
No bo ich jest tak niewiele... No są w pewnym sensie... No ale Yoggi...Sama/sam powiedz że nie ma za dużo dobrych gwiazd :)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
A interesujesz się tą muzyką ze wysuwasz takie stwierdzenie?
Polskich producentów trochę jest, tylko ze na vivie ich nie zobaczysz i w esce nie usłyszysz- moze dlatego ta twierdzisz.
 

house

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
WAWA świetny producent jego nutki naprawde powalają melodycznie i co do wokalu ... żadnych pytań piękne kobiece wokale
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Jacek Sienkiewicz- dosyć populrany wśród miłośników minimalu. Szczególnie polecam kawałki "special kind" i "given sources"
racja, zdecydowanie polecam !

Co do innych to chociazby: Magda, Echoplex, Marcin Czubala, Skalpel, Digital PrinceZZ, Chris Da Break, Osmo
 

barthas86

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
WLKP
Z polskich producentów i to tylko jeśli chodzi o muzykę trance (bo na tej się najlepiej znam i mam o niej największe pojęcie) to tylko dwójka:
Nitrous Oxide (absolutny numero uno polskiej sceny trance, polecam przejrzeć też starsze produkcje, kiedy jeszcze tworzył pod nazwą DJ Speed, można znaleźć parę perełek)
Paul Miller
 

Draniu78

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Piechowice (Doloślaskie)
Ode mnie jeszcze dołączy Dave Schiemann, który podobnie jak Nitrous Oxide gościł na Playlistach A State of Trance.. To juz Duży Sukces (Moje zdanie) :)
 
Do góry