Polemika ze Świadkami Jehowy...

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Naxxramas napisał:
oraz macie iście szatańską rzecz - pieniądze.
Jak by pieniędzy nie było na świecie, to było by fajnie, ale pod warunkiem, że każdy z nas miałby replikator w domu.

Masz rzecz, używasz, niszczysz , zmieniasz... na nową :D I wszystko za darmo. Wkurza Cię Twoje stare auto, to demontujesz, niszczysz, wkładasz w replikator, ustawiasz naciskasz przycisk start, włączasz, uruchamiasz... miliardy malutkich nanorobotów ... następuje replikacja, czekasz, otwierasz, wyjeżdżasz... nowym Aston Martinem DB 10 :D



Naxxramas napisał:
Ludzkość już dawno wytworzyła poziom produkcji energii, który mógłby zaspokoić każdego mieszkańca globu.
To czemu jeszcze cie nie ma tam gdzie odpowiadają za wytwarzanie energii i nie przekonujesz tych tam na "górze"? Nie krytykuj tylko działaj Naxx.



Naxxramas napisał:
Przez wasz system ludzie popełniają morderstwa. Popełniają samobójstwa oraz staczają się na dno a prawie każdy z was widząc żebraka uważa, że generalnie to jego wina.
To przekonaj rząd do tego. Opowiedz im o ich systemie jaki tworzą, zamiast krytykować biednych forumowiczów, niszcząc im przez to ich pozytywne wibracje . Może Cie usłuchają.



Naxxramas napisał:
Nawet jeśli ktoś zawinił - naprowadźcie go. Żaden z was nie opuści młyńskiej matni reinkarnacji dopóki nie stanie się bardziej empatyczny - na razie prawie nikt z was nie nadaje się do życia w wyższej cywilizacji bo wielu z was jest po prostu jeszcze wilkami, lwami i krokodylami...

Na jakiej podstawie oceniasz, że ja taka jestem...? Sprawdzałeś mój poziom empatii?
 
N

Naxxramas

Guest
Na jakiej podstawie oceniasz, że ja taka jestem...? Sprawdzałeś mój poziom empatii
Nawet jeśli masz wysoki wskaźnik empatii to masz jeszcze za małą wiedzę by przechytrzyć Szatana.


PS: nie lubię używać słowa Szatan bo brzmi zabobonnie, ale to jedyny rozumiany język przez fanatyków religinych.
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Naxxramas napisał:
PS: nie lubię używać słowa Szatan bo brzmi zabobonnie, ale to jedyny rozumiany język przez fanatyków religinych.
Uważasz, że jestem fanatykiem religijnym. ?



Naxxramas napisał:
Nawet jeśli masz wysoki wskaźnik empatii to masz jeszcze za małą wiedzę by przechytrzyć Szatana.
Sądzę, że mam dość dużą wiedzę by go przechytrzyć :)
 
N

Naxxramas

Guest
ActiveAngel
Sądzę, że mam dość dużą wiedzę by go przechytrzyć

Sądzę, że hierarchowie kościelni też mają w tej kwestii odmienne zdanie od ciebie. Nie masz żadnej wiedzy - o OOBE się wyraziłaś, że to mówienie do ludzi bez reakcji i wylewanie się z ciała (cytuję: "blee"). Dziewczyno o jakiej wiedzy ty piszesz ? chyba o wiedzy z kilku kartek Biblii - czyli wiedzy stosunkowo niewielkiej.


Active
Uważasz, że jestem fanatykiem religijnym
Fanatyzm religijny niekoniecznie musi się przejawiać zabiciem kogoś w imię swoich racji czy protestowanie przed kinem jak mają puścić film ksiądz.
Fanatyzm polega na zamknięciu się w pewnym pudełku poza, które wyjść nie pozwala ci przekonanie. I takich właśnie ludzi potrzebuje Szatan xD
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Naxxramas napisał:
Sądzę, że hierarchowie kościelni też mają w tej kwestii odmienne zdanie od ciebie. Nie masz żadnej wiedzy - o OOBE się wyraziłaś, że to mówienie do ludzi bez reakcji i wylewanie się z ciała (cytuję: "blee"). Dziewczyno o jakiej wiedzy ty piszesz ? chyba o wiedzy z kilku kartek Biblii - czyli wiedzy stosunkowo niewielkiej.
I tu byś się zdziwił...Jak mało o mnie wiesz i jak błędnie mnie oceniasz.



Naxxramas napisał:
Fanatyzm religijny niekoniecznie musi się przejawiać zabiciem kogoś w imię swoich racji czy protestowanie przed kinem jak mają puścić film ksiądz. Fanatyzm polega na zamknięciu się w pewnym pudełku poza, które wyjść nie pozwala ci przekonanie. I takich właśnie ludzi potrzebuje Szatan xD
To przeczytaj jeszcze raz, dokładnie, moje wypowiedzi Naxxramasie... A jak już to zrobisz to wyciągnij wnioski :)
 

bozena11

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2015
Posty
118
Punkty reakcji
5
Angel nie jest fanatyczką, ma swoje ugruntowane zdanie, ale z jej wypowiedzi przebija miłość do bliźnich, nigdy nikomu nie byłaby w stanie w imię swoich wartości zrobić krzywdy. Należy umieć odrózniać fanatyków od ludzi przekonanych o swoim zdaniu. Chcesz Naxx popatrzeć na fanatyków? jedź do Syrii.

Sam Naxx nie wiesz czego chcesz, twierdzisz, że umiesz uzdrawiać ludzi chorych na raka, moja mama już umarła, ale ja jestem skażona genetycznie, co mi poradzisz mądralo?
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
bozena11 napisał:
Sam Naxx nie wiesz czego chcesz, twierdzisz, że umiesz uzdrawiać ludzi chorych na raka, moja mama już umarła, ale ja jestem skażona genetycznie, co mi poradzisz mądralo?
No Naxx chyba nie odmówisz pomocy komuś kto jej potrzebuje? Wykaż się wiedzą, chyba , że jej nie posiadasz, to nie pomożesz....I nie wykręcaj się, bo Jezus też uzdrawiał ludzi, co dowodzi temu, że nie jest to zakazane.
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Poczekamy ... Zobaczymy... Naxx musi być świadom tego, że to jego być albo nie być na tym forum, jeśli nie wykaże się wiedzą, to jego reputacja spadnie do minimum a wtedy podciągnąć się mu będzie bardzo ciężko...
 
N

Naxxramas

Guest
Bozenall
co mi poradzisz mądralo?
Byś poszła do lekarza. Nie dbam o zdrowie takich ludzi jak Ty: ) Albo zadzwoniła do Jahwe 666-778-123 :D (w PLUSie za free). Raka nie da wyleczyć się z taką postawą bo już dawno robiono by to mechanicznie za pomocą chemii czy fizyki.


Active
jeśli nie wykaże się wiedzą,
Ty się wiedzą wykazujesz. Szkoda, że kompletnie nieprzydatną xD

Kaznodzieya
On nie dla tego tu przychodzi.
O a niby po co tu przychodzę ? : )
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Naxxramas napisał:
Byś poszła do lekarza. Nie dbam o zdrowie takich ludzi jak Ty: ) Albo zadzwoniła do Jahwe 666-778-123 :D (w PLUSie za free). Raka nie da wyleczyć się z taką postawą bo już dawno robiono by to mechanicznie za pomocą chemii czy fizyki.
Pogrubiłam tekst i troszeczkę powiększyłam , by twój przekaz był widoczniejszy. :)
Jeśli tacy ludzie jak ty są w niebie to przechodzę na ateizm.
Jak możesz tak pisać Naxx?

Jaką postawę masz na myśli?



Naxxramas napisał:
Ty się wiedzą wykazujesz. Szkoda, że kompletnie nieprzydatną xD
A ja widzę, że zaczynasz się denerwować Naxx.
 
N

Naxxramas

Guest
Active
Jak możesz tak pisać Naxx?

Normalnie, Jahwe może nie dbać to ja tym bardziej: ) a co :D
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Naxxramas napisał:
Normalnie, Jahwe może nie dbać to ja tym bardziej: ) a co :D
He he czyli droczymy się dalej tak ? :D

Widzisz świat jest tak pięknie skonstruowany,
że jeśli będziemy patrzyć na innych i zamykać się w , powiem twoim językiem Naxx, na poziomie złych,
niskich częstotliwości drgań, to nigdy świata nie zmienimy.
A jak zaczniemy od siebie a potem tę pozytywną energią będziemy obdarowywać innych...
to ich energia też będzie rosła a drgania jakie wytworzą tacy ludzie, będą oddziaływać na jeszcze inne grupy.
Dlatego zasada nr 1 mówi "Jak chcesz zmienić świat , to zacznij od siebie"
Dlatego nie bierz przykładu z Jahwe czy innych, a z tego co mówi do Ciebie Duch Święty - czysta energia ,
która rozchodzi się i nas wszystkich przenika, zasila nas i daje nam siłę czynienia tego...
czego cały ten system potrzebuje: miłości, szacunku, pokoju i harmonii...
 
V

Vaffik

Guest
ActiveAngel napisał:
Dlatego zasada nr 1 mówi "Jak chcesz zmienić świat , to zacznij od siebie"
Wreszcie coś z sensem... ale i tak po garbie za wpis dostaniesz :) jak Vaffcio...
Vaffcio jest teraz bardzo zły bo w ludzi uwierzył...
Zły bo ... uwierzył w tych co nie powinien był uwierzyć



ActiveAngel napisał:
Masz rzecz, używasz, niszczysz , zmieniasz... na nową I wszystko za darmo. Wkurza Cię Twoje stare auto, to demontujesz, niszczysz, wkładasz w replikator, ustawiasz naciskasz przycisk start, włączasz, uruchamiasz... miliardy malutkich nanorobotów ... następuje replikacja, czekasz, otwierasz, wyjeżdżasz... nowym Aston Martinem DB 10
Andżi, co piłaś? Daj trochu ... :lol:
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
Czego? Pytań? Jeszcze nie spotkałem świadka, który byłby w stanie odpowiedzieć na pytania odnośnie podstawowych zagadnień doktrynalnych Strażnicy. A jestem cierpliwy. Z kolei rozmowa z innymi wyznaniami na tematy teologiczne jest bardziej konkretna, bardziej otwarta.
 
V

Vaffik

Guest
Dla mnie za wcześnie a nawet i gdyby to pytań nie czytałem...



greggxx napisał:
Czego? Pytań?
Nie, raczej "nie pasujących" odpowiedzi i wypowiedzi czyli takich które nie pasują (do) większości...
 
Do góry