Pokój - przytulnie.

l0lek

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Witam.

Mam problem. Mój pokoik o scianach w dwóch kolorach zielonych, ciemniejszym i jaśniejszym, potrzebuje kilku zmian. Czuję się w nim trochę mało komfortowo - chciałbym żeby był bardziej przytulny. Meble to: rogowe biórku - drewniane (jasne), skórzana ciemna kanapa (rozkładana na łóżko). Drewniana komódka. Duża drewniana szafa (taka poważna :D). Regał z książkami (duży) i mniejszy z duperelkami. Stolik koloru czekoladowego.

Myślałem żeby wsadzić jakieś plakaty, aby zapełnić ściany, lecz nie wiem jak to wypali. Znacie jakieś dobre sposoby na uprzytulnienie pokoju? Wstawienie jakiś specyficznych mebli? Może jakieś ozdoby na ściany, rośliny? Jakieś fajnie ułożone pnącza może? Chciałbym żeby pokój był w troche "mroczniejszym" klimacie - moim zdaniem ciemne elementy (jakieś tajemnicze?) robią klimat i czuje się komfortowo.

Jakieś pomysły - na symboliczne elementy do pokoju? A może coś wiekszęgo - jestem w stanie coś na to wydać (namówi się rodziców:p)

Pozdrawiam.
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Tutaj zapodał fajnym przykładem :D Nie przestrasz sie bałaganen, który tam panuje. Można na pewni skorzystać z ciekawych i oryginalnych rozwiązań. Jak widać w takim uprzytulnianiu nie można przesadzać, bo w łatwy sposób można zagracić :p
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Dobrym rozwiązaniem są tapety z odpowiednim wzorem, jeśli chcesz,żeby pokój miał więcej charakteru i był bardziej tajemniczy to ta tapeta wydaje się spełniać te warunki, a jej kolorystyka współgra z twoimi meblami: http://www.decorations.pl/Tapeta_na_flizelinie_do_salonu_Marburg_Beauty__the_Beast_79101-2025.html . Myślę, że również możesz pomyśleć nad naklejkami wielkoformatowymi.
 

domi89

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
a może jakis świetny oryginalny fotel, puf??
http://domartstyl.pl/domartstyl/

poogladać zawsze mozesz :) pozdrawiam
 
Do góry