Pojemnosc Dysku

michal90

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Toruń
co chwile maleje mi pojemnosc dysku systemowego C nic nie instaluje a wciaz maleje nie wiem co robic pomocy!!
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Dobry anty-vir i ten do oczyszczania od tych addwerów (nie pamietam xD) duzy skan i po wszystkim powinno byc.
 

scandia

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2006
Posty
78
Punkty reakcji
0
W win98 jest np. taki plik w folderze windows -> Win386.swp - zajmuje troche miejsca, a mozna go usunac, sam sie utworzy od nowa...

lub tak jak pisal przedmówca, mozesz masz jakies wirki, które tworzą jakies kolejne pliki (miałam takiego kiedys), i dysk szybko sie zapełnił :p
 
S

Sebolihno

Guest
chcialbym powiedziec jedno co do mojego zamknietego tematu global modziarze i inne takie :cenzura:y co mówią kup se orginał to tylko pokazują swój imbecylizm mi rzal kasy na gry skoro moge je sciagnac a wy kutasy łyse pewnie tez tak robice bo watpie ze kupiliscie np. fife 07 za 110zl a ja :cenzura: sciagnolm i mam
dziękuje.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
chcialbym powiedziec jedno co do mojego zamknietego tematu global modziarze i inne takie :cenzura:y co mówią kup se orginał to tylko pokazują swój imbecylizm mi rzal kasy na gry skoro moge je sciagnac a wy kutasy łyse pewnie tez tak robice bo watpie ze kupiliscie np. fife 07 za 110zl a ja :cenzura: sciagnolm i mam
dziękuje.
A mi zal czasu na takich imbecyli jak ty. zegnam na jakis czas.
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Też mozna kliknąc
mój komputer -> ppm(prawy przycisk myszy) dysk c -> własciwosci->oczyszczanie dysku
i usunąc wszystko co zaznaczone powinno kilka mb lub kb zaleznie co sie z kompem robiło.

chcialbym powiedziec jedno co do mojego zamknietego tematu global modziarze i inne takie :cenzura:y co mówią kup se orginał to tylko pokazują swój imbecylizm mi rzal kasy na gry skoro moge je sciagnac a wy kutasy łyse pewnie tez tak robice bo watpie ze kupiliscie np. fife 07 za 110zl a ja :cenzura: sciagnolm i mam
dziękuje.
No cóz jesli jesteś super ekstra kolo co potrafi sciągnąc gierce z neta to miej choc trocje skromnosci i nie pisz na wielkim forum "sciagnołem gierce i nie smiga". Sam znajdz sobie szpecjaliste od takich problemów lub stań sie nim sam. Przyznam ze sam mam niewiele orginałów ale jak mam problem to ije do kumpla albo po forach warezowych a nie po forumowisku.
 

Andrii

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
664
Punkty reakcji
0
Jeśli masz Win XP wejdź w menu Narzędzia, opcje folderów, zakładke Widok i zaznacz pokaż ukryte pliki i foldery. Następnie wejdź w C:\Documents and Settings\Twoja nazwa użytkownika\Ustawienia lokalne\Temp. Możesz wszystko usunąć z tego katalogu. Druga metoda C:\WINDOWS\Prefetch z tego również możesz wszystko usunąć
 
Do góry