Pogadanki ... czyli takie przy kawce ...

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
u mnie dzis drukarka z neostrady za przedluzenie umowy ;D
spodziewam sie nadal klawiatury i iPoda :)




____
Mam do oddania 4 razy 1 pkt.
i
3 razy 2 pkt.

na zapunktowani.pl

wzamian licze na jakiegoś ciekawego pewniaka :)
więcej na priv. jesli tam nie odpiszę to prosze na GG mnie łapać

:D
 

maxx92

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
171
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Głowno
Witam. Zbiera ktoś kody z pall mall? Mam kilka do oddania, bo kończy się ten program punktowy i nie zdąże się zarejestrować. Dostał już ktoś te kosmetyki z darmowepróbki.pl?
 

EMOcjonalna o.O

`chicken, chicken !.
Dołączył
12 Listopad 2007
Posty
895
Punkty reakcji
4
Miasto
tam, gdzie reggae gra ;x
hej ;)
kurczę, tyle mnie tu nie było, tyle przegapiłam. -.-'
nie miałam czasu, a poza tym i tak niczego nie dostawałam. :)
są jakieś nowe akcje czy coś takiego ? ;)
na Otineo nie mam nic, mimo iż nie wchodziłam tam z miesiąc, menel się nie ładuje, prezentów na Rossnet również brak. ;)
dostał ktoś te cienie?
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
JG
U mnie w tym tygodniu była tylko Delektynka z saszetka kawy zbożowej, saszetka proszku do prania.... i tyle =[

Czekam na coś fajniejszego =]

cieni nie dostałam =[
 

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
u mnie w tym tygodniu -ciekawe rzeczy az humor mam dobry ;D ipodzik shuffle ;D i klawiaturka ;) biala ciekawa ;)
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
A ja dziś zadzwoniłam do jakiegoś pana z pewnej firmy który prosił o telefon w celu dogadania szczegółów wysyłki gadżetów.
Byłam zawsze dość sceptycznie nastawiona do dzwonienia bo jednak nie wiadomo co kto w rzeczywistości myśli o tym 'zainteresowaniu'.
Pan okazał się niezwykle miły, nawet pamiętał mój mail, trochę się popytał co bym chciała i obiecał w najbliższym czasie wysyłkę.
Ponadto dodał, że dostał kilka wiadomości z podobną prośbą o gadżety, do wszystkich tych osób odpisał z prośbą o kontakt telefoniczny i niestety tylko ja oddzwoniłam więc tylko mi wyśle...
Więc jeśli poproszą Was o telefon to warto zaryzykować a może na korzyść Wam to wyjdzie ;)
 

Mank

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
62
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Zgadzam się z moją przedmówczynią- zawsze podawajcie telefon! Ja już kilka razy podawałam i jakoś mnie nie zgwałcili. :D
U mnie dzisiaj dwa długopisy.
 

xxmarzaxx

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
38
hey, dopiero co się tu zalogowałam,
wszyscy piszecie co dostajecie za free, ja jak na razie mogę tylko napisać, że wkrótce dostanę paczkę ze streetcom akcja mentos:)
 

adulinka

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
168
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich dawno mnie tu nie bylo wiec nie jestem w temacie a raczej nie wyrobie sie z czytaniem;) Właśnie znalazłam jakies dwie strony z probkami, o ile ich jeszcze nie macie to moga sie przydac http://lovela.pl/o-programie.html http://www.myob.pl/teen/ob-products/?teen_free_ob_sample=true Może maci jakies nowe linki do darmowych probek to chetnie je przyjme a nawet moge wymienic na kody z coli;)
 

MikolajGranat

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
Stąd :P
cześć wszystkim mam pytanie czy strona: darmowygadzet.pl na pewno wysyła gadzety bo jakoś mi się to takie za malinowe wydaje. racja wszystko sensownie i czysto poopisywane wszystko o stronie itd. a nawet, chyba żeby nie było to jest limit że tylko 20 zamowien na tydz. pozamawiałem pare i fajnie by było gdyby przyszło, doszło wam coś z tego? na pewno wysyłają czy to jakas podpucha? dzięki za odpowiedz zalezy mi ;]

pozdro
 

koki

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2007
Posty
288
Punkty reakcji
5
Czy orientuje się koś z Was czy obecnie trwa jakaś akcja tego typu jak to było z Pantene lub Nivea??
 

kamila883

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
175
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
pomorskie
Ja tez zamawialam kilka perfom i kremow i rzeczywiscie pisze w jakich pojemnosciach sa te probki. No ale nie wiem czy czytaliscie w pomocy, tam sa odpowiedzi na pytania i pisze, ze probki dochodza w ciagu 28 dni i kazda w osobnej paczce, bo kazda z innej firmy. Zastanawia mnie tylko to dlaczego nie ma w kontakcie wpisanych osob, ktore prowadza ta stronkę, jest tylko mail :mruga: No ale nic, zamawialam jakis tydzien temu i zobaczymy czy dojdzie...

Ja pisałam do nich maila z zapytaniem czy faktycznie te próbki z ich strony dochodzą czy to tylko taki pic na wodę, i o dziwo odpisali że katalogi z ich strony wszystkie w 100 % dochodzą ( to fakt bo wszystkie które zamówiłam to doszły i to wciągu tygodnia :) ) ale próbek dochodzi do zamawiających tylko około 50 % . poczekamy zobaczymy, bo faktycznie na tej strone : www.darmowe-próbki.pl jest ogrom tych próbek i to dobrych, chociaż żeby tylko parę doszło kurcze :p
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
JG
Ja też mam nadzieje, że z tej strony mi chociaż te 50% dojdzie próbek =]

bo zamawiam już maniakalnie wszystko jak leci =]
 

maxx92

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
171
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Głowno
Witam. Mógłby mi ktoś powiedzieć czy strona http://darmowygadzet.pl to nie jakaś podpucha? Dostał ktoś coś z tej strony??
 

Mank

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
62
Punkty reakcji
5
Wiek
34
No właśnie mnie też intesuje czy ktoś sobie żartuje sobie z Nas.
Troche dziwne byłoby gdyby tak wysyłali... Nie chce mi się w to za bardzo wierzyć.
Chociaż słyszałam, że z darmowych probek wysyłają...
Sama nie wiem co o tym mam myśleć...
 

seatibiza

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
41
witam ,właśnie miałam zadać to samo pytanie,bo weszłam dzisiaj na tą stronkęhttp://darmowe-probki.pl/darmoweprobki.php i zalogowałam się ,okazuje się że jest tam mnustwo darmowych próbek i wystarczy tylko wybierać i klikać...jakieś to takie za bardzo kolorowe <_< przyznam że na kilka produktów się skusiłam,ale czy aby na pewno to nie jest jakaś ściema? żeby mi czasem nie kazali za to płacić :/ co o tym myślicie?
 

Izu

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
witam ,właśnie miałam zadać to samo pytanie,bo weszłam dzisiaj na tą stronkęhttp://darmowe-probki.pl/darmoweprobki.php i zalogowałam się ,okazuje się że jest tam mnustwo darmowych próbek i wystarczy tylko wybierać i klikać...jakieś to takie za bardzo kolorowe <_< przyznam że na kilka produktów się skusiłam,ale czy aby na pewno to nie jest jakaś ściema? żeby mi czasem nie kazali za to płacić :/ co o tym myślicie?


Zamówiłam zobaczymy czy przyślą i jak z płatnościami. Przyznam, że początkowo trudno mi było uwierzyć, że to wszystko całkowicie za darmo ale jak się nie spróbuje to się nie dowie.

Dzisiaj tylko ściereczka do czyszczenia klawiatury
 

ewulek95

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Zamówiłam zobaczymy czy przyślą i jak z płatnościami. Przyznam, że początkowo trudno mi było uwierzyć, że to wszystko całkowicie za darmo ale jak się nie spróbuje to się nie dowie.

Dzisiaj tylko ściereczka do czyszczenia klawiatury


jak sie klika w zamow probke to oni wysylaja list do tej firmy z prosba o wyslanie tej probki wiec to czy dojdzie zalezy od konkretnych firm
 
Do góry