Pogadanki ... czyli takie przy kawce ...

Blackbejbe666

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Miasto
Za:cenzura:e
Witam wszystkich ^^

Na PZ zarejestrowalo mi sie 10 osob ( bardzo dziekuje wam :* ) lecz termometrow i opasek sie nie doczekalam wiec juz nawet nie licze na to tak samo jak i owieczke.

na otineo nie bylo mnie ponas 2 tygodnie a tam jedynie 6 reklam :/ , za to zamowilam kolejna paczuszke slodyczy :p miesiac sobie poczekam a teraz nabijam pkt na koncie chlopaka :D


na ck rzadko zagladam a przydaloby sie ostatnia nagrode zdobyc , takze musze sie dzis za to wziasc

Pozdrawiam :* i zycze wypchanych jutrzejszych paczek

Moze jutro tu zagladne bo jestem chora i zapewne caly tydzien posiedze w domu
 
G

germanistka89

Guest
A u mnie dzisiaj
- czarny kubek,
- 4 smycze,
- czapeczka czerwona,
- książka,
- 2 eleganckie metalowe długopisy w etui,
- flakon do perfumu
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
własnie czytam na e-konkursach, że dużo osób dostało wczoraj i dzisiaj te cienie z euphory, więc jakaś szansa jeszcze jest :)
podobno wysyłają to partiami, czas pokaże czy i my dostaniemy :)

dzisiaj jest dzień chłopaka, więc życzę wszystkim chłopakom wszystkiego najlepszego :) (szczególnie naszemu kochanemu Pempkowi :D )
Z okazji dnia mężczyzn życzę Wam
zbierania z życia tylko najlepszych wrażeń
i spełnienia wszystkich marzeń.
I aby słońce na niebie
świeciło zawsze dla Was. :*
 

Blackbejbe666

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Miasto
Za:cenzura:e
Ja również życzę wszystkim chłopakom wszystkiego najlepszego :*

EMOcjonalna o_O - dostałaś potwierdzenie na @ ? bo ja tez wlasnie nie wiem czy sie zalapalam
 

prezes18

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
159
Punkty reakcji
1
a dziękuje za życzenia, ja ostatnio mało paczek dostaje, bo nie mam czasu @ wysyłać
 

EMOcjonalna o.O

`chicken, chicken !.
Dołączył
12 Listopad 2007
Posty
895
Punkty reakcji
4
Miasto
tam, gdzie reggae gra ;x
blackbejbe666 - nie dostałam nic. ;D
dzwoniłam tylko pod numer, który podała wcześniej Misia8p. ;)

poza tym dziś pusto, chciałam zamówić paczkę na słodyczach, niestety brakuje 75 pkt. :(
wiecie, co macie robić ? :D

brr. na dworze zimno, chora jestem... <_<
 

psychodeliczka

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2009
Posty
16
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Grudziądz
znalazłam fajną stronę, na której zdobywa się punkty i wymienia na nagrody. a nagrody całkiem spore ;]
punkty dostajemy za zalogowanie się i odpowiadanie na pytania. Sama jestem tam od dwóch dni, ale bardzo mi się to podoba. :D
gdyby ktoś miał jakieś pytania, albo chciał zaproszenie to piszcie na pw, bo tu wszystko Pani moderator bacznie śledzi, a ja nie chcę robić spamu :)
 
G

germanistka89

Guest
tak JA CHCE ZAPROSZENIE


u mnie dzisiaj koszulka i zeszyt a4





a cienie ... sama jestem ciekawa czy dojda;/
 
G

germanistka89

Guest
Ja również mam dla Was ciekawe zaproszenie na ciekawy konkurs, nie chce napisać go tutaj, ponieważ wtedy będzie oblegany a jak narazie tylko kilka osób o nim wie, dlatego jeżeli ktoś chce to proszę pisać na gg 6060227 albo tu na priv i podam linka do tego konkursy. Na prawde fajny szybko sie zbiera lekko i przyjemnie co więcej są świetne nagrody :)
 

dysia94

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
613
Punkty reakcji
6
Miasto
Za:cenzura:e ;D
http://www.osmoza.net/diagnoza/diagnoza.html <-- nie wiem czy już był ten link, ale podaję na wszelki wypadek, trza zrobić diagnozę i wypełnić formularz, wysyłają próbki (kremy przeciwzmarszczkowe więc nie wszystkim się przyda ;) )
 
G

germanistka89

Guest
Osoba, które zarejestruje się mi 2 razy na RADIO GLOB dostanie namiar na fajną białą koszulkę, albo na latarkę, smycz, długopis i lalkę do wyboru.
Bardzo mi zależy. 2 razy się zarejestrować z 2 innych oczywiście maili :)

Pozdrawiam!
 
Do góry