Pogadanki ... czyli takie przy kawce ...

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Jezus ... teraz jest coraz gorzejjjjjjjjjjjjjjjj. Syf, bałagan i spam - pomimo że wszedzie jest jasno co trzeba robić a i tak nikt tego nie robi :bag:
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Pomimo wielu prosb zebyscie nie spamowili robicie to nadal. nie dociera do was nic ? Po tem płaczecie że temat wyladował w koszu. Róbcie tak dalej a na pewno możecie liczyc na to że raz na awsze zamkną dział o tematyce Darmówke. To jest nie do zniesienia to co tu się dzieje. Co trzeba zrobić abyscie wkoncu robili to co powinniscie? Takie moje zdanie.
 

Fun_Girl

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2007
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Białystok
Ale teraz tu wogle nie ma ani troche luzu, tylko się kłucimy, a ze wszystkich for sie śmietnik zrobił :/
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Ale teraz tu wogle nie ma ani troche luzu, tylko się kłucimy, a ze wszystkich for sie śmietnik zrobił :/
Bo wy ten burdel i syf robicie a nie ja. Dostałem polecenie wiec zrobiłem to co miałem zrobić. Teraz staram sie o zmiane :p Pretensje o burdel i spam miejscie same do siebie.
 

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
jestem nowa w tym biznesie i sie nie orientuje zbytnio w tych sprawach. od jakich firm dostaje sie kilka razy paczki? la etak za jednego maila a nie ze za jedengo maila paczka i tzreba regularnie wysylac. Troche zagmatwalam ale mysle ze zrozumiecie
 

Lain22

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2007
Posty
161
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina marzeń
Witam ale się porobiło :) w sumie podział nie jest taki zły ale starczyły by np. 3 podtematy i byłoby myślę dobrze.

Jak na razie to jest tego wszystkiego o wiele za dużo, nie wiem może coś takiego:

Co kto dostał w danym miesiącu -tutaj sierpień myślę, że ten temat jest spoko, do tego może jeszcze jakieś pogaduchy, i np. dział w którym będzie się podawać co dostało się w paczkach których adresy podawane będą na pw.

Nie wiem wydaje mi się że to byłoby dla wszystkich czytelniejsze. No i zmniejszył by się panujący w tej chwili chaos.

Pozdrawiam
 

kokko

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
i może przydałoby się napisać dla "nowych", żeby ciągle nie pytali o to samo, bo aż ręce opadają...
edzik przejrzyj sobie całe stare forum, powinnaś coś znaleźć w tych 900 stronach... -_-"
 

Monii_

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
heh i zakladanie topicow, tak ci sie onn spodobalo, ze zalozyles ich 30? xDD
 

Princessa_

~Just Me~
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
860
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Sopocik
dokładnie !!
za dużo jest wszystkiego <_<

powinno być co dostaliśmy i pogadanki i po sprawie :D
 

olcia110

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
139
Punkty reakcji
0
Miasto
;)
Siema Wiecie co.. już mi się znudziło zbieranie gadżetów.. dlatego z przykrością opuszczam Was Ale mam nadzieję, że zapał to tego wróci mi na następnych wakacjach. Więc żegnam Was i było mi z Wami naprawde miło

A tak poza nawiasem. Mam do SPRZEDANIA: MP4, MP3, KAMERE I APARAT w jednym. Super urządzenie za godną tego cacka cenę. Prawie nowe. Jeszcze folia na wyświetlaczu. Urządzenie ma jeszcze wiele innych funkcji. O szczegóły pytac na e-maila: alkot@vp.pl lub GG : 9632813. Gorąco polecam! Zależy mi ją jak najszybciej sprzedac bo potrzebne mi są pieniążki. Cena di uzgodnienia. Liczę na full pytań.

Pozdrawiam i żegnam.. paa :*
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Ufff

Dzis wysłałem 463 maili :lol: Trzeba nadrobić spore zaległości BB)
 

monissami

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
530
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Biskupiec
ale mnie wkórzają takie teksty typu: to nie moja wina za syf i spam sami odpowiadacie.... pff jasne, jakby nie było 30 tematów nie byłoby spamu bo nie trzeba by pisać na wszystkich forach to samo. Mówisz ze dostałeś takie polecenie, zrobiłes to i spoko nie? własnie nie widać nagle tobie też się znudziło bo musisz wszedzie zaglądać żeby na nas najechać i opierdzielić za spam..." no i sie doigraliście... bla bla bla bla"

no dzięki już w śmietniczku było mi lepiej...

Pff dzięki za uwage : :hahaha: :hahaha: :hahaha: :nieaniol: :nieaniol: :nieaniol: :bag:
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Ja nie narzekam na schemat :) Tylko wszedzie jest jasne napisane ze zabrania sie spamowania ( pisanie postów nie na temat) ale i tak dalej jest spamowanie. Wiec ja nie rozumiem. Czytacie komunikaty? i czy dostosowujecie się do nich ? Niektórzy nie narzekają tylko przystosowuja sie i jest cool. Nie ma moderatora do tego subforum i dlatego nikt go nie pilnuje i w ten sposob powstaje bałagan.
 
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
a place, where i can hide.
Wiecie co? Najpierw podobało mi się w miarę, że wszystko jest tak podzielone, ponieważ było jasno napisane, co gdzie i wydawało mi się, że jako tako porządek będzie zachowany.
Ale nie wiem, czy nazłość, czy taka jest natura większości użytkowników - niemal w każdym temacie pojawiają się bezsensowne posty i spam. Najpierw wszyscy chcieli żeby było podzielone, chcieli wrócić do kobiecego kącika ze śmietniczka, a teraz wszyscy bałaganią w wyrazie niezadowolenia.


Ech, wysłałam właśnie równo 208 maili, mam nadzieję, że chociaż dziesięć z nich coś mi wyśle ;)

A do swojej skrzynki nadal dobrać się nie mogę. Byłam na poczcie głównej z dowodem, najpierw się nastałam zanim mój numerek był, a potem wyjaśniłam sytuację mojej zguby i kobieta(miła była) powiedziała, że koszt kluczyka, to dwa złote i ile kluczyków chcę. Wzięłam dwa, przyjechałam do domu i co? I nic. Nie pasują, złe mi wydała. A jak się teraz ostrzą przyjrzałam, to doszłam do wniosku, że dała mi dwa różne kluczyki, żaden do mojej skrzynki. Mam dość Poczty Polskiej, nie dość, że podbiera rzeczy z przesyłek, a niektóre do mnie nie docierają, to jeszcze lipne klucze mi wydała.
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Wiecie co? Najpierw podobało mi się w miarę, że wszystko jest tak podzielone, ponieważ było jasno napisane, co gdzie i wydawało mi się, że jako tako porządek będzie zachowany.
Ale nie wiem, czy nazłość, czy taka jest natura większości użytkowników - niemal w każdym temacie pojawiają się bezsensowne posty i spam. Najpierw wszyscy chcieli żeby było podzielone, chcieli wrócić do kobiecego kącika ze śmietniczka, a teraz wszyscy bałaganią w wyrazie niezadowolenia.
Ech, wysłałam właśnie równo 208 maili, mam nadzieję, że chociaż dziesięć z nich coś mi wyśle ;)

A do swojej skrzynki nadal dobrać się nie mogę. Byłam na poczcie głównej z dowodem, najpierw się nastałam zanim mój numerek był, a potem wyjaśniłam sytuację mojej zguby i kobieta(miła była) powiedziała, że koszt kluczyka, to dwa złote i ile kluczyków chcę. Wzięłam dwa, przyjechałam do domu i co? I nic. Nie pasują, złe mi wydała. A jak się teraz ostrzą przyjrzałam, to doszłam do wniosku, że dała mi dwa różne kluczyki, żaden do mojej skrzynki. Mam dość Poczty Polskiej, nie dość, że podbiera rzeczy z przesyłek, a niektóre do mnie nie docierają, to jeszcze lipne klucze mi wydała.
Nie miej o to do mnie pretensji :)
 
Do góry