Podwójny podbródek

Tibby16

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2007
Posty
126
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Kraina marzeń :P
Lodowate okłady. najlepiej gdy włożysz na pare minut łyżeczke do zamrażalnika a po wyjęciu przyłożysz ją do "drugiego podbródka" i tak kilka razy codziennie. Podobno pomaga, nie sprawdzałam bo mi na szczęscie to niepotrzebne. :)
 
R

rusalka_lesna

Guest
Korekcji podbródka można dokonać teraz bez problemu. Wystarczy poddać się zabiegowi i problem znika. Warto się nad tym zastanowić, bo nie jest to skomplikowany zabieg, a efekty mogą być naprawdę spore. W IQ Medica mają w tym wprawę, wiec można tam iść. Dodam tylko, że to chyba jedna z lepszych klinik w Polsce.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Ja z tego co wiem dobre efekty przynosi tutaj zabieg SlimLipo.
I w porównaniu do innych tego typu zabiegów ,jest niedrogi a przynosi oczekwiane efekty.
Poza tym,po samym zabiegu nie ma efektu „obwisłej skóry” i skóra jest po prostu ujędrniona.Wiem to,bo moja mama robiła niedawno podbródek w gabinecie ELite.
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Potwierdzam, że ten Slim Lipo daje efekty. Nie tylko z podbródkiem da sobie radę, ale też brzuch po tym ładnie wygląda:)
 

m_b

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
204
Punkty reakcji
0
Miasto
tajemnica
Gdzieś czytałam, że można robić takie ćwiczenia,że patrzysz go góry i w dół. I tak kilka razy. Wtedy się tak skóra napina. I w ogóle trzeba chodzić wyprostowanym, z podniesioną głową. :) Ale w sumie to może raczej zapobiegać, a jak ci się już zrobił to ciężko.
 
Do góry