Podwójne doładowanie w Heyah

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
Zwłaszcza jesli chodzi o TT podwójne dołądowanie to ich znak rozpoznawczy, Heyah jest jeszcze bardzo charakterystyczna pod względem sowoich ofert międzynarodowych i to ich chyba bardziej wyróżnia, pomimo tego, że podwójne też prowadza.
 
Z

zypek84

Guest
bright.witch Heyah ma częściej podwójne niż Tak-tak ;-) W Tak-taku czasami mamy tak jak we wrześniu potrójne zamiast podwójnego, a w heyah promocja z bonusem do sieci nie ma większego sensu, bo i tak rozmowy wewnątrz po doładowaniu za 30 zł są darmowe. Dla mniej bardziej znakiem rozpoznawczym Tak-taka jest pakiet internetowy, który stanowi ofertę całkowicie unikalną.
 
Z

zypek84

Guest
Era przedłużyła noworoczne, podwójne doładowanie. Teraz z bonusu w Tak-taku i Heyak skorzystać można jeszcze do końca lutego.
 

shinestar

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
239
Punkty reakcji
0
Bardzo mnie ucieszyła ta wiadomość, uzbieram jeszcze trochę środków do kolejnego podwójnego, a poz tym konto mam jeszcze ważne, więc doładowując później wydłużę jego ważność jeszcze bardziej.
 
Z

zypek84

Guest
Ja już promocję wykorzystałem, więc nic mi to nie zmienia, ale pewnie wielu userów Tak-taka jeszcze skorzysta.
Osobiście robię sobie kilka miesięcy urlopu od doładowań.
 

lukii18

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
krotkie pytanie w temacie tylko ze chodzi o 36i6. dali mi podwojne doładowanie do wykorzystanie przez miesiac i co z tego jeśli dalej ciagnie mi kase z konta zamiast z tegoz pakietu.. ? orientuje sie ktos co to za sciema z tym.. ?
 
Z

zypek84

Guest
Hmm... a to pieniądze w tym podwójnym doładowaniu nie wskazują na konto główne? Dziwne. W podwójnym doładowaniu Tak-taka kasa wpada właśnie na konto główne i można z nich korzystać bez ograniczeń czasowych. Te pieniądze można chociaż wykorzystywać do wszystkich sieci, tak jak w Tak-taku?
 

shinestar

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
239
Punkty reakcji
0
A może kasę z bonusu w 36i6 można wykorzystać tylko w sieci? W Heyah środki z podwójnego są na wszystkie usługi dlatego trafiają na konto główne i są traktowane jak zwykłe doładowanie.
 
Do góry