Podtrzymanie rozmowy? Czas na kawał! ~Wasze pomysły~

Wyroob

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tarnów
Hej!
Już na początku proszę Was, o to byście (jak prawie zawsze) nie krytykowali tego tematu. Waląc prosto z mostu Wasza mentalność jest taka, że zawsze musicie coś skomentować nim podporządkujecie się pod cel tematu. Bez obrazy proszę BB)

Myślę, że częśc z nas spotyka, spotykała, lub może się spotkać w przyszłości z mało rozmównymi dziewczynami. I mimo iż ciągniemy rozmowę jak tylko się da, ona po prostu nie może się rozluźnić. Wiec w tym miejscu najlepiej puścić jakiś zabawny kawał, który często zmienia całą rozmowę :]
Piszcie kawały, które skutkują na dziewczxyny by je ośmielić i rozbawić. Pamiętajcie, że muszą być zabawne dla dziewczyn, proste w zrozumieniu (ahh te blondynki :D), i co najważniejsze nie o blondynkach!
 

Szeregowy1988

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Gdansk / Gdynia
Cóż, recytowanie kawałów z internetu to jak dla mnie głupi sposób na ośmielenie dziewczyny, jak chcesz ją rozluźnić, najpierw sam nie możesz być spięty, a jeśli chodzi o rozbawienie to w czasie rozmowy powinieneś spróbować, skoro dużo rozmawiacie, to napewno jest sporo momentów gdzie można powiedzieć coś śmiesznego, co w jakiś sposób wiąże się z tym o czym rozmawiacie. Ale z kawałów to już dawno zrezygnowałem, hm... a na dobrą sprawę nigdy ich nie stosowałem.
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Spotykałem się z wieloma dziewczynami (ja po prostu bardzo lubię ich obecność ;)) i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, aby dziewczyna nie chciała o niczym rozmawiać, milczała.

Opowiadanie kawałów uważam za bezsensowne, to można robić na imprezach, nie spotkaniu z dziewczyną.
Każdego można wciągnąć w rozmowę, trzeba tylko wiedzieć co mówi, ciągnąć zaczęty przez niego temat.
To nic trudnego.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
W moim przypadku to dziewczyna ciągnie temat, kobiety zawsze mają coś do powiedzenia.
 

rebeliant

permanentnie niewyspany
Dołączył
12 Lipiec 2008
Posty
702
Punkty reakcji
6
Miasto
ja to znam?
lepszy od kawałów jest humor sytuacyjny, dowcipnie skomentowana sytuacja, zdarzenie itp...kawały zwykle wychodzą plastikowo, zwłaszcza jak zapada cisza.
 
J

J.B

Guest
Jak laska jest nierozmowna to trudno, po co chcesz z nią gadać? Nie lepiej od razu przejść do rzeczy :D Poza tym co do romów z kobietami, to jeszcze się przekonasz, że to jest nudne i niepotrzebne (tzn. nie ma co się na siłę spinać i wysilać). Na początku możecie pogadać o czym kolwiek (zakładam, że jest rozmowna), ale później będzie Ciebie nudzić opowieściami z dnia codziennego, uwierz, nie chciał byś tego słuchać.

Wolę pogadać z kumplami, przynajmniej jest rzeczowo. Wg. mnie IMHO najlepiej znaleźć sobie "słuchaczkę" jeśli jesteś wygadany i musisz gadać, to przynajmniej nie będzie pieprzyć jak potłuczone i wchodzić w co drugie zdanie. I vice versa, jak jesteś małomówny to znajdź sobie rozmowną.

W każdym razie nie lubię nieśmiałych kobiet bo są niekomunikatywne.

Co do tematu to oczywiście jest głupi. Weź się może zastanów o co pytasz. Jak umiesz opowiadać dowcipy i jesteś rozrywkowy to nie musisz szukać po forach kawałów, których będziesz się uczył na pamięć, po to by później je wyrecytować.

Ah... dzieci neo...

J.B
 

Ja3390

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
443
Punkty reakcji
0
Miasto
Tu i tam :D
Ja tez do rozmowy ani jej podtrzymania nie stosowałam kawałow ^_^
Ale aż tak mało rozmowne dziewczyny. ? Hmm moze na pierwszym albo na poczatku spotkania jest jakas sztywnaa ale potem powinna przeciez przez zwyczajną rozmowe troche sie rozluźnic :p
Przynajmniej ja sie z takimi przypadkami nie spotkalam ;)
Ale jak sie juz tak zdarzy to w 100% zgadzam sie z poprzednikami.
Na zwyklym spotkaniu jest sporo okazji do rozbawienia drugiej osoby :p wiem z doswiadczenia ;)
 

Wyroob

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tarnów
Jak laska jest nierozmowna to trudno, po co chcesz z nią gadać? Nie lepiej od razu przejść do rzeczy :D Poza tym co do romów z kobietami, to jeszcze się przekonasz, że to jest nudne i niepotrzebne (tzn. nie ma co się na siłę spinać i wysilać). Na początku możecie pogadać o czym kolwiek (zakładam, że jest rozmowna), ale później będzie Ciebie nudzić opowieściami z dnia codziennego, uwierz, nie chciał byś tego słuchać.

Wolę pogadać z kumplami, przynajmniej jest rzeczowo. Wg. mnie IMHO najlepiej znaleźć sobie "słuchaczkę" jeśli jesteś wygadany i musisz gadać, to przynajmniej nie będzie pieprzyć jak potłuczone i wchodzić w co drugie zdanie. I vice versa, jak jesteś małomówny to znajdź sobie rozmowną.

W każdym razie nie lubię nieśmiałych kobiet bo są niekomunikatywne.

Co do tematu to oczywiście jest głupi. Weź się może zastanów o co pytasz. Jak umiesz opowiadać dowcipy i jesteś rozrywkowy to nie musisz szukać po forach kawałów, których będziesz się uczył na pamięć, po to by później je wyrecytować.

Ah... dzieci neo...

J.B


Może podrywacz jesteś doskonały, ale z czytaniem ze zrozumieniem masz problemy ;] Zacytuj mi fragment, gdzie proszę o pomoc w dobraniu kawałów? Po prostu chcę by można było wykorzystać kilka żartów dla umilenia rozmowy, lub tak jak napisałem powyżej ośmielenia dziewczyny.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Zarzuć jej kawał:
"Lekarz po porodzie bierze dziecko za nóżki i uderza nim o ścianę.
Zrozpaczona kobieta patrzy na niego i krzyczy: czemu pan to zrobił?
On na to: żartowałem zmarło przy porodzie"

Na pewno Cię pokocha...

Wiem, wiem autor prosił o brak krytyki ale nie mogłem się powstrzymać :D
 
J

J.B

Guest
Może podrywacz jesteś doskonały, ale z czytaniem ze zrozumieniem masz problemy ;] Zacytuj mi fragment, gdzie proszę o pomoc w dobraniu kawałów? Po prostu chcę by można było wykorzystać kilka żartów dla umilenia rozmowy, lub tak jak napisałem powyżej ośmielenia dziewczyny.

Mi amigo bawisz mnie. To o czym wspomniałem wynika z tego co napisałeś i nie musiałeś pisać tego dosłownie (wprost). Ba, mało tego tą wypowiedzią tylko potwierdziłeś to o czym pisałem. Więc daruj sobie wciskanie mi "czytania ze zrozumieniem".

Po co inni mają podawać Tobie kawały? Poszukaj soboe w google, jest ich cała masa. Wiesz, albo jesteś głupi albo udajesz, sam nie wiem co jest gorsze.

BTW: pytanie o kawały, które "skutkują na dziewczyny" jest co najmniej żenujące.

Zniesmaczony.

J.B
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
przychodzi baba do lekarza a lekarz też baba <---- śmieszny wiem :D <żal>

Jeżeli jesteś rozmowny to nie potrzeba ci żadnych "dodatków" do rozmowy po prostu gadasz i ona musi złapać rozmowę.

A przecież rozmowa nie może przebiegać na zasadzie kawał ha ha ha i kolejny bądź pytanie odp i tak w kółko.
 

B3DNAR

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
599
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź, Głowno
Kawały wyszły z mody......mozna je opowiadać kumplom przy piwie a nie dziewczynie na spotkaniu. Ja jak rozmawiam to zazwyczaj jest to humor sytuacyjny, sposób mówienia i zazwyczaj dobrze to wychodzi
 

Anusiatko

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
` Nibylandia
jeśli już jestes na takim spotkaniu, to wszystko jakoś tak samo idzie ;) ważne zebyś nie był spięty. Możesz z nia przecież rozmawiać na różne tematy...filmy, muzyka, szkoła, czas wolny :)
nie potrzeba do tego jakiś durnych kawałów ściągniętych z neta...
 
Do góry