Podrywu aspekty wszelakie.

Andrzej.Bednar

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2011
Posty
25
Punkty reakcji
2
Osobiście uważam, że facet musi być pewny siebie i nie bać się zagadać do dziewczyny, oczywiście nie mówię o tekstach typu :" twój ojciec jest chyba złodziejem, bo masz miliony gwiazd w oczach." to z reguły nie działa, przynajmniej w moim wykonaniu ;)

Chociaż osobiście znam faceta, który z każdej imprezy wychodzi z jakaś dziewczyną. Jego sposób jej następujący : pojawia się na imprezie stosunkowo wcześnie, obserwuje dziewczyny. Mniej więcej na półtorej godziny, dwie przed końcem imprezy podbija do tej, która podoba mu się najbardziej z tekstem :Jestem tu od dawna, obserwuje wszystkie dziewczyny i wiem, że ty tu jesteś księżniczką." Jak mi to opowiadał, myślałem, że w odpowiedzi dostał w twarz ale! To podobno zawsze działa!
 

The Player

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2011
Posty
10
Punkty reakcji
3
Wiek
40
Miasto
Poznań-Warszawa
Chociaż osobiście znam faceta, który z każdej imprezy wychodzi z jakaś dziewczyną. Jego sposób jej następujący : pojawia się na imprezie stosunkowo wcześnie, obserwuje dziewczyny. Mniej więcej na półtorej godziny, dwie przed końcem imprezy podbija do tej, która podoba mu się najbardziej z tekstem :Jestem tu od dawna, obserwuje wszystkie dziewczyny i wiem, że ty tu jesteś księżniczką." Jak mi to opowiadał, myślałem, że w odpowiedzi dostał w twarz ale! To podobno zawsze działa!

Jeśli jesteś przystojny i lasce się podobasz, to wszystko zadziała.

J.B
 

empika

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wg. mnie dobry jest "chamski podryw":
"Hej, słyszałaś o dwóch takich, co ukradli księżyc? Twój ojciec był lepszy, bo ukradł 2 gwiazdy i schował, je w twoich oczach"
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
:up

Wszystko zależy od podrywacza tak naprawdę ;] Nawet tak denny tekst jak ten powyżej zadziała, o ile się podobasz.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Denny tekst może wywołać co najwyżej uśmiech nr 32, czyli pełen współczucia :]

chociaz moze na niską półke działa :]
 

Kerad

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
109
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Ja jak podchodzę do jakiejś dziewczyny to mam jeden tekst:

- Przepraszam, wiesz może, która jest godzina? (wychylam lekko mój wielki zegarek)
najczęściej reakcja dziewczyny jest taka: - Ale Ty przecież masz zegarek.
- Wiem, ale jak Cię zobaczyłem to mi stanął.

4/10 przypadków zadziałało :D
 

changer2004

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
1
Panowie przetestujcie to:) prosta sprawa.
Podchodzisz do laski i stajesz na przeciwko niej, patrzysz na nią, niby chcesz coś powiedzieć ale udajesz że nie umiesz zebrać myśli:) Pewnie nie jednemu przyjdzie to łatwo. I tak się na nią patrzycie i próbujecie coś powiedzieć aż to ona się pierwsza odezwie:)

Potem to już z górki:)

Mówię wam to naprawdę działa, żadna nie wytrzyma dłużej niż 15 sekund:)

Pozdrawiam :papa:
 

Thiago

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Przeczytałem 1 i 26 stronę.
Ważnym aspektem jest też żeby być zadbanym, przynajmniej się starać :)
 

Kubagno

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Witam:) Mam wielka proźbe i mam nadzieje że mi pomożecie.Od dłuższego czasu podoba mi się pewna dziewczyna lecz tu zaczynają się problemy:( W ogóle się nie znamy (parę razy w szkole "wymieniliśmy się spojrzeniami").Bardzo chciałbym ja poznać,lecz nie wiem jak do tego się zabrać.Chciał napisać do niej na Facebooku ale nie wiem co:( Proszę pomóżcie mi! jak najszybciej.

pozdrawiam Kuba.
 

Silna13

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Co do sensowności tego tematu jak napisałem na początku - jeżeli zbierze się odpowiednia ilość sensownych porad ja sam przekopię się przez to wszystko i postaram się to opracować i podać w miarę przystępnej formie

Rotek polecam CI więc stronkę : http://www.seksualnepozycje.pl/mezczyzna/jak-poderwac-dziewczyne-poradnik-cz-1
Porady jak skutecznie poderwac dziewczynę...:)
 

odidouo1

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2011
Posty
7
Punkty reakcji
1
Na mnie nikt nie robi takiego wrażenia jak muzycy, a szczególnie gitarzyści. Chłopcy, uczcie się grać na gitarach!;)
 

Dzejkoob

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2011
Posty
95
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Please try later..
Witam:) Mam wielka proźbe i mam nadzieje że mi pomożecie.Od dłuższego czasu podoba mi się pewna dziewczyna lecz tu zaczynają się problemy:( W ogóle się nie znamy (parę razy w szkole "wymieniliśmy się spojrzeniami").Bardzo chciałbym ja poznać,lecz nie wiem jak do tego się zabrać.Chciał napisać do niej na Facebooku ale nie wiem co:( Proszę pomóżcie mi! jak najszybciej.

pozdrawiam Kuba.

Na pewno do niej na fb nie pisz. Zagadaj do niej o dlugopis np. potem na czesc, potem co tam itd.
 

hildegarda

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
20
Punkty reakcji
1
Dla mnie, opisane tutaj metody podrywu są tak szczeniackie, że aż żałosne. Jeśli facet jest facetem, to po przeczytaniu takich bzdur po prostu będzie się śmiał do rozpuku tak jak ja. Mogą tylko zniechęcić dziewczynę do faceta,aż tak że ta w końcu się wk...i i powie dość. I co wtedy drodzy PANOWIE????
Kolejne wspaniale recepty jak ją odzyskać??
 

sebastianos

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
dobra ja też coś doradzę... Widzę że mieszają się pewne tematy podryw niewiele ma wspólnego z miłością. Oczywiście później się to zmienia, ale te początki wyglądają tak.. dziewczyna się podoba albo nie podoba i odwrotnie facet podoba się bądź nie dziewczynie... Sytuacja w zależności od stopnia podobania się może się rozwijać... Ja zauważyłem że wolą facetów pewnych siebie. Dobrze jest wychodzić z różnymi inicjatywami, jeżeli jest aprobata z tej drugiej strony to na bank kobieta musi się zgodzić, jeżeli nie to nie warto sobie głowy zaprzątać zbyt długo... ;-) Ot co moja recepta...
 

katewit

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Pragniesz doświadczyć czegoś nowego ? Poznać piękne kobiety, interesujących mężczyzn ? Sprawić, aby Twoje życie obrało inny azymut ? Odwiedź nas na http://[link uznawany za spam, oczekujący na usunięcie - jeśli chcesz przyspieszyć proces - użyj opcji raport]/polecam/348
 

snake91

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2008
Posty
161
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bełchatów
jak tak serio czytam jakie tu macie propozycje podrywu....to mnie skreca ;p
chcecie sie nauczyć podrywu?
podryw jest dla ludzi, ktorzy wiedza czego chcą.
1 zasada. masz być cholernie pewny siebie. jesli nie jestes a chcesz byc, zrób pare cwiczen, np powiedz sobie ze 10 razy w ciagu godziny podejdziesz do nieznajomej i sie wyglupisz. nie musi byc ladna. ps plus cwiczenia taki ze z góry bedziesz skazany na porażke, to Cie usposobi do tego ze bedziesz wiedzial co to znaczy. i nikt jeszcze nie umarl od tego.
2 . polecam książki : GRA , Zasady gry, <Neil Strauss, Alchemia Uwodzenia, i oczywiście wykłady Mysterego.


od razu mowie. dla kazdego czlowieka podryw moze znaczyc co innego.
podryw, hmm to tylko pokonanie lęku przed odrzuceniem i zagajenie do dziewczyny.
a wyszym "stopniem" jest uwodznienie. bo to oznacza ze pokonales nie tyklo lęk, ale i inne swoje słabości aby np podejsc, zagaić, wziąć numer, albo coś wiecej.
rozumiecie? :)
 

shejker

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2012
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Podryw? hmmm możesz zawsze przypadkiem wpaść na kogoś i w ramach przeprosin zaprosić gdzieś :)
 

AfroGirl

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
A ja mam do Was takie pytanie. W sobote jest w SQ (Poznan) impreza viva la zueva york. Bedzie na niej osoba na ktora poluje od huhuhuu dlugo juz. Czy poderwie go w tej bluzce http://pimente.pl/do/item/5001-1/Girona + rurki i do tego czarne szpilki czy druga opcja (niestety nie mam zdjec) mała czarna z gorsetową górą + szpilki? Wiem, że gusta się różnią, ale ja wybiorę to co większość wybierze. Wiem też, że brzmi to jak totalna desperacja ale za dlugo czekalam zeby odpuścić teraz jak jest szansa! Liczę na was :)
 
Do góry