Podryw W Autobusie? Wasze Sugestie

Maniek_ko

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2006
Posty
116
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
podlaskie
Witam.
Ostatnio czekałem na przystanku na autobus PKS. Dobra przyjezdza. Są wolne tylko dwa miejsca: na końcu i na środku(przy oknie siedzi ładna blondyneczka). Wybrałem na srodku. Jedziemy. Mysle jakby tu ją zagadac. No i mysle. I nic wymyslic nie moge. Wjezdzamy do jakiegos miasta i ona wysiada.
Pozniej mysle: ale ze mnie ci**a ze z takiej okazji nie skorzystalem, nawet do niej nie zagadalem.
Pol nocy nie spalem i myslalem o niej.
Co wy zrobilibyscie w takiej sytuacji?? Jak zaczac rozmowe??
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Możesz mi powiedzieć która godzina?
- 15,00
A nie masz jakieś godzinki żeby wyjść na kawę ?
-spieszę się do pracy
To mozę dasz mi swoj numer i po pracy pojdziemty?
-ok nie ma sprawy :D
 

Śniący

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z ciemnej krawędzi między snem a życiem
A po randce upojną nocą :p


Też miałem takie sytuacje wcześniej teraz to już tak nie moge robić :p zresztą nie wybaczyłbym sobie tego

Siedziałem obok jakiejś ekstra dziewczyny noi jakoś nie miałem jak gęby otworzyć a potem było puf i wysiadała na przystanku

Ale zawsze można zagadać o czym kolwiek nawet o gumie przyklejonej do sufitu :p Szkoda że wcześniej o tym nie wiedziałem :p

Chociaż nie żałuje że nie zagadałem czasem :p
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
KeRio, podałeś fajny przykład rozmowy, tylko zapomniałeś, że jest to wersja bardzo optymistyczna :) Choć gdyby facet był przystojny, mial powalające spojrzenie i bosski uśmiech, to by dziewczyna raczej dała swój nr. W końcu raz się żyje :D
 

soaX

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
siedziales obok laski i myślałes jak zagadac, prpso z mostu mowisz

"Czesc, podobasz mi sie i chce Cie poznac "
"Cześć, Masz :cenzura:(piękne) oczy, moje sumienie kazało mi Cię poznać"

powiedz pewnie siebei, na bank zadziała, musisz byc szczery, uwiez mi w morde nie dostaniesz najwyzej mozesz cos zyskac, najwazniejsze zebys byl pewny tego co robisz jak ona zauwazy ze sie boisz to amsz przesrane, wtedy mozesz uciac sobie ptaka i dac jej w prezencie :)

jezli boisz sie reakcji, ciezko cI to powiedziec mozsz zapytac sie laski o opinie jakas, np.

"Czesc, mam pytanie, (usmiech), wczoraj rozmawalem z przyjaciolka, i wadzilismy sie o to kto wiecje klamie, facet czy kobieta"

Traktuj to jako zabawe, baw sie tym , romzwiaj z laskami nic sie nei stanie, :)

pozdro
soaX
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
o, soaX dobrze napisał - to ma być dobra zabawa :) Ma Tobie sprawiać przyjemność, a nie stresować.
 

confused

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
205
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Moja kolezanka zapoznala sie z pewnym chlopakiem w autobusie w ten sposob, ze podszedl do niej i powiedzial: "Ladna mamy dzis pogode" A to byla zima i padal snieg. Takze kazdy sposob jest dobry. Znaja sie juz rok, nie sa ze soba, ale sie przyjaznia.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Z pogodą trochę głupio. Zbyt oklepane. Wrażenie robią oryginalne odzywki, np.:
"Masz pistolet? Nie? To musisz pójść ze mną na spacer! Nie możesz mi odmówić, bo nie mam czym się zastrzelić!"
Po takim texcie każda bedzie zszokowana i chcąc nie chcąc, zgodzi się :) Chłopcy, przejawcie nieco inwencji twórczej ;)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
ta ich inwencja twórcza najczęściej objawia się gdy są w większym gronie.. :/ niestety..


Wtedy ta 'inwencja twórcza' przejawia się często w chamstwo jak są wśród qmpli... :/ Nie wiem, co to za szpan, dla mnie chamskie odzywanie się do chłopaka wśród koleżanek to byłby obciach :bag:
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
jak w filmie" Pierwsza milosc" :p nieznajoma dzieczyna autobus lini 105 a potem szukanie siebie :)
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
Ty: Cześć! Bolało Cie?
Ona: Cześć! Co?
Ty: Bolało Cie jak spadałaś z nieba?

Ten txt wykorzystałem 2razy. Jedna laska niestety niezrozumiała o co chodzi. heeh :bag:
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
no text I klasa ! oryginalny

ale ja na końcu miałabym odp: Ciebie zaraz zaboli jak się nie odwalisz...
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
Witam.
Ostatnio czekałem na przystanku na autobus PKS. Dobra przyjezdza. Są wolne tylko dwa miejsca: na końcu i na środku(przy oknie siedzi ładna blondyneczka). Wybrałem na srodku. Jedziemy. Mysle jakby tu ją zagadac. No i mysle. I nic wymyslic nie moge. Wjezdzamy do jakiegos miasta i ona wysiada.
Pozniej mysle: ale ze mnie ci**a ze z takiej okazji nie skorzystalem, nawet do niej nie zagadalem.
Pol nocy nie spalem i myslalem o niej.
Co wy zrobilibyscie w takiej sytuacji?? Jak zaczac rozmowe??
jesli tylko pol nocy to nie byla ona taka rewelacja! :D
a sprawdziles czy na szybie okna przy ktorym ONA siedziala nie zostawila ci swojego numeru telefonu???? :lol:
 
Do góry