Podróż Poślubna

CrystalCiTY

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
206
Punkty reakcji
3
Myślę, że nie jestem zbyt oryginalna, bo marzy mi się Paryż :)
 
K

Kaja Metrowska

Guest
A nie zastanawialiście się może nad tym aby polecieć na podróż poślubną w jakieś rajskie miejsce? Na wyspę Zanzibar czy do Tajlandii?
Podróż poślubna jest wyjątkowa sama w swoim rodzaju.
Zerknijcie sobie na te kierunki:
http://www.memories.pl/home/lp/id/2/najlepsze-pomysly-na-podroz-poslubna - aktualnie takie egzotyczne wyjazdy organizuje biuro podróży Memories, z którym to wybraliśmy się jakiś czas temu na Bali. Myśle,ze byłoby to wymarzone miejsce na takie wakacje. Biały sypki piasek na plażach, nisko opadające palmy. Raj.
Zresztą zobaczcie zdjęcie plaży:
Indonezja-program-Bali-Lombok-miniaturka.jpg
 

tadek33

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2014
Posty
21
Punkty reakcji
1
Te egzotyczne kierunki naprawdę zapierają dech w piersiach, lecz wydanie drugie tyle co na wesele na podróż poślubną jest nie do przeskoczenia dla większości par.
 

Kate_S

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja za to lubię niezależne podróże. Fakt faktem kosztują trochę więcej zachodu, ale ile później dają frajdy :) Od kilku lat jeżdżę na wakację z moim facetem na własną rękę i za każdym razem jest super. Marzy mi się podróż poślubna na daleki wschód :)
 

Revenge

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2013
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Londyn
Marzy nam sie Mauritius, St Lucia, Barbados lub Malediwy.


Zobaczymy gdzie uda nam sie pojechać :)
 
W

wiemlepiej

Guest
Zawsze można zamiast wesela pojechać w podróż. Ja gdybym musiała wybierać, to bym właśnie tak zrobiła. Na szczęście nie muszę, bo nie marzą mi się tak egzotyczne wojaże. Mam już w zasadzie zaklepana wycieczkę w biurze Aviatourtravel - do Pragi. Słyszałam, że to przepiękne miasto i bardzo chciałam tam pojechać. Podoba mi się więc pomysł, że pojadę tam w podróż poślubną. Szczególnie, że ślub na wiosnę - w kwietniu, więc myślę, że miasto będzie wtedy wyglądać pięknie, no i nie będzie tam jeszcze zbyt gorąco. Już się nie mogę doczekać.
 
Do góry