podowdy dla których się kończy

311bastek311

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2006
Posty
592
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
chciałem zapytac z jakiego powdu zostawilibyście tą drugą osobę?Moja ex zostawiła mnie z powodu konta na sympatii :D które zalożyłem żeby zrobić jej na złość :D a z wami jak to było ? kogo zostawialiscie przez co byliście Cie zostawiani.
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
zostawiłabym za zdrade, kłamstwa i nadmierną zazdrość.

zostawiałam bo... to jednak nie było to. Wiązałam sie zbyt poh(ch)opnie.
 

Kari334

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
154
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
woj. Łódzkie
hmm moja historia jest Bardzo długa i skomplikowana ale w skrócie zerwałam z facetem bo mnie zdradzał
a tak konkretniej prawie zastałam go w łóżku z naszą wspólną kumpelą która miała go pilnować i było podejrzenie że ona może być z nim w ciąży.....ale nie była...
 

A.N.I.A

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z kosmosu
ze mną chłopak o mało co nie zerwał przez to że poszłam na inną dyskoteke z koleżankami niż tam gdzie zawsze chodze ja i chodzi on. Myślał że go nie kocham i dlatego chciał zerwać żeby dać mi wolnośc i żebym przez niego nie cierpiałam ale na szczęście sie ułożyło. w ogóle my to mamy dziwny związek







[post="mój blog"]http://ancysko.blog.onet.pl[/post]
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Zerwałabym za zdradę, kłamstwo, dwulicowość. Są różne powody, dla których ludzie się rozstają, niektóre są poważne, inne zaś błahe i niedorzeczne... Jedni zrywają przez niezgodność charakterów, brak uczucia, inni znów przez najzwyklejsze zaniedbywanie drugiej połówki, bałaganiarstwo... :) Tak, tak, wiem coś o tym. :niepewny: :papa:
 

justay

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
343
Punkty reakcji
0
Miasto
B-B
Znudzenie. Monotonia. Obydwie strony nie kochały tak samo. Osoba trzecia. Zdrada.
 

soulleader

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Leszno
Hmm pytanie rzeka...
gdybym widział,że osoba,którą kocham męczy się w związku ze mną...odszedłbym
gdybym taką osobę nadto ranił,gdyby przeze mnie niepotrzebnie cierpiała...odszedłbym
gdyby kazała mi wybierać...ona czy moi przyjaciele/znajomi...odszedłbym
gdyby nie pozwalała mi decydować o sobie...odszedłbym

Znam z autopsji jeszcze przypadki,
gdy ta druga osoba jest altruistą...i stawia dobro innych nad swoje własne...
gdy ta druga osoba nie potrafi <ehh nie mam pojęcia jak to napisać> poświęcić tyle czasu,ile by chciała i ile uważa,że na to zasługuję...
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
Zostawiłam, bo uznałam, że to nie ten. Nic nie czuję, więc związek nie ma sensu. Musi być uczucie. Nie wazne jak ktos jest ładny, czy brzydki. Nie mogłam byc nie fair. Ale chyba powinnam...
 

bellisima

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
oo
prawda jest taka, że jesli tak naprawde sie kocha kogoś, ale tak naprawde...to jest sie w stanie wybaczyć wszystko!!!
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Moje poprzednie związki były takie niedojrzałe....
Brak prawdziwej miłości nie nierozumienie jej itp...
Natomiast ten związek jest zupełnie inny.....
Kochamy się i wszytko jest ok!!!! <gdyby nie ta jego zazdrość o mnie ale pomińmy ten fakt> jesteśmy ze sobą już 2 lata!!!
 

Paulinia

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Toruń
mój związek skończył się bo chlopak stwierdzil że nie potrafi go ze mną stworzyc
dlaczego? tego juz nie potrafił wytłumaczyc
 

soulleader

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Leszno
mój związek skończył się bo chlopak stwierdzil że nie potrafi go ze mną stworzyc
dlaczego? tego juz nie potrafił wytłumaczyc

Po części sama sobie odpowiedziałaś...Skoro nie potrafi być z Tobą szczery w tak ważnej dla "Was" kwestii to jak może być z Tobą w związku?
 
Do góry