Podkrążone oczy:(

GaaraOfTheDesert

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
Sand Village
Ja również mam ten problem. Mam podkrążone oczy od dziecinstwa i strasznie mnie denerwują :/ Wyglądaja koszmarnie, jakbym nie spala od 100 lat :/ Ludzie myśla ze mam jaskre xP Byłam z tym nawet u okulistki. Powiedziała, ze to mi kiedys minie, bo mam podobno zbyt dużo skóry wokól oczu i z czasem mi sie to naciagnie i nie bede miala zmarszczek :p Ale nie mam pojecia ile w tym prawdy... ;)
 

KkAaSsIiAa

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
510
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Nie da się z tym zrobić nic! Ale polecam korektor z Maybeline :) Działa cuda ;)
 

kate...

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
zmc
ja tez mam problem z siencami pod oczami, normalnie to moja zmora. ostatnio wyczytałam ze to moze być objaw jakiejs choroby nerek, wiec w niedługim czasie mam zamiar na wszelki wypadek lekarza odwiedzic. a jeszcze jedno słyszałam (nie stosowalam) ze mas z wyciągiem z arniki jest dobra na tego typu defekty
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
kate... Ja juz miałam wszytski badania jak byłam jeszcze dzieckiem ... Ale okazało sie ze to jest genetycznie u mnie.
 
A

Alek06

Guest
Ja tez borykałam sie z tym problemem ,ale od czasu ja zaczełam brac SuperOptic na zmeczone oczy to jakos wszystko przechodzi.
Dobra metoda na taka dolegliwosc sa równiez zimne opaski żelowe,albo domowy sposób, rano mycie oczu lodowata woda.
 

K_Kopytko

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja zauważyłam zmianę po soku z marchwi, jabłek i buraczków roboty moich rodziców.
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
Tez mam taki problem...ale staram sie to zatuszowac korektorem pod oczy...ale i tak cos tam widac :(
 
Do góry