Początek na forex

kugu2

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
Witam
Może czas spróbować grać na forex?
Ja długo się zastanawiałem a teraz nie żałuję.
Idzie mi całkiem dobrze.
Ja gram na platformie Plus 500 jest w języku polskim i jest
prosta w obsłudze.Warto spróbować można pobrac sobie demo i spróbować sobie
pograć za wirtualną kasę :eek:k:
Rozpoczynając grę na prawdziwe pieniądze dostajemy 50 zł bez żadnej wpłaty.
Ja szybko powiększyłem to 50 zł :eek:k:
WARTO SPRÓBOWAĆ
 

sweetkiss

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej, ja gram na forex od czterech lat. Miewałem zarówno wzloty jak i upadki ;//. Również gorąco polecam, lecz radze, nie napawac sie zbyt wczesnie, czesto falszywym optymizmem ;p
 

bexol

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Ja się zarejestrowałem w XTB i hmm pomimo tego że jest wersja demo tzn. grasz za wirtualne pieniądze to w porównaniu z rzeczywistością jest zupełnie inaczej. Wtopiłem 2 tysiaki i na razie nie gram. To raczej dla ludzi którzy mają czas obserwować cały czas sytuację i na bieżąco inwestować.
 

tromader

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja się zarejestrowałem w XTB i hmm pomimo tego że jest wersja demo tzn. grasz za wirtualne pieniądze to w porównaniu z rzeczywistością jest zupełnie inaczej. Wtopiłem 2 tysiaki i na razie nie gram. To raczej dla ludzi którzy mają czas obserwować cały czas sytuację i na bieżąco inwestować.

Dla początkujących polecam zacząć od edukacji , potem rynek akcji kontrakty ( też oparte na dźwigni finansowej podobnie jak forex tylko ten ostatni ma dzwignie nawet 1:500) a potem dopiero na rynku walutowym , inna kolejność grozi trwałym uszczerbkiem na zdrowiu :sexy:
 

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
Giełda = hazard.
Prędzej czy później i tak przegrasz.
 

radalien

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2009
Posty
28
Punkty reakcji
1
Zdecydowanie bardziej od FOREX-u polecam włąśnie kontrakty CFD, czyli inwestowanie w towary. O ile możemy przewidzieć wzrost/spadek cen np ropy, zbóż, srebra, miedzi itp nawet lepiej niż akcji, to waluty podlegają raczej słabym i dziwnym wachaniom.

Co do wypowiedzi poprzednika że giełda=hazard mogę tylko powiedzieć :lol:
Albo sam nie gra, albo mu sie nie udało i teraz szerzy ploty.
To prawda że sie przegrywa, lub wygrywa, ale nie zalezy to w żadnym stopniu od szczęścia, ale od naszej wiedzy, zdolności przewidywania, oraz charakteru tu przedewszystkim czy umiemy sie wbrew emocjom kierować żelaznymi regułami rozsądku. Duża część ludzi nie poświęca czasu nawet na podstawową nauke, zyskują i potem tracą i stąd sie bieżę taki błedny pogląd. Natomiast są i tacy co podchodzą do tego poważnie i po paru błedach, które sie zdażąją, zawsze zyskują. Niezależnie od tego czy mamy hossę, czy bessę. I wcale nie trzeba być najpierw geniuszem matematycznym, choć to pomaga, to każdy możę sie tego nauczyć, wystarczy żę umie mnożyć. Nie przesadzam, trzeba umieć tylko mnożyć, ale trzeba poświęcić mnóstwo czasu, przez conajmniej kilka lat.

Zapraszam na doskonały samouczek inwestora www.fincity.pl
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Troszkę się orientowałem jak wygląda ten forex jak wygląda giełda itd ciężka sprawa łatwiej coś stracić niż zyskać bawiąc się w to samemu ale nie wątpię jak już staniemy się finansowym rekinem można nieźle się obłowić.
 

bond007

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Na początek warto wybrać dobrego brokera u ktorego bedzie sie posiadac rachunek demo a pozniej rachunek rzeczywisty. Trzeba pamietac o tym, ze jak juz sie czlowiek przyzwyczai do platformy i brokera to pozniej nie chce sie tego tego ot tak zmieniac.
Wybor brokera klasy Market Maker to spory blad ktorego na poczatku sie nie rozumie... ciezko zrozumiec ale rzeczywiscie tak jest ze broker MM jest przeciwna strona transakcji czyli zysk brokera = strata klienta.
Ja polecam zerknac na brokerow ECN i ECN/STP (w polsce nie ma ale sa przedstawiciele zagranicznych firm). Po 3 latach meczenia sie z brokerami MM wreszcie poznalem technologie ECN i bardzo sie z tego ciesze. Niski spread, brak rekwotowan, szybka egzekucja zlecen to sa wlasnie zalety brokerow ECN.
W chwili obecnej testuje sobie kilku brokerow jednak najlepszym wydaje mi sie byc FXSALT. Trejduje u nich na rachunku rzeczywistym od 7,5 miesiaca i nie zauwazylem u nich zadnych nieuczciwych zagran.
Stronka brokera z supportem polskim -> http://www.fxsalt-pl.com
 
K

kabol

Guest
Ja właśnie zaczynam okres szkoleniowy w Maximus Trading i liczę na fajne wyniki.
Jak na razie widzę, że czeka mnie dużo pracy. Wprawdzie perspektywy zarabiania są naprawdę duże, ale jednocześnie wiem, że na wysokie zarobki trzeba najpierw zapracować.
Zobaczymy co z tego wyjdzie - oby mi się udało.
 
Do góry