Pochwale Się!

ryszardo

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2006
Posty
67
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
zza płotu
Siemka. jestem wesołym użytkownikiem motorowera marki rOMET KOMAR z 73 roku. narazie jest w bdb stanie, ale się silnik zepsół. i musze sie ty,m zająć, bo jest motyw że Kopnik nie działa i jest cały czas na biegu. i nie chce się tylnoie koło ruszać. Możliwe że są sklejone tarcze, ale nie wiadomo albo linka od sprzegła, trzeba popatrzeć. Jak mieliscie podobne sytuacje piszcie. zaniedługo zamieszcze kilka foteq Komarqa. !!!!!!
 

PająkSH

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ołł też tak miałem ale naprawiłem. W czasie jazdy mi sie zacieło ale niewiem co to jest dokładnie. Taki gwoździk chyba poszedł weź rozkręć obudowe silnika od strony kopnika tam bedzie takie jakby....hmmm niewiem co ale musisz tam dać podkładke i nowy gwoździk (mały gwóźdź) to jest coś od zmiany biegów. powodzenia :D jak coś to pisz
 
S

Silvesters

Guest
Od strony startera (kopnika) jest aparat zmiany biegów i zapłon:) budowa tego silnika jest prosta jak budowa cepa samozamachowego wieloobrotowego:) ..aj narobilo sie takich silników w zyciu:D dziennie to potrafiłem dwa razy rozebrac caly i złozyc od nowa:) teraz jestem szczesliwym posiadaczem simsonka:) ale juz nie długo mam nadzieje ze pare miesiecy i bede woził tylek autem:)
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
ja też mam komara i uwazam ze to super sprzęt. Tez mialem ciekawą przygodę: zaliczyłem glebę i urwałem kolo :bag:
mój komar jeździ jak marzenie
 

funek

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
ja też mam komara i uwazam ze to super sprzęt. Tez mialem ciekawą przygodę: zaliczyłem glebę i urwałem kolo :bag:
mój komar jeździ jak marzenie

Hehe, ciekawa historia :) Wspominam moje wakacyjne podboje komarkiem :)
 
Do góry