Pochwal się

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
a ja wczoraj za pierwszym razem zdałam egzamin na prawo jazdy :) :) ależ bosssssssssssko :)
 

MiSiEqLoVe

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Szczecin
No to tlyko pogratulowac tobie Ema:) Za pierwszym razem to po prostu świetnie... A ja dzisiaj napsiałam prace klasową z matmy i może będzie 6:) [Wiece z matmy taka cieńka nie jestem jak widac a to tlyko dzieki mojej kochanej Ani ktora tyle mi o niej tyle nawija:)] A poza tym pisałam sprawdzian z gegry i tez mi dobrze poszedl:) Wogóle w szkole dzisiaj było super bez 2 lekcji(niemców na dodatek:D) bez kartkówki z fizy bo pani zapomniała, ona ma taką skleroze jak przyapdkowo wywaliła nasze sprawdziany do śemitnika i nie wpisała ocen to wiece... Więc najgorszy dzień w tygodniu jakoś mija narazie dobrze:)
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
też się pochwalę.Obudziłam sie DOBROWOLNIE[!!!] o 6 rano :( .Poszlam z ojcem na podwórko który sobie wymyślił że akurat DZISIAJ[!!! przecież święto...;(] będziemy palić liście i drzewa które WYRWAŁ kilka dni temu [one małe nie są]. Barci moich nie ma niestety[tak bym ich zabiła za to!!]. No i jestem już tak zrąbana jak bym 3 dni w kamieniołomach robiła a dzień się ledwo zaczoł!! :((
zyczę wszystkim miłego dnia :D
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
ja mogę sie pochwalić (chociaz nie ma czym) że się dzisiaj pokłóciłem chyba ze wszyskimi :[
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
to ja tez się musze pochwalic!
poprawilam komus humorek :)
i sie baaaardzo ciesze!
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja sie moge pochwalic że bylam na pochodie z okazji dzisiejszego swieta i stalam chyba ze 4 godziny ;( i byłm w drużynie reprezentacyjnej :D nóg juz nie czuje i plecy tez bola :/
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Nikt się nie kwapi na poprawę humoru, więc się pochwalę że będę pierwszą osobą która się pod prysznicem utopi!!! ........ale będzię psikus...
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Krowusia wpiszą Cie do ksiegi guinessa - i wtedy będzie dopiero chwalenie :D
A ja się pochwalę, że wyprzątałam dzisiaj cały pokój dobrowolnie i teraz szykuję sie na winko do koleżanki :D

Vito nie uogólniaj - ze mna sie nie pokłociłeś :D :p
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Nikt się nie kwapi na poprawę humoru, więc się pochwalę że będę pierwszą osobą która się pod prysznicem utopi!!! ........ale będzię psikus...
Etam.
nie top sie :)
wszystko będzie dobrze :przytul:
wiara, wiara, wiara!
wierz!
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Krowusia wpiszą Cie do ksiegi guinessa - i wtedy będzie dopiero chwalenie :D
Hmmm....nie zostanę niestety wpisana do Księgi Huinessa bo się nie utopiłam :(


krowusiu ja Ciebie pocieszę :*
w tej chwili wyjdź spod tego prysznica :p
A byłam pod prysznicem i skoro wszysyc mnie "olali"[albo zwyczajnie nie zdążyli pocieszyłam się tym że wybyłam z domu i dopiero przed chwila wróciłam.Ale dziękuję....:*

Etam.
nie top sie :)
wszystko będzie dobrze :przytul:
wiara, wiara, wiara!
wierz!
A w co ja mam wierzyć?? :szok:
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Ja jako jedyny brałem udział w debacie ANGLOjęzycznej...
ale oczywiście nikt nie zwrócił na to uwagi i nadal jestem osobą najmniej zauważalną na tym świecie
jeszcze jdeden taki text to chybba Cie odwiedzę i rozerwę na strżepy, serce mi pęka jak patrę na Twoje wpisu Bartuś :( :* na poprawę humoru, oby sie poprawił, widzisz ja doceniam,z ę ejstes dobry z ANGOLA!!!!! :*

no a co do chwalenia to dostałam minus z niemca!! żart, nie do pochwalenia to akurat...ale jakieś akcje z Arczim były :D i zJego kumpolem :) 18-latkowie :p no i jescze voc tam,a aten koelś co mu podkładałam noge, ten og Gizucha, to ma na imie Mateusz imi pwoiedziała że mamy się blizej poznac, ale z takim pzrekornym uśmeihcem i tak lekko, jakby nie powaznie, tak jakoś go nei zna,, a lekko mi sie z Nim gada P: no i z Maricnkiem trochę porozmawiałam. Misiu- jak ochrzciłam tego "fajniutkiego" patrzył się parę razy i ja korzystając z okazji,z ę gada z Mateuszem odezwłąm się do Marcina,s eidizał obo,a Oni stalki tyłem iMiś sie odwrócił!!! :p Pscoły w sql nei było- zdziwko, nie brakjowało mi go, już mi chyba Gzyybek bardziej przuypada. Next p[okłóciłam sie z szefowa,dla zwauy i tym samym minus jhak to powiedizłaa, nie m taryfy ulgowj jaka była przeze mnie dla naszej klasy :D nei ma to jak wrodozny wdzięk, małpa jedna z tej szefwoowej powiedizłam jej, ze bezczzelna jest :D
nooo i w ogóle dzionek git, gdyby nei to,z ę zarazz spoadam sie uczyć SIEMII Czyt. chemii :p nooo i co tam jescze? ehh chyba nic :)
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
ja się moge pochwalic że jutro idziemy z Pania pedagog na wycieczkę do... policyjnej izby dziecka :D :D :D
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
dwie trójeczki z gery ( co u tej baby jest normalnie jak 5 :p) piąteczka z polaka i piąteczka z wosu :) bossssssssssko :)
 
Do góry