pocenie się

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
od kilku dni strasznie sie poce juz mnie to do szału doprowadza. wezmę prysznic założe czyściuteńkie ubrania a za chwile znowu jest to samo, nigdy sie tak mocno nie pociłam, no chyba że jak upały były, ale wtedy dobry antyperspirant spokojnie mnie ratował, a teraz nawet to nie pomaga a przeciez nie ma upałów bo jest grudzien.

biorę prysznic zaraz przed wyjsciem, jak juz dotre na miejsce to juz jestem zlana potem, no i mnie to bardzo krępuje bo antyperspiranty nawet niepomagają.

dodam jeszcze że ubrania nosze przewiewne. nawet jak założe kurtkę sportowa z tymi wywietrznikami pod pachą to i tak sie spoce...


co mam zrobic zeby to zmienić, może jakies sprawdzone domowe sposoby, na przykład jakies kompiele w czyms co może zmniejszyc potliwość.

pomóżcie
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
Możliwe, że dopadło Cię jakieś choróbsko. Albo... stres. Też tak kiedyś miałam :) z powodów osobistych... cały czas byłam mokra, gdy problemy odeszły wszystko wróciło do normy :)
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
wlasnie nie mam teraz jakichś dodatkowych strsów, chociaż może gdzies w podświadomości mam że niedlugo egzamina na prawko i matura tuz tuz, chodz w sumie nie stresuje sie tym tak bardzo, wczesniej mialam wieksze stresy i jakos nie pocilam sie tak
 

bombelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
Ja się również bardzo pocę, ale to ze stresu. Słyszałam, że jak ktoś się tak mocno poci to może mieć problemy z nadciśnieniem...
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
może to też być spowodowane złą pracą nerek.. ja często mam problemy z nerkami.. pije wtedy co najmniej 3 litry wody dziennie i mój układ wydalniczy praktycznie w ogóle jej nie usuwa.. i nie kiedy znajduje sobie ona ujście właśnie przez pocenie się..w moim przypadku jednak nie.. ja tyję, albo chudnę bo wtedy nic nie jem.. więc może w nerkach tkwi problem..??
 
Do góry