Po prostu milosc

sara90login

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
>>Na dNie Serca<< ;)
Mam problem :( Gadam z kolegą z mojej szkoly (stąd sie znamy) tzn pisze z nim smsy i on wie ze mi na nim zalezy ale sam mi tego nie powiedzial nigdy.. nawet nie daje takiego znaku ;( Czasami jak pierwsza napisze to jak mu sie chce albo nie jest mu szkoda pieniedzy na esy to odpisze... sam sie nigdy nie odzywa a w szkole czesto mnie olewa ;/ czsami pisze sie naprawde fajnie... mowil mi ze mnie bardzo lubi ale to wszytstko a teraz jak by wogole nie zalezalo mu na tej znajomosci ;( A ja bym chciala mu wykrzyczec to ze .. sie chyba w nim zakochalam :( bo wiem ze gdyby chcial moglo by nam sie udac ehh... i nie wiem jak sobie z tym poradzic... co zrobic ;( z gory dziekuje za jakies rady
 

rgn

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
się biorą dzieci?
jak to powiedział qruk

idź, potnij sobie łapki

papa

... moze poprostu nie zalezy mu na blizszej znajomosci ?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
powiedz mu ze go kochasz, albo zaskoczy albo nie, zwlekac i sie meczyc z tym nie ma co, bo nie bedziesz mogla spac spokojnie, ja mimo ze z gory wiedzialem jak jest powiedzialem sie wszystko wyjasnilo, zostalo na przyjazni, i przynajmniej grunt jest staly i sie czlowiek nie meczy z tym.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Nie odwzajemniona miłość boli najbardziej. Zapomnij o nim. Po co na siłe chcesz z nim być . Nie widzisz,że On nie ma na to ochoty i ma na Ciebie... znaczy,że Cie olewa. Nie warto. Już cierpisz a co byłoby potem? Kłamstwa itp.
 

sara90login

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
>>Na dNie Serca<< ;)
Zapomniec? Myslisz ze nie probowalam? ;( Tylko to nie jest takie proste.. tym bardziej ze kilka razy dziennie spotykam go w szkole ;( A ja nie chce zrezygnowac... a czasem wydaje mi sie ze powinnam ;( ;( ;( Nie potrafie... to jest silniejsze ode mnie ;(
 

nasada

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2006
Posty
207
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
szczecin
jej co by tu poradzic a juz wiem:)

napisz mu jakis mily sms ale nie o tresci kocham cie waclawie:)

tylko napisz ze jest dla ciebie kims szczegollnym...

spodkajcie sie na jakis piffko spacerek i pogadajcie szczerze:)

dawaj mu znaki ze jest bliski twemu sercu lecz nie nachalnie..

tylko znaki jak podlapie jest twoj a jak nie..

to coz trzeba rozejrzec sie za nowym:p
 

evelinnne

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2007
Posty
200
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krainy wiecznych deszczów
Ja na Twoim miejscu wybadałabym czy są jakiekolwiek szanse.. jesli NIE to dałabym sobie spokoj i czym predzej próbowałabym o nim zapomnieć.
po co łudzić sie ze bedzie sie z kimś jesli wiesz, ze tak nie bedzie.. To tylko boli i a z czasen coraz to bardziej.. :(
Wiem, ze nie jest łatwo, ale ja zawsze wolałam od razu pogodzić sie z porazka niz czekać az coś zaiskrzy..
Jesli da ci choć mały znak mozesz walczyć :) :* powodzenia
 

sara90login

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
>>Na dNie Serca<< ;)
Teraz juz jest tragiczniee :( juz nie widze nadziei chociaz czasem daje jakies znaki... male ale zawsze to cos... :( nie bede sie narzucac.. ! chociaz to tak boli :( musze dac rade... chociaz nie wiem czy mi sie uda :( nie mam tyle sił :(:(:( ale wiem ze nie zapomne... :(:(
 

rgn

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
się biorą dzieci?

Noemi

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Zachodniopomorskie
Musisz wybadac czy mu zależy, chociaż nie wiem czy jest sens, bo z tego co napisałaś widzę, że raczej nie. Nie narzucaj się, przestań się odzywac, faceci nie lubią, kiedy to dziewczyna za nimi lata, to zbyt łatwa zdobycz dla nich, wolą się sami trochę pomęczyc ;) więc... daj mu taką możliwośc. Mimo, że piszesz, że to dla Ciebie trudne, czasami tak trzeba, żeby coś osiągnąc. Może wtedy się ogarnie, zdziwi się, że już Ci na nim zależy i sam przystąpi do działania, tak często bywa, czego życzę i Tobie :)
 

zielona15

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
466
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
Ale mnie wkurzają takie tematy bo nie mają w ogóle sensu...weź Ty dziewczyno ogarnij się i powiedz mu że go kochasz i już a nie użalasz się jaki on nie dobry bo nie daje Ci tego co byś chciała....HALLO!!! to jest życie okrutne, ale życie i trzba walczyć o wszystko a zwłaszcza o milość....
 

sara90login

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
>>Na dNie Serca<< ;)
:/ teraz to juz chce zpaomniec i.. zapomne.. przynajmniej sprobuje... mam nadzieje ze mi sie uda :p bo dłużej tak nie moge :/ co ja mu takiego zrobilam?! Chyba jeszcze go powinnam przeprosic za co ze kocham;/;/;/ zaaaaal Dzieki Wam zrozumialam cos ważnego.. Dziekuje :* nawet Tobie TYLKO RAFAL hehe :p
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Masakra.
Nie zależy mu na głębszej znajomości, pojmij to wkońcu.
Chcesz go zmusić do kochania? :/
Opanuj się, dał Ci jasno do zrozumienia że Cię tylko lubi,
to nie ośmieszaj się, ani nie narzucaj bo jeszcze Cię przestanie lubieć. hah. żal.
;]
 

sara90login

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
>>Na dNie Serca<< ;)
Powiedz jemu o wszystkim. Nic nie tracisz mozesz jedynie zyskac :)

wiesz, własnie nie wiem czy nic nie strace.. bo to jest troche dziwna sytuacja...
nie wiem czy chce uslyszec slowa "Ty nie wiesz czym jest milosc.." albo cos podobnego :/ bo wątpie zeby to cos zmienilo...jak sie nie liczy ze mną to z moimi uczuciami tez nie bedzie... :/ Wole odpuscic.. chyba... ehm
Teraz przerwa swiąteczna bedzie, to nie bede musiala go w szkole widywac.. dam nam troche czasu.. a potem zobaczymy czy wogole bedzie do niego sens pisac .. i utrzymywac znajomosc dalej... heh..
 
Do góry