Plecak typu "kostka"

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Poza tym kostki są bardzo praktyczne, generalnie kostka to nic innego, jak plecak wojskowy. Identyczne mają żołnierze.
Jest praktyczny, bo dzięki zapięciu na paski, a nie zamek błyskawiczny, można regulować wielkość i może się bardzo dużo zmieścić, a jak masz mało rzeczy w plecaku, to po prostu ciaśniej ściągasz paski i nic się w środku nie pobałagani i nie będzie się walać.
W mojej szkole niektórzy na kostki mówią potocznie "spadochron".
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
tez sie z spadochronem spotkalem :D poza tym zapiecie na paski nie psuje sie tak latwo jak na zamek :D
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
nie no LP to na niczym fajnie nie wyglada xD

hehe no wiesz dla nas naszyć sobie LP na kostce to tak jak by napisać sobie na czole jestem kinder metalem :D

ale chodzi mi o ogólny wygląd tej jego torby :)

dla mnie naszywka LP na czyimś plecaku fajnie wygląda gdy ta osoba nie krzyczy "patrzcie jestem tró metalem! " :D
jak jest to zwykły słuchacz tego zespołu to mi on w niczym nie przeszkadza :)

Jest praktyczny, bo dzięki zapięciu na paski, a nie zamek błyskawiczny, można regulować wielkość i może się bardzo dużo zmieścić, a jak masz mało rzeczy w plecaku, to po prostu ciaśniej ściągasz paski i nic się w środku nie pobałagani i nie będzie się walać.

Co najważniejsze, wywalasz (albo zostawiasz na pamiątkę xD ) ją dopiero jak się całkiem porozdziera. I nie ma problemu z zamkiem ze się zepsuje... Jedyne co trzeba przy niej naprawić to raz na jakiś czas przyszyć szelki bo po długim okresie noszenia jej lubią się nieco odpruwać :) ale tutaj tylko nitka i igła a nie jak przy zwykłych że trzeba bawić się w krawca...

Aktualnie już chyba wojsko jej nie używa... Ojciec jak był w wojsku to przez 2 lata chodził z kostką :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ja wogole metalcoru nie lubie, jestem w stanie tylko 1 zespol od reszty odroznic, ale nawet w nim wszystkie piosenki jak dla mnie tak samo brzmia.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
no właśnie nie ma wśród tych zespołów tak że każdy ma charakterystyczne brzmienie jak to jest z innymi :)
zresztą co tutaj mówić, teraz punkrock jest zalany komercją... a dla czego metalcore nie ma być :D
ciekawe jakie będzie miał brzmienie komercyjny black metal jeśli tak dalej pójdzie :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ja juz nie patrze czy cos jest komercja, bo dla mnie komercja tkwi nawet w niekomercyjnosci, taka sie stala popularna, slucham co mi sie podoba, a metalcore mi sie nie podoba :) wole death i black :)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
:) ja gustuję w nieco lżejszych gatunkach :) typu doom metal, power metal trash metal. czasem sięgam po viking, death czy black metal :)

W 80 latach zespoły (które teraz są znane, rockowe, punkrockowe czy metalowe ) grały za kilka flaszek wódki i wtedy można było powiedzieć z czystym sumieniem że nie są komercyjne ale dobra koniec off topa :D
 

Witchman

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Pasłęk
złupić ! pierwszą kostke należy ukraść dostać wyżebrać albo cokolwiek innego byle za nią nie płacić ]:->
mi się przytrfiły już 2 za żadną nie zapłaciłem... teraz czekam na kolejna bo obecna juz wyglada jak szmata do podłogi :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
mam pytanie, pierzecie swoje kostki czasem? :D ja zamierzam, zanim sobie naszywki przyszyje nowe trzeba o nia troche zadbac :D
 

czkafka

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
się biorą dzieci ?
lubię, mam ,noszę.

Nie mam akurat na kompie tego foty ,więc moze tak:
Obecnie mam przyszywkę Muzyka przeciwko rasizmowi.
Serce z WOŚP'u .
Czarnobiały nadruk ze stare bluzki (dwa nagie,calujące się anioly w jakis tam zaroślach.)
No i jakies tam ćwieki.

Osobiscie wole moją torbe ,ktora pierwotnie była poszewką.
Jak to moja babcia skomentowala - "teraz wygląda jak totalne fiu-bździu,ale ładna. "

Amen.
 

Wraith

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
1
Miasto
The Black Parade City
A ja nie mam kostki, bo nigdzie nie mogę znaleźć tkaiej "szmaty" tylko wszystkie są sztywne i takie ble. Ale bardzo mi się kostki podobają...Tam się mieści dosłownie wszystko xD
 
Do góry