płeć .

Status
Zamknięty.

Entuzjazm

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
176
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
kraniec świata.
to jest tylko skromna propozycja jakby co ^^ chociaż moderatorzy i tak pewnie tego nie przeczytają , ale to się wytnie xDD

chciałabym aby pod nickiem i obrazkiem pisała płeć , czyli kobieta bądź mężczyzna . wiecie , jak się odpowiada na forum to pod tym właśnie obrazkiem , tak samo jak pisze 'skąd:' itd ; d no więc powinno to być , ponieważ np. w moim wypadku ludzie zwracają się do mnie jak do faceta , a w rzeczywistości jestem dziewczyna ^^ i to upierdliwe w kółko powtarzać ' nie miał , tylko miała ' lub coś w tym stylu ;d po niektórych nickach trudno określić czy to laska czy facet (;

sory za nieład w temacie ale musiałam sie streszczać , mam nadzieję , że mnie zrozumieliście ; ]]
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Jeden klik na nicku dzieli Cię od informacji o płci użytkownika. Mi takie rozwiązanie nigdy nie przeszkadzało. Jeśli ktoś nie uwzględnił tej informacji masz prawo się pomylić.
Ale można dorzucić symbole dla pań i panów, zrób sondę.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Kilka minutek w ACP :p
Angel daj mi dostęp do ACP, to im dogodzę :p ^^
a ja... jestem...
mi to lotto.
Komu będzie zależało, ten zajrzy do profilu :p

pzdr
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Nie potrzebne.Jak ktoś czyta posty to odrazu pozna,że to chłopak czy dziewczyna.A jeżeli już to wejdzie do profilu.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Nie potrzebne.Jak ktoś czyta posty to odrazu pozna,że to chłopak czy dziewczyna.A jeżeli już to wejdzie do profilu.
Nie zawsze, czasami użytkownicy mają takie nicki że nie wiadomo czy to on czy ona, a z postów nic nie wynika, nie raz nie dwa miałem taki przypadek.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
chociaż moderatorzy i tak pewnie tego nie przeczytają , ale to się wytnie xDD
jesteś tutaj ledwo miesiąc i piszesz takie stwierdzenia. Ciekawe na czym je opierasz?
I jak już było wspomniane o wieku i płci była już dyskusja.

aha aha a reszta ludzi nie ma zdania ? ; d
mają, ale nie wszyscy muszą odpowiadać w twoim temacie. Nie wiem czy już ci rodzice to powiedzieli ale nie jesteś pępkiem świata :]

Temat zamykam bo już było
 
Status
Zamknięty.
Do góry