Płaszcz + bluza z kapturem.

Velta

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2010
Posty
90
Punkty reakcji
3
Nie bardzo - sam bym nie założył takiej brzydkiej kombinacji. :]
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Wszystko zależy od tego jaka to bluza i ogółem jak to będziemy nosić :p Sam raczej bym bym nie ubrał takiego zestawu bo po prostu nie noszę takich płaszczy na co dzień, ale spotkałem się kilka razy z taką kombinacją i wyglądało to nie najgorzej. ;)
 

loniasek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2011
Posty
261
Punkty reakcji
8
Wiek
30
Miasto
Malbork
No właśnie, dlatego nie chciałbym wyjść na jakiegoś "dziwaka" :] Może jeszcze ktoś się wypowie? :]
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Niekiedy widziałem ludzi w takich płaszczach i pod spodem mieli szare bluzy z kapturem i źle to nie wyglądało. Aczkolwiek sam bym nie ubrał bluzy do płaszcza ;)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Zależy jeszcze jaka bluza, jaki ma kolor.. Ja czasami, acz bardzo rzadko założę bluzę pod spód, wiadomo nie wygląda to już tak elegancko, ale jak ma być bardzo zimno... ;)

SzklanaDama
 

loniasek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2011
Posty
261
Punkty reakcji
8
Wiek
30
Miasto
Malbork
No właśnie ja też widziałem że niektórzy tak noszą, ale nie jestem do końca przekonany do tego połączenia ;)
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Cześć ,dawno mnie nie było.Widzę ,że zaszło nieporozumienie.Ale to z Twojej winy.Dlaczego krótką kurtkę nazywasz płaszczem.Na załączniku jak byk pisze kurtka .Myślałem,że chcesz chodzić w długim płaszczu,takim do kolan.
Jeśli chodzi o bluzę z kapturem to raczej bedzie pasować jak adidaski do garniaka.
Buza z kapturem fajnie wygląda do krótkiej kurtki skórzanej ze ściagaczami na dole i na rękawach.
 
Do góry