plamienie

garnier

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
biore pierwsze opakowanie tabletek jestem na dwunastym dniu i juz 2 dzien plamie:/ czy ktoras z was miala podobna sytuacje? czy to znaczy ze te tabletki mi nie odpowiadaja czy co?
 
B

Blancaaa

Guest
to znaczy ze twoj organizm sie przyzwyczaja do hormonow, nie mozesz po tak krotkim czasie stwierdzic ze sa nie dobrane to jest normalny odruch twojego organizmu plamienie moze utrzymywac sie do 3 miesiecy wiec nie masz sie czym martwic
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Ja plamiłam przez całe moje pierwsze opakowanie, teraz biorę 2 i jest ok :) zdanych plamień :)
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Przeczytaj ulotkę, ja wiem, że jest długa ale masz tam to wszystko opisane na bank ;) I jest to wymienione jako objaw, którym nie należy się martwic
 

stylka

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
moze to wstydiwe ale ja chcialabym sie dowiedziec jak wyglada te cale plamienie..?
 
B

Blancaaa

Guest
plamienie z drog rodnych podobne do okresu czasem silniejsze a czasem mniejsze...niektore kobiety musza nosic przy plamieniu podpaski a niektore wkladki
 

stylka

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
a po ktorej tabletce dostaje te plamienia? gdzies tak w przyblizeniu bo dzis wzielam 3 tabletke i zadnych oznak ze ja zazylam
 
B

Blancaaa

Guest
roznie z tym moze byc poniewasz wszystko zalezy od twego organizmu wiec mozesz dostac po 4 badz po 20 albo wogle
 

stylka

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
hmm ja wzięłam 9 tabletkę i ani plamienia nie dostałam ani innych żadnych objawów nie dostałam Z jednej strony to fajnie a z drugiej wolałabym czuć jakieś oznaki w sobie bo boje się zacząć współżyć..
 

Malwina S.

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
:)
Tabletki na pewno działają, a to ze nie odczuwasz żadnych dolegliwości ubocznych to wielki plus i ja bym się cieszyła na twoim miejscu. Tabletki zostały dobrze dobrane i wszytsko jest w porządku.
 
Do góry