plami na oczach

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
Najlepiej jak najszybciej udać się do okulisty. Nie czekaj w kolejkach tylko idz do prywatnego okulisty, bo w twoim przypadku ważny może być czas. :)
 

studiomaniek

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
36
a na razie nigdzie nie pójdę;p po prostu mnie kompa i TV a więcej snu;p ale dzięki za rade;p a do lekarza na badania nie chce gonić chyba ze będę na prawdę musiał... ;)
 

Crimson

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wielkopolska
Też mam takie coś, najpierw była jedna teraz już chyba trzy są... Jak się to nazywa? Męty w oku. Niby nic groźnego, ale bardzo upierdliwie. Początkowo nie wiedząc co to myślałem, że mi tak rzęsa przeszkadza w patrzeniu. Obciąłem więc kilka, ale nie dało to rezultatu. O tym co to jest przypadkowo dowiedziałem się od kuzyna, następnie udałem się do okulisty. I wiecie co mi powiedział? Coś jest ale za małe, proszę przyjść za pół roku.

Miałem się zgłosić do niego miesiąc temu. I właśnie gdy trwało te pół roku plam w oku pojawiło się więcej.

Sprawy nie można zbagatelizować bo ponoć konsekwencje są dość poważne, a lekarze często uspokajają pacjenta i odsyłają z niczym lub z kroplami, które wcale nie pomagają.

Zresztą co ja się będę rozpisywał. http://swiatmetow.fm.interia.pl/ - i tutaj wszystko na ten temat. :)
 

studiomaniek

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
36
byłem u okulisty, ta sa mini wylewy.... dostałem tabletki i krople do oczu, nie da sie tego całkowicie usunąć jedynie trochę mogą przy blaknąć.. przyczyna? najprawdopodobniej nagły wysiłek fizyczny czyli moja siłka, kuracja 2 miesiące, bez siłki na kroplach i tabletkach..

za rady dzięki lepsze bądź gorsze, thx
 
Do góry