plama na spodniach

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
79
Miasto
kraina baśni
Na jeansach (dżinsach) mam plame, chyba jakis smar czy cos takiego. Czy ktos wie w jakis sposob to usunac nie niszcząc spodni?
 

Kasalagupagu

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
77
Punkty reakcji
0
Ja jak mi sie zrobi plama i nie chce wkurzać mamy ,ze kolejna dzisiaj :D ,to ide do łązienki,biore pumeks,tre nim o mydło a potem o plame.Jeszcze troche wody ,żeby sie pieniło. Ostatnio sie skaleczyłam w palca i sie dotknełam do jasno niebieskiej koszulki(jaki ze mnie inteligent).Poszłąm do łazienki,zmyłam pumeksem.Byłam pełna podziwu ,że sama ,,wywabiłam" plame z krwi :D. A Jeansy to najłatwiej podplamić w ten spos. Kiedyś sie umazałam smarem od czołgu ,bo byłam w muzeum.Zrobiłam tak i zeszło.
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Z tym pumeksem to uważaj, bo można wytrzeć sobie materiał. Zostanie wtedy plama, nie brudna, ale innej struktury materiału - nie do usunięcia.
Wiem z doświadczenia :smutas:
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
Na tłuste plamy najlepszy jest płyn do naczyn , usunie wszysko co tłuste. Z farby plamy rozpuszcalnikiem. Na inne plamy typu , trawa wino itp. to Wanisz jest do kolorowych i do białych ubran :]
 

EvenHeavenCries

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
169
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Koszalin
Sproboj duża ilościa mleka - w Brajniaku ( nie wiem jak to sie pisze więc wybaczcie ) mówili :) W tych radach babci czy coś takiego...
 
Do góry