Plagiat Pomocy

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
Ale coś byś chciał z tego zaczerpnąć ? Informacje...czy żywcem wszystko jak na tej stronie ? :|
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Jęśli przepiszesz słowo w słowo i akurat trafisz, że któryś z egzaminatorów czytał ten artykuł to oblejesz. Ale przeciez zawsze można pozmieniać zdania, poprzekręcać wyrazy, dodać coś od siebie itd, itp
 

wielkimarduk

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
12
Punkty reakcji
0
A czy jest możlwiośc że mogą anulowac mature np. za 7lat jak się skapnął że to plagiat był albo że stronka była cała zerżnięta z tej oto strony?
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Anulowac po tylu latach raczej nie moga. Ale nie rozmumiem dlaczego chcesz ryzykować. Twoja wola
 

wielkimarduk

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja ryzykować niechce ale chodzi mi o sprzedawanie prac maturlanych w zeszłym roku wszytsko było ok ścigałem z netu i zmieniałem niektóre fragmenty ludzie zdawali mature spokojnie w tym roku siostra przychodzi i mówi ż etaka rzecz jej facetka od polaka mówiła że była według mnie to bzdura chciała ją tylko nastraszyc żeby sama robiła ale dzięki za info.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
to sa super wiadomosci ale do wykozystania w pracy a nie do skopiowania zywcem :)
 

wielkimarduk

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
12
Punkty reakcji
0
Mi zajeło to 2.5h szukanie tego :p więc pozmieniam tylko parce żeby nie było ale plagiat i tak jest bo może byc 30% wykozystania artykułu tylko że tak jest na studiach na maturze pierwsze słysze. Nauczyciele nie wiedzą już jak mają starszyć ludzi mało jest ludzi co bierze prace z zeszłego roku szkolengo maturalne wtedy to też jets plagiat jeżeli cała zostaje żywcem wykożystana. B)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Ta strona jest dość znana napewno też nauczycielom :D
 

wielkimarduk

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
12
Punkty reakcji
0
Kurde mówisz serio zaczynam się bac buaha :p ale serio móiąc ta praca idzie dla mej siory więc chce żeby zdała Scharakteryzuj język mówiony w Twoim środowisku wybrała sobie najtrudniejszy temat maturalny może ktoś wtedy podac jakąś pomoc hehe dla hakerów :p
 
Do góry