Piwo, piwko

Jakie najbardziej lubicie piwo

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Ja lubię Żywca, Lecha, Tyskie też ujdzie... nie wypiję Desperadosa (okropne jak dla mnie), ani Karmi(o ile można to nazwać piwem ;))
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
niedawno próbowałam piwa zielonego :sexy: bardzo dobre.
 

kocham_piwo

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
198
Punkty reakcji
2
Wreszcie jakiś wątek typowo dla mnie :lol: Polecam piwka pszeniczne (np Paulaner- tak jasny jak i ciemny, Franciszkaner, Svyturys, Ciechan troszkę gorszy ale da się wypić, za to zdecydowanie nie polecam okocimia- koło piwa pszenicznego to chyba nawet nie leżało...) oraz niepasteryzowane, np różnego typu Ciechany, piwo Żywe, czy popularny ostatnio Kasztelan.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ostatnio bardzo posmakowała mi łomża niepasteryzowana. A wcześniej najczęściej piłem piwa w zielonych butelkach :p
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Słyszałem o tym piwie kiedyś, ale jakoś mnie ten temat za bardzo nie ciągnie. Zostanę przy moim "łomżyńskim bączku" :p
 

dzizas

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Mi to tam smakuje Żubr, rewelacja jak dla mnie oraz Tyskie, lubie tez Wojaka ale tylko zielonego, czarny jest nawet spoko ale czerwony jest ohydny jak dla mnie. A ostatnio piwkuje sobie Dębowe mocne :D
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Najczęściej pijam właściwie Tyskie. Próbowałem Lecha ale nie mi nie smakował. Co do zagranicznych mówię zdecydowane: raczej nie. Wolę polskie piwo. Zresztą wspieram polską gospodarkę ;) To czego nie mogę znieść a ostatnimi czasy dość często widuję w barach itp to piwo z sokiem. Jak można pić piwo z sokiem ? Co to w ogóle za pomysł ? WTF ?!
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
jak ja nie lubię smaku piwa :lol: pije rzadko i jeśli już to z sokiem, najlepiej Dębowe Mocne wtedy da się to przełknąć ;)
w sondzie zaznaczyłam Redds chociaż niektórzy uważają, że to nie piwo :p
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Mój mały piwny secik
xmkbav.jpg

Jedne z wielu.

Jest tutaj w ogóle ktokolwiek, kto lubi prawdziwe piwo?
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Najlepsze piwa - małe, lokalne browary, najlepiej - gatunki niepasteryzowane. Jest to zakup zawsze lepszy i korzystniejszy biorąc pod uwagę stosunek smak/cena niż najlepsze i najdroższe piwo przewiezione z końca swiata.

Tak więc - najlepszym piwem jakie piłem po dzis dzien na pomorzu jest niepasteryzowane "Piwo żywe" browaru Amber. W lubelskim zapewne będzie to niepasteryzowana perła, albo cos lokalnego zza wschodniej granicy (choć nei wiem czy sie nie popsuli po ich ataku na całą polskę).
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Tak więc - najlepszym piwem jakie piłem po dzis dzien na pomorzu jest niepasteryzowane "Piwo żywe" browaru Amber
Również próbuję różnych regionalnych przysmaków. Zgadzam się z Tobą. Wiele ciekawych propozycji jest też na kaszubszczyźnie i mazurach :]
 
S

Sumik777

Guest
Zywiec, Warka i Okocim ponad wszystkie !!! :D Dobry jest tez FAXE ten 1l. biały ;)

Pozdrawiam.
 

nder19

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jak Smakuje Heineken
prosze was o opisanie smaku , czy wam smakuje , Porównanie piw np z Lechem , Okocimem , Harnasiem , Tatrą ,Tyskim ,Calsbergiem ITP (napisać które lepsze), I wogóle informacje o Tym Piwie

(kompletnie niewiedziałem gdzie Dać ten temat .Mam nadzieje że mi wybaczycie)
 
Do góry