Pisanie tekstów - 2,7 zł za 1000 znaków

Status
Zamknięty.

KarolS90

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Witam,

Mam propozycję dla wszystkich osób, które są zainteresowane pisaniem tekstów na zlecenie.
Zamiast szukać zleceń za marne stawki wśród ogłoszeń można spróbować swoich sił na Giełdzie tekstów TextMarket.
Stawka za 1000 znaków to 2,7 zł.
Pisząc teksty o tematyce na którą jest największe zapotrzebowanie możemy śmiało spodziewać się 80-90% skuteczności sprzedaży tekstów napisanych przez nas :) Te kategorie to między innymi : Finanse, Bankowość, Biznes, Ekonomia, Mieszkanie, Wnętrze.
Czyli mnóstwo przyjemnych tematów takich jak : kredyty, forex, giełda, oszczędzanie, lokaty, urządzanie wnętrz itp.
Ja piszę tylko w tych kategoriach, 90% moich tekstów się sprzedaje. Pozostałe albo jeszcze czekają na kupca albo są kupowane po jakimś dłuższym czasie. Przeważnie czekam do kilku dni :)
Jeśli ktoś ma jakieś pytania, to chętnie odpowiem w tym wątku. Częściowo opisałem też to na swojej stronie : http://zarabiaj-internetowo.pl/

Rejestracja w systemie Textmarket : tutaj
 

anabilis90

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Ile na dzień dzisiejszy wynosi prowizja dla textmarket? Czyli ile od tych 2,70 zł odcinają w ramach podatku czy innego czegoś? Jestem zainteresowana pisaniem :)
 

KarolS90

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
2,7 to cena już po obcięciu prowizji. Z tego co pamiętam, textmarket dostaje około 3,4 zł za sprzedany tekst.
 

anabilis90

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Zasięgnęłam informacji i okazuje się, że jak wypłacasz w texmarkecie 100 zł to tak naprawdę dostajesz 81,30 zł. Czyli za tekst 1000 znaków wychodzi ok. 1, 80.
 

KarolS90

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Zmiana ta została wprowadzona niedawno. Kwoty zostały pomniejszone o kwotę podatku VAT i dochodowego. Więc teoretycznie i tak kwotę tą realnie powinno się pomniejszać o podatek dochodowy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry