pirackie gry muzyka i programy

krynio

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
34
czy możecie mi uświadomic gdzie należy napisać by gościa od pirackich oprogramowań gier i muzyki przeszukano? z góry dzienkij
 

krolik19900906

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
386
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bielsko-Biała
najblizszy posterunek KMP.... Zglaszasz ze taki a taki typ posiada w domu nielegalne gry muzyke itd. Ale radzilbym sie dwa razy zastanowic przed zgloszeniem tego
 

miki007

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
Nie no koleś uspokój się. Co on Ci zrobił, ze chcesz na niego na kapować?? Może on ma żonę i dzieci. Założę się, że ty też nie jesteś święty i masz pełno piratów w domu:) Tak jak mówi krolik19900906 porządnie się zastanów co TY do jasnej dupy robisz!
 

krynio

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
34
ja juz nie mam płytek bo ten gad mi połamał ale on ma ich dużo :-]
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
aa rozumiem, pamiętam jak chciałem kolesia zabić jak mi gwoździem zrobił szachownice na płytce Gunmetal... ciężko tą grę znaleźć, ściągnąć, a co dopiero jakiś oryginał.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Dlatego ja swój orginał FIFY 99 (okładka z Berckampem) chowam, żeby kiedyś sprzedać na allegro, albo swojemu synowi dać!

A co do sytuacji to nie rób tego, myślisz, że poprostu nakapujesz i ok? Nie, Policja też się Tobą zainteresuje i wtedy może się cała sprawa obrócić na Twoją nie korzyść. Dobrze się zastanów bo możesz narobić syf nie tylko sobie.
 

*DRIVER*

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
499
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
daleko :)
czy możecie mi uświadomic gdzie należy napisać by gościa od pirackich oprogramowań gier i muzyki przeszukano? z góry dzienkij
Nie no gościu dobiłeś tym... xD pytasz się jak można zgłosić gościa który ma piraty w domu, a sam zakładasz temat żebyśmy ci wrzucili Windowsa 98 na repida. żal.pl <_<

I jeszcze mówisz że ja ci te tematy zablokowałem xD ciekawe jak ja miałbym to zrobić? :]
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Zastanów sie lepiej.
Żeby sie to nie odwróciło przeciwko tobie.
 
K

kened88

Guest
lepiej sie zastanów jak to wyjdzie na miasto ze jestes kapusiem to lepiej nie wychodz z domu
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
On dostani co najwyżej zawiasa w zależności ile tego ma a ty dostaniesz niezły oklep . I nie baw sie w stróża prawa .
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Oho, obywatel na posterunku prawa <_< To nie dziki zachód, u nas w kraju za takie coś nie dostajesz nagrody, tylko wpier***
 

Przemus

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
462
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Sam Nie Wiem...
ziomuś weź się zastanów w ogóle co ty chcesz zrobić...
w konfidenta będziesz się bawić???
weź wyluzuj...
ile ty masz lat, że w takie rzeczy chcesz się bawić???
naoglądałeś się filmów i myślisz, że będziesz fajny jak sypniesz kogoś???
 
Do góry