piesek

idol92

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
146
Punkty reakcji
0
Witam , mam pytanie .
Mam w domu pieska 13 lat , kundelek. Od pewnego czasu pije mnóstwo wody , a kiedyś nie zwracał na nią zbytniej uwagi. Gdy się napije od razu chce iść na dwór siusiu , nieraz nawet w domu , bo nie może wytrzymać , a jeszce niedawno zostawał sam w domu z 6-8 godzin i nic nie zrobił , a teraz gdy wracamy do domu po nieobecnosci czeka nas 'niespodzianka' . Pies miał niedawno operację - rak jąder, ale wszystko przebiegło sprawnie , pies czuł się dobrze, sikał ale nie tak często ,a teraz bardzo mu się to nasila , miał robione badanie prostaty , nerek niby wszystko jest okej . Poza tym pieskowi rozjedzaja sie nogi , nie jest w stanie utrzymać sie na płytkach podlogowych .Nie wiem co mu jest , on mi nie powie , chciałabym mu pomóc tylko nie wiem jak ... tak bardzo kocham mojego psiaka.. Czekam na odpowiedz.
 

Atryda

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
328
Punkty reakcji
1
Nie wiem czy na forum znajdziesz odpowiedź. Jeżeli Twój weterynarz nie zna odpowiedzi to warto zasięgnąć opinii innego weterynarza. Ja teraz wiem, że warto chodzić do różnych weterynarzy, bo niektórzy potrafią tylko mówić, że to normalne.
Trzymam kciuki.
Pozdrawiam
 

Awangarda

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
480
Punkty reakcji
0
Ja również uważam, że powinieneś udać się do innego weta. Nadmierne picie wody może być objawem choroby, po kastacji hormony działają inaczej to też może mieć wpływ na zachowanie psa, szczególnie na częstsze oddawanie moczu. Co do problemów ze staniem może to tylko kwestia wieku Twojego pieska.
 

Agata_GD

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
197
Punkty reakcji
0
Miasto
Golub-Dobrzyń
Może poszukaj w necie jakiś psich chorób i sama go "zdiagnozuj" ? To znaczy, jeśli znajdziesz coś pasującego zasugeruj to lekarzowi i zwróć na to jego uwagę? A jeśli inni lekarze dziwili się że twój weterynarz nie zdobił podstawowych badań - powiec to mu. Przekonaj go tym że " ja będę się czuła spokojniejsza " to dla świętego spokoju je zrobi.


PS twój piesek jest naprawde śliczny :* :zakochany:
 

Awangarda

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
480
Punkty reakcji
0
Nie widzę sensu w podpowiadaniu wetowi co ma robić. To on kończył studia w tym kierunku. Jeśli byłaś już u trzech i żaden nie zrobił nawet podstawowych badań to poszukaj jakiegoś dobrego, poleconego lekarza i lepiej z tym nie zwlekaj.
 
Do góry