Pierwszy ząbek?kiedy

blondyna90

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
103
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Wczoraj zauważyliśmy u naszego dziecka wychodzący pierwszy ząbek a ma dopiero 2 miesiące i 9 dni :) postanowiłam się pochwalić xD
Kiedy wasze maluchy zaczęły ząbkować??
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Mój siostrzeniec za 18 dni kończy rok i nie ma ani jednego ząbka :lol: Ale siostrzenica też zaczęła ząbkować dosyć późno i moja siostra też więc widać to rodzinne.
 

kwiatuszek80

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
tu jest kilka linków, które może Ci pomogą:

//www.babyboom.pl/niemowleta/zdrowie/zabkowanie.html
//parenting.pl/portal/teksty/zabkowanie-kolejnosc-wyrzynania-sie-zebow
//www.milutkie.pl/wartoWiedziec,nieBolesneZabkowanie.html
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Mojej córce pierwszy ząb wyszedł jak miała 10 i pół miesiąca ;)
 

kasia20071

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2010
Posty
33
Punkty reakcji
1
A moj synek 4 wrzesnia skonczy pol roku i wychodza mu 2 gorne zabi po prawej str:) ale niestety strasznie to znosi:( strasznie marudzi czasem placze gdzie placz u niego to naprawde rzadkosc ;)
 

marylenka

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Powiat Poznański :)
Ah te nasze ząbki :) Perełki nasze :) Ja kolejny raz za nimi czekam. Moja starsza córcia i dwuletni synek pierwszy ząbek wyszedł im jak mieli po 8 miesiecy, młodsza córcia ma 7 miesięcy i jeszcze zęba nie ma... Pewnie jej wyjdzie jak bedzie miala 8 miesięcy. Sąsiadki córcia miała zabka pierwszego jak miala rok i 3 miesiące. A czytałam że dzidzia juz urodzić sie moze z zakami.
 

gadułka34

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
U mnie synek zaczął ząbkować też po 7 miesiącach, ale jak byłam u koleżanki która ma dwumiesięczną pociechę to zauważyłyśmy, że mała pcha całą rękę do buzi i płacze. To naprawdę możliwe, że tak wcześnie się zaczyna????
 

Dinrahia

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Każde dziecko jest inne.
Mój synek zaczął ząbkować dopiero po roczku. I jak nie miał ząbków wcale, tak w przeciągu tygodnia-dwóch, "wyskoczyło" ich nagle osiem ;-)
 

joanna8000

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
łódzkie
U nas też nic, a moja mała ma 7 miesięcy i 3 dni. A marudna jest juz od 4 miesiąca. Nie wiem czy chce żyby była bardziej marudna a podobno tak jest przy wychodzeniu ząbków ;)
 

NataliaSałuk

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2011
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Bierutów
mój ma prawie 3 miasiące i jeszcze nie ząbkuje. Ja słyszałam że im później dziecko ząbkuje to są zdrowsze potem, ale nie wiem ile w tym jest prawdy...
 
J

Jula92

Guest
NataliyaS napisał:
mój ma prawie 3 miasiące i jeszcze nie ząbkuje. Ja słyszałam że im później dziecko ząbkuje to są zdrowsze potem, ale nie wiem ile w tym jest prawdy...
Też słyszałam że im później ząbki wychodzą tym są zdrowsze :) Moja córeczka jak miała ok. 6-7 miesięcy zaczęła ząbkować i na początku bylo ciężko. Marudziła, i średnio chciała coś jeść, na szczęście pomogła nam Camilia i gryzaczki takie chłodzące...
 
Do góry