Pierwszy taniec

jotka1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2013
Posty
66
Punkty reakcji
4
Moi znajomi tańczyli do tej piosenki http://www.youtube.com/watch?v=SdFHGFkyew4 . Chodzili wcześniej na kurs i wyszło to niesamowicie :)
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
A co z tańcami latynoskimi? Mi się zawsze marzyła rumba
biggrin.png
 

jotka1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2013
Posty
66
Punkty reakcji
4
Hmmm, w sumie fajnie, rumba jest bardzo zmysłowa, romantyczna, uczucie widać świetnie. Ale jakoś nie widzę Panny Młodej w długiej sukni tańczącej rumbę.
 

erudyta79

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2013
Posty
53
Punkty reakcji
0
ja sobie wybrałam na pierwszy taniec melodię walca z filmu Noce i Dnie - tego o Bogumile i Barbarze. uwielbiam ten kawałek i żaden inny nie wchodził w grę. zaskoczyliśmy gości tym wyborem :)
 

kokoszka33

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
My się nie uczyliśmy tańczyć itp. po prostu zatańczyliśm tak jak umieliśmy - później gdy oglądałam dvd sama byłam w szoku jak ładnie wyszło.
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Pierwszy taniec to jedyny moment z naszego wesela, którego nie pamiętam, słyszałam muzykę, czułam, że mąż trzyma mnie w ramionach i tańczyłam, w ogóle nie myśląc o krokach i o tym, jak nam idzie :D Do dziś nie jestem w stanie powiedzieć, czy poszło nam dobrze, czy źle ;P
 

Kasie1990

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
MowieGadam napisał:
Pierwszy taniec to jedyny moment z naszego wesela, którego nie pamiętam, słyszałam muzykę, czułam, że mąż trzyma mnie w ramionach i tańczyłam, w ogóle nie myśląc o krokach i o tym, jak nam idzie :D Do dziś nie jestem w stanie powiedzieć, czy poszło nam dobrze, czy źle ;P
To czy poszło dobrze, czy źle chyba nie ma większego znaczenia :)
 
J

jadwinia

Guest
Piosenkę wybrać to dla mnie mniejszy problem, chociaż przeglądając różne strony w sieci to trafiłam na jedną tematycznie adekwatną, bo www.piosenkinawesele.pl :) nie wiedziałam, że jest aż tyle piosenek weselnych. A co do samego tańca..hm widziałam wesela, gdzie państwo młodzi mieli kroki tak wyćwiczone, że taniec wyglądał rewelacyjnie, ale jak sobie pomyślę o pierwszym tańcu z moim P to mnie to przeraża ;) On za wiele tańczący to to nie jest :/
 

wicianka

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
Ja co prawda ten temat mam już za sobą. Ponieważ nie mieliśmy wesela tylko skromne przyjęcie dla rodzinki, to temat pierwszego tańca nas nie dotyczył. Ale po paru weselach u znajomych stwierdzam, jako postronny obserwator, że miło jest jak para nauczy się świetnie jakiegoś układu. Skoro przez 5 minut skupiają uwagę na sobie wszystkich gości to niech zaprezentują coś na poziomie;)
 

mysiaczka

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
piorko91 napisał:
Ja się tego obawiam, bo mój chłopak plus taniec to nie jest dobrana para :p
oj tam to wasz taniec wiec i tak będzie wyjątkowy :)

my pojechaliśmy po bandzie i tańczyliśmy nasz układ na podstawie walca to metalowej wersji upiora w operze Nightwisha :)
 

konradozz

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
z zona chodzilismy na zajecia do dworku konstancin. tam przygotowalismy na sam poczatek tradycyjny taniec, a potem ... maly uklad, ktory wywowal u wszystkich usmiech na twarzach:D odrobina ekstrawagancji nikomu jeszcze nie zaszkodzila
 
K

Kaja Metrowska

Guest
My tańczyliśmy do piosenki Anastazji - trochę nas stres zjadał ale i tak wyszło całkiem fajnie.
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
Każda piosenka będzie dobra, jeśli tylko słowa będą pasować do okoliczności, a wy zatańczycie do jej rytmów. Latynoskie też są świetne, ale trzeba się przebrać :)
 

lukaszA

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2014
Posty
42
Punkty reakcji
0
u mnie bedzie skyfall alele
http://www.youtube.com/watch?v=7HKoqNJtMTQ
 

elx

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2014
Posty
57
Punkty reakcji
0
A u nas była Budka Suflera - "jeden raz" - nadal, jak ją słyszę mam dreszcze. Oczywiście prosiłam okriestrę, żeby tej piosenki nie śpiewali sami, tylko puścili mi Krzysztofa w oryginale.
 

agnes675w

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2014
Posty
25
Punkty reakcji
1
A braliście specjalne lekcje tańca przed ślubem? Wiem, że wiele osób tak robi :)
 
B

bajderman

Guest
Coś wolnego, najlepiej pod walc angielski, będzie super - nie jest to nadmiernie dynamiczne, więc na pewno dacie radę. Dłuższy spis takich tańców macie o tutaj - http://www.weselezklasa.pl/pierwszy-taniec/Najważniejsze, aby to było subtelne, delikatne i faktycznie związane z miłością.
 
Do góry