Pierwszy raz

W

Weronika

Guest
Oj można, można, ale ja bym nie chciała, żeby "to" widzieli wszyscy ochroniarze siedzący na monitoringu w jakimś supermarkecie...
 
W

Weronika

Guest
W plenerze na "lonie natury"- czemu nie?? !! Ale w przebieralni w supermarkecie- NIGDY
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Chciałabym przezyc cos szalonego...nie tylko za piewwszym razem :hyhy: .W lesie ,na molo w nocy,albo na pontonie :p :p
 

Kamilcia

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
252
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Los Angeles-Koronowo
Patrycja86 napisał:
W lesie ,na molo w nocy,albo na pontonie
w lesie-no może dało by rade... na molo w nocy-całkiem romantycznie... ale na pontonie?!- porażka moim zdaniem :p ;) ja jednak wolałabym coś bardziej tradycyjnego !! :p :p :p :p
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
:rotfl: no na wodzie a gdzie :p przeciez nie w domu!!Od kilku miesiecy nachodza mnie takie dziwne"szalone"pomysły...
 
W

Weronika

Guest
Ale na pontonie to przeciez jakoś niewygodnie...... a jest możliwość, ze może się przewrócić w najważniejszym momencie, w najmniej oczekiwanej chwili.... :luka:
 

asik1984

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
40
a w jakich dziwnych miejscach sie kochaliscie??
ja z moim byłym ale tez pierwszym mężczyzna mam wspomnienia z polany w lesie... z tylniego i przedniego siedzenia w samochodzie... stychu gdy na dole w mieszkaniu trwała impreza.... ławki na moim podwórku... heh rózne rzeczy sie robiło... a teraz pozostały tylko wspomnienia
 

bulany

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
z centrum
ja chyba bym chciał juz z moja laska, chociaz krecimy ze soba 2 mies :). bardzo ja kocham i wydaje mi sie ze jest to lasko mojego ztcia. ale przede mna moze sie jeszcze wiele wydarzyc
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
motylek napisał:
Bo tu nie ma się czego wstydzić w dzieisjszych czasach to naprawdę coś niesamowitego
eee? poważnie? To chyba musiałam się cofnąć w czasie, Myślałam, że przeważnie swój piwrwszy raz dziewczyny przeżywają najczęściej właśnie w wiaku 17 lat.

Ja swój przeżyłam właśnie w wiaku 17 lat, tyle, że tak bardzo się go bałam, że trwał on może minute, bo zaraz odepchłam faceta na bok :p

Najbardziej podziwiam swojego obecnego Faceta- on czekał na tą, którą będzie kochał, a takich jest mało.
_____________
Kocham Cię mój Kamilku :********
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No przeważnie tak jest, i to coraz młodsi ludzie decydują się na seks, ale są też tacy którzy czekają z tym byćmoże do ślubu... chociaż ja do takich nie należę. Ale dla tych wszystkich którzy czekają szacuneczek, bo to wielkie wyzwanie w dzisiejszych czasach.
 

Loczek2121

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Hongkong
roleczka napisał:
A ja jestem dziewica i jestem z tego dumna :) Nie spotkalam jeszcze na mojej drodze osobe ktorej moglabym bezgranicznie zaufac i oddac sie jej w calosci...
[snapback]1498[/snapback]​
swiete slowa :eek:k:
 
Do góry