Pierwszy raz

zielonooka23

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Radom
czego za duzo, bo troche nie zrozumialam??? opsz dokladnie jak mozesz....a jesli masz takie watpliwosci to powinnas skontaktowac sie z lekarzem ginekologiem!! aha i jeszcze jedna sprawa, jak juz zaczniesz regularnie wspolzyc to jak najszybciej powinnas odwiedzic ginekologa, on powie ci jak powinnas sie zabezpieczac, nauczy badania piersi i takich podstawowych wskazowek udzieli...pamietaj to bardzo wazna sprawa nie ma w tym nic krepujacego, a twoje zdrowie jest przciez najwazniejsze prawda :)
 

Sh3

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Giżycko
Przede wszystkim nie stresuj się tuż przed pierwszym razem ;) . Czy boli ...cóż jednych boli inne nie ...
 

Ewelinkato

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2005
Posty
131
Punkty reakcji
0
No tak jakby wejscie do macicy bylo przerosniete... :( A niedawno leczylam uplawy moze to ma cos wspolnego ze soba?? Do lekarza juz jestem zapisana.. za 2 tyg... Boje sie troche ze cos moze byc nie tak... :( Strach juz jest nieco mniejszy.. Udalo sie Wam mnie uspokoic :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Mysle ze wszystko z Toba jest ok, przeciez jak sie leczylas to musial Cie badac lekarz i chyba by Ci powiedzial jakby bylo cos nie tak, wydaje mi sie ze sie po prostu denerwujesz, bedzie oki, trzymam kciuki
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Poprostu brak mi słów... a tak wogóle to nie był chłopak tylko jakiś *********....
Współczuję Ci takiego "chłopaka"... :/
 

Ich

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2005
Posty
293
Punkty reakcji
0
tak naprawde nie wiek jest wazny tylko osoba z ktora sie to przezyje :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Ane3ka to jest straszne i to byl Twoj chlopak? jejku dobrze ze juz z nim nie jestes, szkoda tylko, ze czasu nie mozna cofnac, trzymaj sie cieplutko
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Ich a nie razi Cię to kiedy 12 latka mówi, że przeżyła już swój pierwszy raz. Ja mam 16 lat i jakoś nie wyobrażam sobie żebym mogła uprawiać seks, choć nie mam nic przeciwko temu jeśli 16-latka już się kochała z chłopakiem. Kiedy miałam chłopaka szczerze mówiąc nie myślałam o stosunku, pieszczoty i na tym koniec.
Pozdrawiam.
 

teresa_20

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2005
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
debica/ aktualnie niemcy- Fehmarn
Ja niestety bylam tak samo zmuszona do sexu jak Dynamitka, Anetka i wiele innych tutaj dziewczyn... Mialam 16 lat i zmusil mnie 27latek. .
Bylam pijana i jak rano wstalam to nie moglam uwiezyc ze to mi naprawde zrobil (myslalam ze to jakis zly sen) Moj nastepny raz byl po pol roku z moim chlopakiem, na poczatku balam sie ze onj tez mnie moze zranic(niewiem dlaczego tak myslalam to zostalo mi w psychice) ale bylo super ...
Teraz mam 20 lat ui sex sprawia mi wielka przyjemnosc...
pozdrawiam
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
to jest straszne, co Wy tu piszecie! nie przypuszczalam, ze tak duzo dziewczyn zostalo zmuszonych, a nie chcialo
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no to chyba jest raczej przykre doswiadczenie i to na cale zycie, ale ciesze sie, ze teraz jestes szczesliwa ze swoim chlopakiem
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Ja znam dziewczynę, która została zgwałcona w ubikacji szkolnej przez swojego starszego kolegę. Miała 13 lat <_<
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
kurcze co to sie robi na tym swiecie, wiem ze dziewczyny sa gwalcone, ale nie wiedzialam, ze jest ich tak duzo, poniewaz zadnej osobiscie nie znam! to jest okropne :(
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Ja wiem ze to wszystko jest straszne, ale prawdziwe niestety i.... ja tez sama prawie zostałam zgwałcona... jakies 2 lata temu na dyskotece, jakis chlopak zaciagnał mnie do łazienki ale na szczescie udało mi sie uciec wiec do niczego nie doszło... ale nigdy tego nie zapomne, tych jego oczu. Najgorsze jest to, ze po tym zdarzeniu widziałam go jakies 3 razy i wiem ze on mnie poznał bo sie do mnie usmiechał takim szyderczym usmiechem... i te jego oczy.... ale to juz przeszłosc, o wszystkim zapomniałam i na szczescie ni epozostawiło to moim zyciu jakisegos szczegolnego urazu.... i od tamtej pory nigdy nie chodze sama to toalety na dyskotekach... :)
 
Do góry