Pierwszy raz

Little insane

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2005
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Ja rocznikiem to miałam juz 17 ale tak licząc normalnie to 16 i 5 miechow. z małym kawałkiem ;) nie załuje bo z chłopakiem jestem juz 9 miesiecy :)


(ehhh kiedy to było.... Nasz związek trwał rok bez kilku dni... :( skonczyl się, ale bylo warto) ;)
 

Chirliderka

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
35
allo ja mam 17 lat i jestem dziewica .....bardzo sie z tego ciesze bo przez to jestem bardziej szanowana przez kolegow i kolezanki :) czesem jest mi ciezko jak jestem z chlopakiem to bardzo bym chciala sie z nim kochac ....ale tez czuje cos takiego dziwnego w sobie co mi mowi zebym jeszcze tego nie robila bo bede zalowac...wiec poczekam az bede gotowa w 100% na moj pierwszy raz i wtedy to zrobie...


Wiec nie spieszcie sie dziewczyny bo cos takiego mozecie przezyc tylko raz w zyciu....! ! !

BUZIAK :papa:
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
wy tu gadu gadu o dziewictwie, ok
macie prawo byc dumne
i oczywiscie bardzo dobrze ze sie tego nie wstydzicie
ale w sumie czego tu sie wstydzić? że sie np spało z chłopakiem którego sie kocha ?

nie musicie na kazdym kroku podkreslac tego, ze jestescie dziewicami
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
a gdzie ja to napisałam :| ?
chodzi mi raczej o to, że w którymkolwiek temacie o seksie podkreślacie że jesteście dziewicami i sie tego nei wstydzicie - dobra, raz wystarczy, po co wiecej?

i wybaczcie ale jest to troche smieszne, kiedy wypowiadacie się w temacie bezposrednio związanym z seksem, a potem piszecie ze jestescie dziewicami ...
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Dla mnie to nie ejst nic nienormalnego....
To, ze jeszcze tegonie rozbiłyśmy, nie znaczy, ze nie mozemy się tu wypowiadac...
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
ale nie znaczy tez, ze w kazdym temacie musicie pisac

jestem fajna bo tego jeszcze nie zrobilam
lub
jestem dumna, ze jestem dziewicą
lub
ciągle czekam na odpowiedniego partera

nawet jesli temat tego nie dotyczy
 

Debussy

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Salem :)
Ja miałam 20 lat :)
I nie żałuję niczego, było i jest wspaniale.
Jako 16 latka miałam chłopaka, byłam szalenie zakochana, ale czułam że nie jestem gotowa ...
Trzeba do wszystkiego dojrzeć ;)
Poczuć "tak, chcę tego, jestem pewna i właśnie z nim" :)
 
Do góry