Pierwszy raz

Pani Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
Ja miałam 15 lat i jakoś nie jestem mamą piętnastoraczków, nie ważne ile masz lat tylko to co masz w głowie i czy potrafisz myśleć.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Owszem, masz rację :D ale jak ktoś zakłada tematy takiego typu, jak ten, to strach się bać.
zaraz założy kolejne typu: "czy to ciąża?", "ratuuuuunkuu", "pomocy! ;(", itp.
pozdrawiam Pani Kszaczek.
 

Pani Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
Dzięki wielkie :D
Ale trzeba wierzyć w młodzież, we mnie mama uwierzyła i teraz jest finał taki, że truje mi dupe o wnuka :p
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Kazdy sam decyduję o swoim pierwszym razie :p Niektórzy robia to dla szpanu: "bo w mojej klasie juz wszyscy są po" a niektórzy bo juz są tego pewni i znają konsekwencje, a autor widać że nie jest dojrzały skoro nawet nie wie jaka metode wybrac antykoncepcji :p
 

pomafi

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
A zgadnijcie :P
Czy dojrzały, czy nie - osobiście uważam, że mając te (dobrze piszę?)17 lat, to chyba generalnie powinien mieć jakieś podstawę wiedzy. Ze szkoły, od rodziców, czy bardziej autoryzowanego osobnika. Niestety to nie jest wiedza wrodzona. Dalej błądząc gdzie idzie?
Do kompa. Do kumpli. Do dziwnych czasopism.
Wiadomo - prywatniej, człowiek nawet jak złapie buraka, to i tak go nikt nie widzi.
I jaką otrzymuje profesjonalną odpowiedź - g*wniarzu, nie tykaj się za takie zabawki!
Zielony i tak zostanie, a prędzej czy później i tak z całą zielonkowatością się za to zabierze;]
Chcąc nie chcąc - uważam, że nawet jeśli tego nie popieramy, to należy pytającego rzetelnie poinformować.
Przedstawić plusy i minusy tak antykoncepcji, jak i samej inicjacji seksualnej. Wpływu na ciało, psyche i
cokolwiek, co nam, lub pytającemu do głowy przyjdzie.
Pozdrawiam
 
Do góry